Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Mazai.
Pradesiu nuo charakteriu. Tavo charakteris gana egoistiskas, tau pasiseke kad vyro gana lengvas charakteris smile.gif Tik busimam reikia ismoktu nenusileisti per daznai tau, nes seimai bus galas. Jis turi buti ryztingesnis ir "glavnesnis" seimoj.
Jusu abieju energijos gana silpnos.
Ir tu ir jis gali buti puikus mokslininkai. Tu net gali fantastika rasyti. Megsti pasvajoti. Tau reiketu padaryti karjera iki vaiku gimimo. Jis daugiau prie tiksliu mokslu.
Tavo sveikata turetu buti gera, gali net profesionaliai sportuoti.Be to, turi grazu kuna. . Ir tu ir vyras nemegstat fizinio darbo. Kas jusu namie dirba ukinius darbus? mirksiukas.gif
Ir tu ir jis sekmes kudikiai, tik reikia visada pozytiviai galvoti. Ir tu ir jis gana pareigingi zmones, tai yra gerai seimai. Tik nereikia viens at kito ilgai pikti.
Vyras turbut ilgai svarste pries kuriant seima? Todel reikia griebti jauti uz ragu, kol neapsigalvojo biggrin.gif be to, vyras labai jausmingas, daugiau jausmu jam rodyk. Sakyciau, tu maziau jausminga, daug jausmu tau nereikia.
Jusu seimoj vyras turi tureti daugiau isipareigojimu, leisk jam pasireksti.
Abu megstat pasipuosti, pastoveti pries veidrodi. Seimos aprupinimas, sakyciau, guli ant abieju peciu. Jus abu nesat materialistai. Ir pats svarbiausiais aspektas i ka reiktu atkreipti demesi - tai jusu abieju seksualumas. Jus abu labai megstat seka, ir megstas eksperimentuoti, tik nenueikti per toli mirksiukas.gif
Trumpai butu tiek.
O data jau pasirinkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 02 kovo 2005 - 16:15
Pirmiausia tai didelis tau dėkui Libra, kad paskaičiavai mirksiukas.gif

QUOTE(Libra @ 2005 03 02, 16:13)
Mazai.
Pradesiu nuo charakteriu. Tavo charakteris gana egoistiskas, tau pasiseke kad vyro gana lengvas charakteris smile.gif Tik busimam reikia ismoktu nenusileisti per daznai tau, nes seimai bus galas. Jis turi buti ryztingesnis ir "glavnesnis" seimoj.
Man kažkaip atrodo, kad jis egoistas g.gif ir tik aš jam per daug nusileidžiu.. cry.gif  bet gal čia aš per savo egoizmą nepastebiu, kad jis nusileidžia g.gif Šiaip tai aš labiausiai mėgstu,kad viskas būtų taip kaip aš noriu. Bet kad vyrą ne stumdyti reiktų o jis pats suprastų ko aš tam tikrą minutę noriu smile.gif

Jusu abieju energijos gana silpnos.
A ką tai reiškia? g.gif

Ir tu ir jis gali buti puikus mokslininkai. Tu net gali fantastika rasyti. Megsti pasvajoti. Tau reiketu padaryti karjera iki vaiku gimimo. Jis daugiau prie tiksliu mokslu.
100 proc. teisybės.

Tavo sveikata turetu buti gera, gali net profesionaliai sportuoti.Be to, turi grazu kuna. . Ir tu ir vyras nemegstat fizinio darbo. Kas jusu namie dirba ukinius darbus?  mirksiukas.gif 
bandau priversti jį, bet jis krapštosi labai ilgai, tai kai pradeda ką nors, tai baigti negali....

Ir tu ir jis sekmes kudikiai, tik reikia visada pozytiviai galvoti. Ir tu ir jis gana pareigingi zmones, tai yra gerai seimai. Tik nereikia viens at kito ilgai pikti.
Kaip dėl sekmės kūdikių nežinau, bet, kad šeimos žmonės esam ir ilgai vienas ant kito pykstam tai 100 proc.

Vyras turbut ilgai svarste pries kuriant seima? Todel reikia griebti jauti uz ragu, kol neapsigalvojo  biggrin.gif be to, vyras labai jausmingas, daugiau jausmu jam rodyk. Sakyciau, tu maziau jausminga, daug jausmu tau nereikia.
[COLOR=blue]Aha, aš jį griebiau už ragų... biggrin.gif  Bo draugauti, dar 100 metų galėtų... Aha, jausmų daug jam nerodau, nes pati nelabai alspstanti esu...

Jusu seimoj vyras turi tureti daugiau isipareigojimu, leisk jam pasireksti.
[COLOR=blue] kad neleidžiu pasireikšti, kaltas mano mamos vaidmuo šeimoje smile.gif ir aš visada turiu "suvadovauti"...

Abu megstat pasipuosti, pastoveti pries veidrodi.
O čia tai nelabai....

Seimos aprupinimas, sakyciau, guli ant abieju peciu. Jus abu nesat materialistai.
100 proc. teisybė

Ir pats svarbiausiais aspektas i ka reiktu atkreipti demesi - tai jusu abieju seksualumas. Jus abu labai megstat seka, ir megstas eksperimentuoti, tik nenueikti per toli  mirksiukas.gif
100 proc. teisybė blush2.gif

O data jau pasirinkai?

