Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

As saulys!!! thumbup.gif
Atsakyti
kazkaip beveik visu po lygiai:)

as dvyne:)
Atsakyti
Nugi labai malonu, kad dvyniu daugeja thumbup.gif




user posted image
Atsakyti
Kol pasaulis sukasi pagal mano norus as esu svelni Avele
Atsakyti
Aš irgi dvynė biggrin.gif
Atsakyti
as liutas ir mano sesuo liutas, tai labai jau kovojom del valdzios, kai pas tevus gyvenom o vyrelis mano skorpionas. kazkas pranasavo, kad nesugynamas derinys, bet pasirode, kad labai jau sugyvenamas

Musu su vyru porele lygiai tokia pat. Gal kam nors ir kitaip atrodys, bet man atrodo, kad jo charakteris net uz mano sunkesnis doh.gif
Atsakyti
QUOTE
as liutas ir mano sesuo liutas, tai labai jau kovojom del valdzios, kai pas tevus gyvenom    o vyrelis mano skorpionas. kazkas pranasavo, kad nesugynamas derinys, bet pasirode, kad labai jau sugyvenamas 
Atsakyti
QUOTE
as liutas ir mano sesuo liutas, tai labai jau kovojom del valdzios, kai pas tevus gyvenom    o vyrelis mano skorpionas. kazkas pranasavo, kad nesugynamas derinys, bet pasirode, kad labai jau sugyvenamas 

Tai va, ir musu porele tokia biggrin.gif

Nu ir prispaudinejau cia doh.gif
Ot bus kelis darbus is karto daryt unsure.gif
Atsakyti
As jautukas su truputi aplauzytais ragiukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2005 02 19, 17:13)
kazkaip beveik visu po lygiai:)

as dvyne:)



QUOTE(Didaila @ 2005 02 21, 15:02)
Aš irgi dvynė  biggrin.gif

Kaip saunu thumbup.gif ir musu ratas sparciau plestis pradeda mirksiukas.gif
Atsakyti
ir as i ta kompanija kur prie Dvynuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZiukE @ 2005 02 10, 23:37)
As grynakrauje Svarstykle  tongue.gif , amzinai viska svarstanti ir negalinti nuspresti tongue.gif


as irgi svarstykles!:) del apsisprendimo tai jo....visada sunku buna....wink.gif
dar viena gera pasakyma apie svarstykles girdejau: jos visus besipykstancius sutaikys, ir ce pat apsisuke tooooki skandala sukels!!! smile.gif tai va, tikra teisybe... blush2.gif
Atsakyti