Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

I sveikata:) kad tik tau padetu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 07 kovo 2005 - 11:20
Libra, labai noreciau, kad ir man paskaiciuotum (parasiau tau i az).
Atsakyti
Airija1
Tu esi gana gero charektrio, bet vyra tai despotu galima pavadinti, sakyciau sunkus charakteris Ir santuoka egzistuoja tik tavo deka. 4 bendro gyvenimo metais seimoje galima krize.
Atsakyti
Ziema

Turbut daug gerbeju turi? Esi labai grazi motera ir charizmatiska asmenybe. Su vyru gana neblogai sutariate, jusu seima gana pastovi. Tik va pinigeliu truksta. Vyras turi labai stipru pareigos jausma. 2 gyvenimo metais galejo buti kazkos isimintinas ivykis seimoje.
Atsakyti
Libra, aš prieš pora dienų siunčiau tau į a.z. Ar gavai?
Atsakyti
Gavau, forume galiu tik trumpai atsakyti smile.gif
Atsakyti
Sole

Tu esi siek tiek egoiste, megsti traukti antklode ant saves smile.gif Jusu seimos stabilumas gana silpnas, as abejoju kad jus gyvensite kartu iki senatves. Tu turi gera sveikata, gal sportavai anksciau, sokai? 2-3 bendro gyvenimo metais galima seimos krize.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 08, 15:07)
Sole

Tu esi siek tiek egoiste, megsti traukti antklode ant saves smile.gif Jusu seimos stabilumas gana silpnas, as abejoju kad jus gyvensite kartu iki senatves. Tu turi gera sveikata, gal sportavai anksciau, sokai? 2-3 bendro gyvenimo metais galima seimos krize.


Na va, o aš visada galvojau, kad per daug nusileidžiu blush2.gif . Šokti tai tikrai šokau biggrin.gif . Susituokę jau 6 metai (man atrodo, kad visi tie metai - viena didelė krizė blink.gif ) .
Gal galėtum man į az daugiau parašyti 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sole: 08 kovo 2005 - 15:26
na as dvynys-saulys, ascendentas vezyje, kaip ir Libros, atrodo 4u.gif


Libra, baisiausiai nepatogu, prasymu lavina, bet laukciau, kiek prireiktu.
gyvenam kartu dar labai neseniai, bet pravalas visiskas. man jau link neapykantos reikalas suka, kaip baisu bebutu tai viesai sakyti... jau pasiryzus viska mesti, nebegaliu daugiau. bet gal paskaiciuotum mus? ar as kokia monstre ar kur cia suva pakastas? g.gif
nezinau, kokiu duomenu reikia, atsiusiu ka reikes, kur reikes. labai prasau.

jei domintu kokie astrologiniai klausimai, as tau paskaiciuociau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 09 kovo 2005 - 00:51
Hacone, ne tavyje yra problema. Vyras turbut labai save myli, ir gyvena del saves. O tavo charakteris nepakankamai stiprus, kad kazko ir jo pareikalauti, arba grezciau su juo pasikalbeti. Tavo sveikata silpnoka, reiketu save labiau priziureti, nes taip ir iki psichologiniu problemu netoli.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 03 08, 13:22)
Airija1
Tu esi gana gero charektrio, bet vyra tai despotu galima pavadinti, sakyciau sunkus charakteris Ir santuoka egzistuoja tik tavo deka. 4 bendro gyvenimo metais seimoje galima krize.


Libra, labai tau ačiū. Pas mus dabar kaip tik ketvirtieji bendro gyvenimo metai ir aišku ta krizė. Jaučiu, kad neištversiu. Visada žinojau, kad jis sunkaus charakterio, bet labiausiai tai pajaučiau, kai atsirado mažylis. Esu taip nusivylusi gyvenimu, kad nebežinau ką daryti sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2005 03 04, 13:04)
Nius merginos as su jumis, gimiau spalio 22, pagal vieta data ir laika esu gimusi grynai ant smaigalio, cia paprasiau viena kart zmogaus kuris uzsiimineja astrologija paziureti, kas as svarstykles ar skorpionas, tai ir gavos, kad ir tas ir anas ir kai pagalvoju tai taip ir yra, esu svarstykles skorpiono kailyje, o tai paiskinu, kad tolerantiska bunu (na kaip zinot svarstykles tipo labai tolerantiskos) iki tam tikros ribos, ir niekad ilgai nedvejoju, nors visad apmastau, taciau sprendimus priimu gana greitai  mirksiukas.gif

mano vaikas ta pacia diena gimes...esi brandi Svarstykle.
Atsakyti