Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

bet kazkaip musu cia mazoka..... verysad.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As neapsisprendziu kaip man pabalsuoti mat esu gimus spalio 23 kai svarstykles pereina i skorpiona
Kazkur skaiciau kad tai ivyksta 17:32 mamos paklausus kada as gimiau ji atsake kad puse sesiu vakare
Tai va user posted image
Bet jei taip svarstau ir niekaip neapsisprendziu tai turbut esu svarstykles
Atsakyti
Tai taip niekas ir nezinot Palmiros, ar kokio kito astrologo koordinaciu? Labai labai reiktu! Gal bent zinote, kur ieskoti?
Kazkas minejo, kad buvo su astrologu is astrol.lt susitike. Gal turit jo nr? Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
O gal kas galite pasakyti ka nors apie š.m. rugpjūčio 20 dieną? Kokia ji bus gera,bloga, kokiems darbams tinkama, ar nėra kokio užtemimo ir pan.?
Atsakyti
As turiu menulio kalendoriu ir galiu tau pasakyti si bei ta.Birzelio 20d. jokio uztemimo nebus kaip ir visa si men.Bus pirmadienis, 14 menulio diena.Pagal saules kalendoriu-2-a diena.Periodas nuo 12 iki 28d. ivardyjamas kaip sekmingiausias birzelio men.Saule dar bus dvyniuose,o menulis pereis i sauli.
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2005 02 22, 10:54)
As turiu menulio kalendoriu ir galiu tau pasakyti si bei ta.Birzelio 20d. jokio uztemimo nebus kaip ir visa si men.Bus pirmadienis, 14 menulio diena.Pagal saules kalendoriu-2-a diena.Periodas nuo 12 iki 28d. ivardyjamas kaip sekmingiausias birzelio men.Saule dar bus dvyniuose,o menulis pereis i sauli.



Klausiau apie rugpjūčio 20 4u.gif Gal galėtum dar kart pasižiurėt.... Būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Nu blimba visai uzsisvajojus doh.gif Nu zinok, kaip?raso,kad rugpjutis-vienas is prasciausiu men.Nors jokiu uztemimu nera. Tas blogumas susijes su Juoduoju Menuliu,kuris bus Liuto zenkle.Bet antroji men. puse zymiai geresne.O nuo 15d. iki 24d.-ramiausias rugpjucio tarpsnis.20d.-sestadienis,t.y. 15 menulio diena,3 saules diena, menulis ieina i zuvu zenkla,saule dar liuto zenkle,pilnatis.
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2005 02 22, 11:43)
Nu blimba visai uzsisvajojus doh.gif Nu zinok, kaip?raso,kad rugpjutis-vienas is prasciausiu men.Nors jokiu uztemimu nera. Tas blogumas susijes su Juoduoju Menuliu,kuris bus Liuto zenkle.Bet antroji men. puse zymiai geresne.O nuo 15d. iki 24d.-ramiausias rugpjucio tarpsnis.20d.-sestadienis,t.y. 15 menulio diena,3 saules diena, menulis ieina i zuvu zenkla,saule dar liuto zenkle,pilnatis.


g.gif g.gif .... nu jo nelabai dienele.... O gal dar galėtum pasižiūrėti rugsėjo 16d. jeigu nesunku.... Būčiau tau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fun @ 2005 02 21, 22:45)
Tai taip niekas ir nezinot Palmiros, ar kokio kito astrologo koordinaciu? Labai labai reiktu! Gal bent zinote, kur ieskoti?
Kazkas minejo, kad buvo su astrologu is astrol.lt susitike. Gal turit jo nr? Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


palmyra ir man butu idomu....
jeigu dar reikia, parasyk man i asm. duosiu keliu astrol. koordinates
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjer: 22 vasario 2005 - 13:39
QUOTE(maza:) @ 2005 02 22, 13:12)
g.gif  g.gif .... nu jo nelabai dienele.... O gal dar galėtum pasižiūrėti rugsėjo 16d. jeigu nesunku.... Būčiau tau labai dėkinga 4u.gif

Raso,kad rugsejis vienas is skaidresniu,ramesniu menesiu.Nuo 9d. ypac produktyvus metas pradeti naujus darbus.Geriausias metas rugsejo men. zada buti nuo 9 iki 18d.Rugsejo 16d.-penktadienis,30 saules diena,13-14 menulio diena,menulis pereina i zuvis,priespilnis,saule dar mergeleje.
Atsakyti
Nezinai ka sako jusu menulio kalendorius, bet man vakar diena buvo ko gero pati juodziausia mano gyvenime... Idomu, ar atitinka?
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2005 02 22, 15:55)
Raso,kad rugsejis vienas is skaidresniu,ramesniu menesiu.Nuo 9d. ypac produktyvus metas pradeti naujus darbus.Geriausias metas rugsejo men. zada buti nuo 9 iki 18d.Rugsejo 16d.-penktadienis,30 saules diena,13-14 menulio diena,menulis pereina i zuvis,priespilnis,saule dar mergeleje.



Didelis tau dėkui smile.gif
Atsakyti