Dėl datos galvoju dar. Kažkaip linkau į rugpjūčio galą, bet kai pasižiūrėjau astrologines prognozes to mėnesio, tai nusigandau biški... Dabar i rugsėjo pradžią linkstu. O gal tu ką patarti galėtum? g.gif


Atsakyti
As tai irgi saulys. O vat mano tevai ir busimas vyras SKORPIONAI doh.gif
Atsakyti
Libra, buk gera, paskaiciuok tu man del to darbo kur datas siunciau.Ir is darbines puses apie man.Baisingiausiai aciu tau.Tik atrasyk i AZ.
Atsakyti
O tai kodel neatsakei i az? smile.gif
Atsakyti
o as pagal menesi dvynys smile.gif , bet tikrai ne tipinis, ir daug reiktu pasistengti, kad pasidaryciau tipiniu...
Atsakyti
Tigi kaip ir atsakiau, bet jau apie santuoka, kai tu man parasei atrasiau. Nu bent man taip atrodo g.gif As maniau, kad tu abstrakciai klausi ar teisybe rasai. Jei apie santuoka, tai netiesa. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lona: 03 kovo 2005 - 15:19
Visi čia buriasi į įvairių zodiako ženklų klubus, vat norėtųsi ir man, nors nė velnio netikiu, bet nelabai galėčiau prisišlieti net ir norėdama. Esu gimusi prieš laiką. Pagal gimimo datą esu Svarstyklės, o pagal laiką, kada turėjau gimti - Skorpionas. Akivaizdu, kad gyvybė užsimezga ne tada, kai leliukas išlenda iš mamos pilvuko į dienos šviesą - tad ir žvaigždžių poveikis, jeigu toks yra, turėtų reikštis iš karto tai gyvybei užsimezgus. Jeigu viskas "normalu", Svarstyklės yra pradėtos maždaug sausio mėnesį, o Skorpionai - vasario. O jeigu vasarį pradėtas vaikas gimsta mėnesiu anksčiau?

Visą laiką oficialiai esu Svarstyklės, tinka man daug kas iš šio ženklo aprašymo. Bet visuomet yra ir ta kita - ambicinga, veikli, kerštinga ir šiek tiek piktybiška skorpioniška pusė. Ji dažniausiai glūdi kažkur viduje, nors būna ir, kad pasirodo visu savo gražumu. Tada daug kas būna šokiruoti, nes nebeatpažįsta malonaus, nepiktybinio žmogučio. Būna, kad jaučiuosi, lyg į tolerantiško, lengvai prisitaikančio, malonaus diplomato popierėlį būtų įvyniotas pavojingas branduolinis užtaisas.

Tai va ir norėčiau sužinoti, ar daug tarp čia esančių yra su dvigubais zodiako ženklais? Ar gimusių "ant ribos", ar prieš laiką? Ypač domintų pastarosios. Kaip jaučiatės, kaip pasireiškia tas "dvigubumas"? Gal ta pačia proga ir nuosavą "dvigubųjų" klubą įkursime biggrin.gif
Atsakyti
Ar cia neziurejai?
http://astral.mail.ru/natal.php
Galbut tavo skorpioniskus bruozus lemia planetu issidestymas gimimo metu...
Mano mazoji tik 2 val.kaip Svarstykles.Randu as joje Mergeles bruozu..Mama sake,kad as gimusi anksciau laiko,bet kiek nezinau.Esu grynas Saulys.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 03 03, 21:34)
Visi čia buriasi į įvairių zodiako ženklų klubus, vat norėtųsi ir man, nors nė velnio netikiu, bet nelabai galėčiau prisišlieti net ir norėdama. Esu gimusi prieš laiką. Pagal gimimo datą esu Svarstyklės, o pagal laiką, kada turėjau gimti - Skorpionas. Akivaizdu, kad gyvybė užsimezga ne tada, kai leliukas išlenda iš mamos pilvuko į dienos šviesą - tad ir žvaigždžių poveikis, jeigu toks yra, turėtų reikštis iš karto tai gyvybei užsimezgus. Jeigu viskas "normalu", Svarstyklės yra pradėtos maždaug sausio mėnesį, o Skorpionai - vasario. O jeigu vasarį pradėtas vaikas gimsta mėnesiu anksčiau?


Mano vyresnele taip pat turejo gimti po skorpiono zenklu, o gime beveik menesiu anksciau - po Svarstykliu. Siaip tokio savotisko charakterio cool.gif ir suprask kaip cia is tikro - kurio zenklo bruozu turi daugiau unsure.gif
Atsakyti
As esu gimusi ant ribos+anksciau, taip ,kad esu mergele-svarstykle. Bet kadangi abu zenklai gana neblogi, neziurint kai kuriu minusu,labai nepergyvenu. Paskaitau kartais abu horoskopus, nors jais ir netikiu. Siaip jau apibudinciau save kaip "maistinga mergele" mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia ziureti kur buvo Ascedentas, tai yra menulio padetis tavo gimimo metu.Pvz. as esu svarstykles, Asc. buvo vezio zenkle. Tai man budingos kai kurios vezio savybes.
Atsakyti