Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Libra auuu ar dar uzsiimi sitais reikalais? galim rasyt i az? 4u.gif
Atsakyti
g.gif Siaip kas idomiausia nors netikiu tokiais reikalais, taciau radau dau tiesos apie save... blink.gif
Atsakyti
Tikrai įdomu. Beveik viskas tiesa.
Atsakyti
man ir labai daug sutapo, net keista, ypač tas pitagoro kvadratas
Atsakyti
As irgi uzejau ten. Bet netikiu, kas ten parasoma...Standartines frazes, kurios tinka bet kam. Ivedziau savo duomenis, paskui vyro, paskui sesers, mamos, tecio ir ka, kartojasi:)
Atsakyti
QUOTE(indriuz @ 2005 05 20, 14:25)
man ir labai daug sutapo, net keista, ypač tas pitagoro kvadratas


Turiu tave nuliudinti, ten Pitagoro kvadrate ivelta klaidu wink.gif Is tikruju ivedus gimimo data sudaro netokia Pitagoro lentele (kvadrata), kokia turetu but is tikruju pagal duomenis.
Atsakyti
Siaip galiu pasakyti, kad pagal Pitagoro kvadrata duomenu tikslumas ( apie asmeni) atitinka nemaziau 85 proc. Tik aisku, tas Pitagoro kvadratas turi but sudarytas be klaidu, ne atip kaip tavme portale.
Atsakyti

Зашла и я посмотреть g.gif
В психоматрице должны быть возможные переходы и поглощение цифр g.gif
Мне кажется автоматическая программа не может увидеть все переходы и слияния g.gif
Психоматрица состоит из
Анализ строк состояния - 8 глав
Энергетика
Характер
Интерес
Здоровье
Логика
Чувство долга
память
везение
Знак труда
Сексуальность
Духовность
Определение цели в жизни
Связь психоматрицы родителей и детей
Психоматрица брака и подбор партнера

Детальное изучение каждого органа человека по психоматрице

Atsakyti
Na ka galiu pasakyti.

Gana idomi tavo matrica gavosi. Esi siek tiek egoiste. Reiki su savimi dirbti, mokytis kantrybes kitu zmoniu atzvilgiu. Is prigimties neturi pareigos jausmo, bet jeigu rasi jegu pasikesti – gausi paildomai ir energijos ir sveikatos. Kazkaip nematau tavo matricoje susidomejimo techniniais ir tiksliais mokslais. Tau greiciau tiktu humanitariniai mokslai, beje, ir fizinio darbo nemegsti. Su technika tikriausiai nelabai draugauji.
Megsti pasvajoti, daznai tavo planai nesipildo. Bet turi sekmes zenkla. Jeigu viskas vyksta ne pagal tavo scenariju, tai dar nereiskai kad vyksta blogai. Dazniausiai likimas pats pareguliuoja ne taip kaip tu nori, bet kaip tau butu geriau.
Turi labai gera atminti. Daznai ka nors zinai, bet nezinai is kur tai zinai. Ar supratai mane?

Dukros lengvas charakteris, tikriausiai geresnis negu tavo. Irgi turi gera atminti. Galima mokytis uzsienio kalbu, nes tikslieji mokslai nelabai seksis.

Trumpai butu tiek.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 10:07)
Na ka galiu pasakyti.


Labas LIbra,
seniai tave bemačiau, kaip gyvenasi
žiūriu pasikeitei logotipą, vos pažinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2005 05 26, 09:36)
Labas LIbra,
seniai tave bemačiau, kaip gyvenasi
žiūriu pasikeitei logotipą, vos pažinau  mirksiukas.gif


Sveika,
gyvenimas priverte pakeisti, tas logo kazkodel tapo nematomas biggrin.gif
Normaliai gyvenasi, gilinu savo zinias smile.gif todel visai nera laiko landzioti po foruma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 05 26, 10:07)
Na ka galiu pasakyti.

Gana idomi tavo matrica gavosi. Esi siek tiek egoiste. Reiki su savimi dirbti, mokytis kantrybes kitu zmoniu atzvilgiu. Is prigimties neturi pareigos jausmo, bet jeigu rasi jegu pasikesti – gausi paildomai ir energijos ir sveikatos. Kazkaip nematau tavo matricoje susidomejimo techniniais ir tiksliais mokslais. Tau greiciau tiktu humanitariniai mokslai, beje, ir fizinio darbo nemegsti. Su technika tikriausiai nelabai draugauji.
Megsti pasvajoti, daznai tavo planai nesipildo. Bet turi sekmes zenkla. Jeigu viskas vyksta ne pagal tavo scenariju, tai dar nereiskai kad vyksta blogai. Dazniausiai likimas pats pareguliuoja ne taip kaip tu nori, bet kaip tau butu geriau.
Turi labai gera atminti. Daznai ka nors zinai, bet nezinai is kur tai zinai. Ar supratai mane?

Dukros lengvas charakteris, tikriausiai geresnis negu tavo. Irgi turi gera atminti. Galima mokytis uzsienio kalbu, nes tikslieji mokslai nelabai seksis.

Trumpai butu tiek.


Didelis DĖKUI.

Malonu apie save sužinoti. Daug kas tiko, pvz.: kad egoistė. Bet va dėl tiksliųjų tai netaip nes varau iki šiol dešimtukais.
Ir aš galvoju kartais dažnai pataikau į atsakymus, bet iš kur tai tikrai nežinau, todėl sekasi testai.
Dėl dukros tai dar nežinau tinginiukė kolkas buvo pirmoje kalsėje. Bet man labai ramybės neduoda dukrytės gimimo data 07.07. Kažkas pasakė, kad tokie vaikai gudrūs, bet ilgai negyvena ar tai tiesa?
Atsakyti