Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

o kaip galima nusistatyti gyvenimo kreivę?
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2005 03 16, 11:07)
o kaip galima nusistatyti gyvenimo kreivę?


Kitaip dar vadinasi bioritmai, galima nustatyti pagal zmogaus gimimo data.
Atsakyti
Aš tai nelabai tikiu numerologija. Na, žinot, kaip ten apskaičiuoja tavo charakterio bruožus pagal gimimo datą. Užtenka tik gimimo datos, ir jau viskas žinoma. Man tai keista.Aš pasiskaičiavau savo data, tai niekuo ypatinga nesu. Na, nejaugi visi žmonės, gimę tą pačią dieną, turi tuos pačius bruožus ir niekuo neypatingi? Tarkim mano gimimo dieną yra gimę ir žinomi aktoriai bei mokslininkai, o išeina, kad kažkokių gabumų mes neturim. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 03 10, 12:23)
mano vaikas ta pacia diena gimes...esi brandi Svarstykle.


Oi Megana aciu, labai puikiai skamba brandi Svarstykle, na jei tavo Domuko charakteris panasus i manaji isaugs puikus Vyras, o ir 22 dienos aprasymas puikus, man patiko ypac cia:
Meilė. Retai kada sekasi šioje srityje. Sunku rasti tobulą partnerį visam gyvenimui, o tokio ieško. Nori, kad partneris prisidėtų prie finansinės nepriklausomybės kūrimo, mokėtų gražiai tvarkyti buitį, būtų labai supratingas, atsidavęs.

Teisybiu teisybe, tik kur toki partneri rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(poskriptum @ 2005 03 16, 12:28)
Aš tai nelabai tikiu numerologija. Na, žinot, kaip ten apskaičiuoja tavo charakterio bruožus pagal gimimo datą. Užtenka tik gimimo datos, ir jau viskas žinoma. Man tai keista.Aš pasiskaičiavau savo data, tai niekuo ypatinga nesu. Na, nejaugi visi žmonės, gimę tą pačią dieną, turi tuos pačius bruožus ir niekuo neypatingi? Tarkim mano gimimo dieną yra gimę ir žinomi aktoriai bei mokslininkai, o išeina, kad kažkokių gabumų mes neturim. cry.gif


Poskriptum, jeigu tu domiesi numerologija, turetum zinoti, kad zmogaus charakteri veikia ir zenklu skaicius vienoje linijoje, o jis paprastai buna skirtinas pas kiekviena zmogu. Todel vienodu zenklu kombinaciju praktiskai nebunam, bent as savo gyvenime nesutikau dar.
Atsakyti
Idomi tema. Labai noreciau apsiskaiciuoti gyvenimo kreive ir suderinamuma su partneriu. Libra, suprantu, kad tau nera laiko cia visoms skaiciuoti. Gal gali pamokyti kaip pasiskaiciuoti paciai?
Atsakyti
Vakar su vyru buvom pas astrologą, tai sužinojom, kad susituokėm pačią baisiausią dieną - šėtono diena vadinamą. cry.gif Ir šiaip krūvą klaidų padarėme, kai kurias dar galime bandyti taisyti, kitos nepataisomos. cry.gif Žodžiu, ramybės neturėsim visą gyvenimėlį - kažkas kaišios pagalius į ratus. Tik vienu džiaugiuosi - kad esu šimtaprocentinė Vandenė (net penkios planetos šiame ženkle). Net nežinau, kažkuo norisi tikėti, kažką pamiršti...
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2005 03 16, 15:57)
Vakar su vyru buvom pas astrologą, tai sužinojom, kad susituokėm pačią baisiausią dieną - šėtono diena vadinamą.  cry.gif Ir šiaip krūvą klaidų padarėme, kai kurias dar galime bandyti taisyti, kitos nepataisomos.  cry.gif Žodžiu, ramybės neturėsim visą gyvenimėlį - kažkas kaišios pagalius į ratus. Tik vienu džiaugiuosi - kad esu šimtaprocentinė Vandenė (net penkios planetos šiame ženkle). Net nežinau, kažkuo norisi tikėti, kažką pamiršti...


Pas ka buvote? Tikras astrologas zmoniu negasdina. Ka pasiule problemu sprendimui?
Atsakyti
Libra, gal kur internete galima rasti paaiškinimus, kaip skaičiuoti bioritmą? ir tą gyvenimo kreivę? nes dariau kažkokį bioritmą pagal atsiųstą internetu programėlę, tai išeina, kad mano bioritmas ties 36 metais yra ties nuliu, tai ką, aš mirsiu 36 metų???
Atsakyti
laukinuke, kuri cia ta setono diena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 16, 08:19)
Hacone, nesistebek del tokios savo dabartines busenos. Tavo gyvybes energija ant nulio, ar nejauti kokiu depresijos simptomu? Bet neissigask, viskas bus gerai, nuo 35 m. tavo gyvenimo kreive kils aukstyn. Tau sitie metai inti palankus investuoti i gyvenamaji plota, keisti gyv. vieta. Geras laikas israuti viska, kas nereiklainga. Gal kazka teks paauktoi, bet tu tik islosi ir tikrai busi laiminga.
Todel tau spresti ko tu noriu  smile.gif

niu aciu tau Libra didziausias!!!!! heart.gif heart.gif heart.gif
jau kaip laukiu tu 35, nesulaukiu!!! cieli 3 menesiai liko, jau kaip rausiu viska!!! biggrin.gif o po to kaip zagyvensiu apsiravejus good.gif
nu neissigastu. znaju - plavali biggrin.gif svarbu teisingai kvepuoti.
tu ir saves ziurek, Libra, o mes cia - su tavim heart.gif

aciu dar karta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 17 kovo 2005 - 00:47
QUOTE(laukinukė @ 2005 03 16, 14:57)
Vakar su vyru buvom pas astrologą, tai sužinojom, kad susituokėm pačią baisiausią dieną - šėtono diena vadinamą.  cry.gif Ir šiaip krūvą klaidų padarėme, kai kurias dar galime bandyti taisyti, kitos nepataisomos.  cry.gif Žodžiu, ramybės neturėsim visą gyvenimėlį - kažkas kaišios pagalius į ratus.
pats jis kaip setonas ir pirmas pagalys i ratus megalol.gif oi, negaliu, laukinuke, nepyk.. megalol.gif

bet ir pasakyk tu man dviems atejusiems sutuoktiniams taip. nu saunuolis, pagalba super! thumbup.gif
ar nepasake, kad geriau is viso nebutumet gime ir, kad kai pradejot vaiksciot, tai ne ta koja?

aha, tikrai, pas ka buvot? bigsmile.gif

ryte, itariu tu softa nustatei tik 5 ar 10 metu i prieki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 17 kovo 2005 - 01:16