Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 10:52)
Sveika,
gyvenimas priverte pakeisti, tas logo kazkodel tapo nematomas  biggrin.gif
Normaliai gyvenasi, gilinu savo zinias  smile.gif todel visai nera laiko landzioti po foruma  biggrin.gif


O tu giliniesi šioje srytije ar dar ir kitose?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 10:52)
Sveika,
gyvenimas priverte pakeisti, tas logo kazkodel tapo nematomas  biggrin.gif
Normaliai gyvenasi, gilinu savo zinias  smile.gif todel visai nera laiko landzioti po foruma  biggrin.gif


O tai jeigu ilgesnis būtų tai gal gautusi, kad aš pabaisa visiška, ar ne?
O iš kur tu moki? Aš nori pati sau pasidaryti.
Aš apie savo praeti nieko nežinau, na iš VN esu todėl idomu butu sužinoti kas bus ateity, nes kūdikystė, vaikystė buvo l. sunki. Bet paskui kai suvokiau kas aš, ėmė gyv. klostitis gerai ir turėjau vėl tėvus (na nebiologinius). Bet va man pasakė, kad nebusiu laiminga gyvenime, sunkumų daug turėsiu ir t.t. Vien taip pasakė, kai pasakiau savo gimimo datą. Todėl idomu pačiai išmokti.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 10:52)
Sveika,
gyvenimas priverte pakeisti, tas logo kazkodel tapo nematomas  biggrin.gif
Normaliai gyvenasi, gilinu savo zinias  smile.gif todel visai nera laiko landzioti po foruma  biggrin.gif


aš irgi pasikeičiau, bet nežinau, ar negrįšiu atgal...
o su logo darosi įdomūs dalykai... ypač pastebi, kai nori pasikeisti, rodo senąjį, tik kai pakeiti plėtinį, rodo naują...

kuo pasireiškia žinių gilinimasis, juk ir inetas labai gera priemonė tam mirksiukas.gif
Atsakyti
Libra ar gavai mano duomenis asmeninėje, nes laukiu ir aš atsakymo, gal dar prie to pačio ir vestuvių datą parašysiu 1996 09 07. Laukiu atsakymo asmeninėje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopkriste @ 2005 05 26, 10:13)
Didelis DĖKUI.

Malonu apie save sužinoti. Daug kas tiko, pvz.: kad egoistė. Bet va dėl tiksliųjų tai netaip nes varau iki šiol dešimtukais.
Ir aš galvoju kartais dažnai pataikau į atsakymus, bet iš kur tai tikrai nežinau, todėl sekasi testai.
Dėl dukros tai dar nežinau tinginiukė kolkas buvo pirmoje kalsėje. Bet man labai ramybės neduoda dukrytės gimimo data 07.07. Kažkas pasakė, kad tokie vaikai gudrūs, bet ilgai negyvena ar tai tiesa?


Tikrai tavo dukra matricoje turi 777 - taip vadinamaji angelo zenkla. As irgi kai kur skaiciau kad tokie zmones ilgai negyvena, bet as nelinkusi taip manyti. Aplamai, as pries kazkoki bloga nusiteikima ir programavima, del to daznai ne viska sakau ka matau biggrin.gif

P.S. domiuosi dar ir kai kuriais kitais dalikais. O kas butent tave domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 26 gegužės 2005 - 12:06
QUOTE(zulika @ 2005 05 26, 10:38)
aš irgi pasikeičiau, bet nežinau, ar negrįšiu atgal...
o su logo darosi įdomūs dalykai... ypač pastebi, kai nori pasikeisti, rodo senąjį, tik kai pakeiti plėtinį, rodo naują...

kuo pasireiškia žinių gilinimasis, juk ir inetas labai gera priemonė tam  mirksiukas.gif


O kaip buten pasiketei ar gali parasyti?
Galima i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopkriste @ 2005 05 26, 10:23)
O tai jeigu ilgesnis būtų tai gal gautusi, kad aš pabaisa visiška, ar ne?
O iš kur tu moki? Aš nori pati sau pasidaryti.
Aš apie savo praeti nieko nežinau, na iš VN esu todėl idomu butu sužinoti kas bus ateity, nes kūdikystė, vaikystė buvo l. sunki. Bet paskui kai suvokiau kas aš, ėmė gyv. klostitis gerai ir turėjau vėl tėvus (na nebiologinius). Bet va man pasakė, kad nebusiu laiminga gyvenime, sunkumų daug turėsiu ir t.t. Vien taip pasakė, kai pasakiau savo gimimo datą. Todėl idomu pačiai išmokti.


Nusiramink, visai tu ne pabaisa. Tik mane nustebino kad daug tusciu langeliu tavo matricoje yra. Pirma karta su tokiu vaizdu susiduriau biggrin.gif . Toks jausmas jog zmogus butu tuscia lapas.
Sakyciau kad labai sunkus laikotarpis buvo iki 10 metu, paskui situacija pamazu ima taisytis. Labai gera situacija nuo 26 iki 31 m., gerai ja isnaudok.
Ir idomu kas is kur zino kad tu nebusi laiminga? Kiekvienas zmogus turi savo laime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 26 gegužės 2005 - 12:20
Galima paaiškinti, kodėl iki 10 metų tuščia matrica. Aš jau kaip ir sakiau, kad esu iš vaikų namų, o nuo dešimties mane paėmė. O iki to aš nieko visiškai neatsimenu, atrodo lyg būtų smegenis kažkas išplovę. Ką prisimenu tai per sapnus ir tai galvoju ar tai tikra ar ne. Ir jau sakiau, nuo dešimties metų aš suvokiau, kad esu aš. Keista turputi gal pasirodys, juk kaikurie atsimena save penkių metų, o aš ne gal vieną kitą dalyką, kaip prašiau savo tikros mamos, kad paimtų mane iš vaikų namų, bet kiek buvo metų nžn. ir ar taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(Kleopkriste @ 2005 05 26, 12:27)
Ir jau sakiau, nuo dešimties metų aš suvokiau, kad esu aš.


Nu kad nesakei kad butent nuo 10 metu rolleyes.gif
Atsakyti
Jo nuo šių metų (26 sueis)aš pradėsiu studijuoti du dalykus universitete, tai baigsiu, viena kai bus 29 metai, nes šiemet pirmą kursą baiginėju, o kitą 31 metų. Todėl ir norėjau išsiburti ar man studijuoti du dalykus ar vieną iš jų, nes labai brangu (na bet kolkas sausos duonos nevalgau, bet kas ten žino) ir ta nežinia priverčia eiti pas burėjus, bet pas raganas aš labai bijau. Nežinau ar noriu ką nors išgirsti baisaus-pagražintai.
Dar galit man padėti, patarti: gimimo dienos progą dukrytei noriu pirkti dviratuką, bet turiu tokią baisią nuojautą, kas butinai kas nors atsitiks ir ją prarasiu visam. Ir visi sako, kad neisitikink ir nebus, bet kuo arčiau gimkė tuo nuojauta stipreja ir baimė didėja. Ką patartumete?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 13:08)
O kaip buten pasiketei ar gali parasyti?
Galima i az  smile.gif


as paimu pav, jei ankciau buvai įdejusi su .jpeg plėtiniu, tai patį paveiksliuką pakeisk i .gif ir įkelk kaip naują, veiks kuo puikiausiai, tik nepamiršk, kad turi būti iki 12kb\
ar aiškiai parašiau...
Atsakyti
Libra,

O tu sau pati skaičiuoji?

Atsakyti