Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

O as oziaragis smile.gif
Atsakyti
Tavo prognozes mane nerealiai nudziugino. Tai darbas is dalies susijes su kelionemis, bet ne mano. O apmokamas ir sakyciau labai net gerai.
As ir dabar kartais jauciuosi seimos maitintoja, nes ziema dazniausiai vyras neturi darbo, nes statybininkas jis. Nu pirmadieni parasysiu ar issipilde.
Atsakyti
o as tipinis tipinis dvynukas...oj koks tipinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 03 03, 21:34)


Būna, kad jaučiuosi, lyg į tolerantiško, lengvai prisitaikančio, malonaus diplomato popierėlį būtų įvyniotas pavojingas branduolinis užtaisas.




Visi mes vaikščiojantys branduoliniai užtaisai mirksiukas.gif , tiktai skirtingo kalibro.
Tereikia tam tikrų aplinkybių, kad išorinis malonusis apvalkalas dingtų ir išlįstų vampyro iltys. cry.gif g.gif

Atsakyti
Ir kaip tas tipiskumas pasireiskia?
Atsakyti
Aš turėjau gimti spalio 13, o gimiau - 23, ant smaigalio su Skorpu. Bet pastarojo savybių savyje visiškai nerandu. Gerai, kad horoskopais netikiu, nes gretimų ženklų horoskopai dažniausia priešingi būva blink.gif
Atsakyti

Na as nepasakyciau kad abu dega noru sukurti seima. Greiciau, kad taip reikia, jau laikas atejo.

Patarciau nevaiksuoti linksmintis ar i svecius po viena. Tai gali greitai isardyti seima. Draugui reiketu duoti daugiau pareigu. Tegul jauciasi atsakingas uz seima. O tavo sesuo greiciau karjeros zmogus.

Sesuo megsta namuose buti, jis daugiau megsta palakstyti. Geriau bendrauti butent su sesers draugais.

Abiems reikia susikaupti ir apsispresi ko jie nori gyvenime, nes kitaip nepasieks tikslo. Sesuo is draugo daug tikisi. Sakyciau, sesuo bus lydere seimoje. Megsta vadovauti, ar ne?

Jeigu jam atsiras galimybe nedirbti, tai jis ir nedirbs. Greiciausiai sesuo daugiau stengsis del seimos geroves. Jam reiketu daugiau sportuoti ir dirbti fizini darba, nors ir nelabai megsta. Tavo sesute turi gera sveikata, gal net profesionaliai sportavo?

Seksualinis aspektas gana idomus. Jam reikia ivairoves. Turbut labai megsta moteriska lyti. Gal sesuo greiciau ji traukia kaip sekso partnere.

Abu labia megsta komplimentus.
Sesers draugas turi talenta mokslams, bet tai nereiskai kad jis noriai mokosi. Jam tiktu matematika, kompiuteriai.

Patarimai butu tokie: laikyti ji rankuose, jeigu tik truputi paleisti tai jisai istruks i laisve. biggrin.gif Nukreipti ji norima linkme, griezciau pavadovauti jam. Jeigu sesei priimtinas toks variantas kad jinai bus seimos maitintoja, tada ok
Bet as negarantuoju kad jie ilgai gyvens kartu
Atsakyti
As esu gimusi spalio 28. TAi ir esu tokia, ne kokia. Nei Svarstykles, nei Skiorpionas. Ne vieno , ne kito neturiu ryskiu bruozu. Na gal labai viska visada svarstau ir dvejoju, todel labai buna sunku pasrinkti, pradedant elementariais buitiniais klausimais ir baigiant rimtais gyvenimiskais reikalais.... Skorpioniskai aistringai myliu ir nekenciu rolleyes.gif ......Todel visada skaitau ir Svarstykliu, ir Skorpiono foroskopus, ir kuriuo tiketi pasirenku pagal jo geruma rolleyes.gif ...Bet is tirkuju tai noreciau buti gimusi menesio vidury, tureti normalu zodiako zenkla, tada viskas butu taip aiskiau sad.gif
Atsakyti
Nius merginos as su jumis, gimiau spalio 22, pagal vieta data ir laika esu gimusi grynai ant smaigalio, cia paprasiau viena kart zmogaus kuris uzsiimineja astrologija paziureti, kas as svarstykles ar skorpionas, tai ir gavos, kad ir tas ir anas ir kai pagalvoju tai taip ir yra, esu svarstykles skorpiono kailyje, o tai paiskinu, kad tolerantiska bunu (na kaip zinot svarstykles tipo labai tolerantiskos) iki tam tikros ribos, ir niekad ilgai nedvejoju, nors visad apmastau, taciau sprendimus priimu gana greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi "durnai" gimus biggrin.gif Turejau gimt sausio 8, o gimiau sausio 22d., todel esu pusiau Oziaragis, pusiau Vandenis. Zodziu priimant bet kokius sprendimus islenda ne Vandenio lengvabudiskumas, o Oziaragio racionalumas (visad protas nugali jausmus), taciau bendravime esu tipiskas Vandenis - galiu pritapt prie bet kokio kolektyvo, su visais puikiai sutariu, daug bendrauju (kas visiskai nebudinga uzdaram Oziaragiui)...Zodziu jau toks siu dvieju zenklu chaosas, kad neklausk! biggrin.gif
Atsakyti
Libra, gal galetum ir man ka nors daugiau paskaiciuoti. Mano gimimo data 1985 02 04 (valanda 16:20). Is tikruju, mane labiausiai dominancios temos yra meile (kaip tik neseniai pradejau susitikineti su vienu vaikinu) ir karjera (ieskausi darbelio, kuri galeciau suderinti su studijomis)... Jei turetum atliekamo laiko, butu labai idomu suzinoti savo ateities dalelyte wink.gif
Atsakyti
Aš tai skorpionų kompanijai priklausau yahoo.gif gun_smilie.gif dirol.gif devil.gif biggrin.gif
Atsakyti