Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Kalendorine gimimo diena parodo paslepta zmogaus vidini talenta, padeda pasirinkti profesija.
Tad jus ziurite teisinga kryptimi.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 27, 09:52)
Kalendorine gimimo diena parodo paslepta zmogaus vidini talenta, padeda pasirinkti profesija.
Tad jus ziurite teisinga kryptimi.


gal kokį inetinį psl gali įmesti, nes man mano diena nieko nesako mirksiukas.gif
profesiją aš kaip ir turiu, esu patenkinta, bet to man negana doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 27 gegužės 2005 - 09:08
QUOTE(zulika @ 2005 05 27, 10:08)
gal kokį inetinį psl gali įmesti, nes man mano diena nieko nesako  mirksiukas.gif
profesiją aš kaip ir turiu, esu patenkinta, bet to man negana  doh.gif


http://www.radau.info/

Čia galėsi nemažai sužinoti tiek apie save, tiek apie vyrą ir vaikus (būsimus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERINGUKAS: 27 gegužės 2005 - 09:12
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 05 27, 10:12)
http://www.radau.info/

Čia galėsi nemažai sužinoti tiek apie save, tiek apie vyrą ir vaikus (būsimus)


dėkui, tokio dar nebuvau radusi, įdomu, kiek pažiūrėjau...
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 05 27, 09:12)
http://www.radau.info/

Čia galėsi nemažai sužinoti tiek apie save, tiek apie vyrą ir vaikus (būsimus)


Jo, ypac komentarai ten geri. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 27, 10:32)
Jo, ypac komentarai ten geri.  biggrin.gif


neskaitau aš komentarų doh.gif
matyt nespėjau... pažiūrėjau kas man įdomu...
Atsakyti
QUOTE(NERINGUKAS @ 2005 05 27, 09:12)
http://www.radau.info/

Čia galėsi nemažai sužinoti tiek apie save, tiek apie vyrą ir vaikus (būsimus)


Neblogas puslapiukas thumbup.gif Jau seniai jį buvau atradusi. Man kažkaip visi komentarai atitiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2005 05 27, 07:45)
o tu irgi galvoji, kad plauki pasroviui, bet kažko nepastebi ir tas kažkas gal pasuktų visai kita linkme ir turėtum kuo užpildyti kai kurias spragas...
megana labas, seniai bemačiau  mirksiukas.gif

Labas mirksiukas.gif
As mastau,kodel as tokia ir ne kitokia...ir ar teisingu keliu einu...gal reiktu keisti kazka?... g.gif
Atsakyti
labas rytas,

vakarykste laida "lietuvos ryto tv" sudomino pasakojimu apie astrologini suderinamumo tarp poru nustatyma.
bandziau ieskoti kontaktu bent vienos is musu zinomesniu astrologiu, bet neradau sad.gif
gal jus zinote kokiais budais galima patekti pas Palmira Kelertiene arba Nijole Valaityte- Volmer???
o gal kas jau esate lankesi ir nepatartumete ten eiti???
Atsakyti
10. 10. 1981

Tu teisi, ekonomika tau visai netinka. Tavo sritys – humanitariniai mokslai. Manau kad ir su karjera tau nelabai lengvai bus. Tau sunkokai sekasi bendrauti su žmonėmis, tu esi nuotaikos žmogus ir dirbi irgi pagal nuotaika. Tau gana sunku rasti savo vieta gyvenime. Pasistenk būtinai save realizuoti, nes kitaip visa gyvenimą tave lydės nepasitenkinimas ir depresijos.
Beje, kaip tau su sveikata? Ar neturi psichologiniu problemų? Nesergi depresija ar epilepsija? Ginekologiniai susirgimai ar nugaros skausmai nevargina? Nuo 10 iki 20 metu tavo gyvenime buvo labai sunkus periodas. Gal labai sirgai ar kokie rimti nemalonumai buvo?
Vyrui reikėtu skrandi saugoti, jis yra linkęs skrandžio lygoms.
Dėl pinigu pasakysiu, kad vyras moka užsidirbti, bet nei jis nei tu nemokate pinigu tvarkyti, ir deja, rimtesnį kapitalą bus sunku sukaupti.
Dėl to, kad pas jus dažnai atsitinka nemalonumai pasakysiu, kad nei jis nei tu neturite sėkmes ženklo.
Santykiai su vyra irgi gana sudėtingi. Man taip pasirodė kad jis siek tiek tave spaudžia, nori padaryti iš tavęs idealia žmona.
Būtu tiek, gali atsakyti į až.
smile.gif
Atsakyti
30.12.1983

Jūsų santykiuose gali vykti kova dėl lyderiavimo, bet, sakyčiau, dažniausiai laimi tu. Nes tu turi stipresnę energiją nei tavo draugas. Draugas santykiuose gali būti smulkmeniškas ir šiek tiek kerštingas. Jus abu ilgokai atsimenate nuoskaudas. Tu gan komunikabili, draugui sunkiau sekasi bendrauti su žmonėmis. Tau kartais neatrodo, kad draugo gyvenime viskas ne taip kaip pas žmones?
Tu turi taip vadinamąjį ekstrasenso ženklą, o tai reiškia, kad moki valdyti savo lygas. Beje, nešvaistyk veltui savo energiją ir nepersidirbk, nes tokiu atveju galimi rimti susirgimai. Silpna vieta skrandis, plaučiai, ginekologija.
Atsakyti
na labai noreciau ir sau informacijos:) 1982 11 10
Atsakyti