Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

http://www1.is.lt/te...met=2004&men=11
čia parodo bioritmus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 07, 11:20)
I sveikata:) kad tik tau padetu wink.gif


Labutis, Libra
as irgi noreciau kad ir man padetum, baisiai jau norisi pasikeitimu gyvenime, parasysiu tau i AZ savo ir draugo datas... ar surasi ir man laiko?
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2005 03 23, 11:00)
Labutis, Libra
as irgi noreciau kad ir man padetum, baisiai jau norisi pasikeitimu gyvenime, parasysiu tau i AZ savo ir draugo datas... ar surasi ir man laiko?


siaip tai, Libra, labai idomu dalyka parasei, bet laikotarpis tai man atrodo milziniskas, kiti pasakytu visi graziausi metai nurasyti (: keistai...

Atsakyti
Ss sakiau kada pas tave buvo didziausias aktyvumas, bet tai dar nereiskia kad graiziausi metai nurasyti, as to tikrai nesakiau.
Be to, pas tavo drauga geriausiais laikotarpis 30-35 metai, ar tai naujas gerai apmokamas darbas, ar paaukstinimas.
Nezinai, kas jam buvo 15 m. gal sirgo, gal koks nemalonus ivykis?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 23, 12:12)
Ss sakiau kada pas tave buvo didziausias aktyvumas, bet tai dar nereiskia kad graiziausi metai nurasyti, as to tikrai nesakiau.
Be to, pas tavo drauga geriausiais laikotarpis 30-35 metai, ar tai naujas gerai apmokamas darbas, ar paaukstinimas.
Nezinai, kas jam buvo 15 m. gal sirgo, gal koks nemalonus ivykis?


aciu dievui, nesakei smile.gif
ir puikiai suprantu, kad ji tik krinta(kreive), uztat pasinaudojusi proga pasigavau savo galimybes, ir darbas tikrai po 25, ir vyras...
na del vestuviu tu vis tiek nieko nesakai, tai gal man visgi skirtis, sako jei nutyli, geriau ne neklausk, nes nenori nieko blogo sakyti
o gal pasinaudoti jo geriausiu periodu iki 35:)))
del 15 tikrai nieko nezinau, bet manau pasidomesiu
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2005 03 23, 13:46)
aciu dievui, nesakei smile.gif
ir puikiai suprantu, kad ji tik krinta(kreive), uztat pasinaudojusi proga pasigavau savo galimybes, ir darbas tikrai po 25, ir vyras...
na del vestuviu tu vis tiek nieko nesakai, tai gal man visgi skirtis, sako jei nutyli, geriau ne neklausk, nes nenori nieko blogo sakyti
o gal pasinaudoti jo geriausiu periodu iki 35:)))
del 15 tikrai nieko nezinau, bet manau pasidomesiu


Del vestuviu nesakau nes neziurejau, o ant greicio negaliu ir nenoriu sakyti. biggrin.gif
O del 15 metu pasidomek, ir man idomu. Daugumai pasitvirtina, buvo arba rimas susirgimas koks, arba artimo zmogaus mirtis, arba avarija ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 23, 13:52)
Del vestuviu nesakau nes neziurejau, o ant greicio negaliu ir nenoriu sakyti.  biggrin.gif
O del 15 metu pasidomek, ir man idomu. Daugumai pasitvirtina, buvo arba rimas susirgimas koks, arba artimo zmogaus mirtis, arba avarija ir t.t.


supratau, o tai as jau pagalvojau, kad nenori ko negero sakyti smile.gif
na tevus turi abu, kas del giminiu irgi nesigirdejo
bet va apie ligas nieko nezinau, na pabandysiu kazkaip diplomatiskai klustelti smile.gif
Atsakyti
Libra, gal ir mane paskaičiuosi? Įdomu paliko... ax.gif
Rašau tau až.
Atsakyti
Libra, ir aš labai norėčiau, jei galėtum ir man ką nors apie mane pasakyti. Parašysiu savo duomenys tau į AŽ. Ačiūsmile.gif
Atsakyti
Labas merginos noreciau gauti informacijos apie asmeniniu horoskopu sudaryma i Klaipedoje
Atsakyti
O gal kuriai teko lankytis pas Palmyra Kelertiene? ax.gif
Atsakyti
[URL=http://www.radau.info/index.php?page=num_apie_kudiki]Apie kūdykius

Radau įdomios info unsure.gif Apie mano vaiką labai tiksliai parašė.
Įdomu kiek tiesos radote Jūs?
Atsakyti