Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(Hermina @ 2005 02 07, 12:24)
Teko susidurti su Palmira. Bendradarbiavome. Ji lyg tapr kitko, apie mano vaika paziurejo. Jooo... Tai ka pasake, mane labai pribloske - kai ka, ko TIKRAI zinoti negalejo. Siaip, labai geru dalyku pasake  4u.gif

tai kaip galima rasti Palmira ir kiek kainuotu nors apytiksliai jos paslaugos?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 09, 14:00)
1 skaicius - 4 - tam tikri sunkumai, daznai tenka "tarnauti" kitiems
2 skaicius - 2 - mokejimas kurti santykius
3 skaicius - 5 - tau duota daug galimybiu, reikia kazka pasirinkti, nes kitaip nesigaus save realizuoti
bendras skaicius 11 - turi gera intuicija
Cia trumpai  smile.gif

Aciu, Libra
Atsakyti
Ar yra kiek tiesos?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 17, 10:57)
Ar yra kiek tiesos?

1 skaicius - 4 - tam tikri sunkumai, daznai tenka "tarnauti" kitiems - bent jau dabar, kol dar gyvenu su tevais ir studentauju, tai kaip ir tenka priklausyti nuo tevu. Bet cia laikina biggrin.gif
2 skaicius - 2 - mokejimas kurti santykius - cia tai dar nzn, bet pradzia padaryti labai lengva, tik dazniausiai nesinori ju vystyti tongue.gif
3 skaicius - 5 - tau duota daug galimybiu, reikia kazka pasirinkti, nes kitaip nesigaus save realizuoti - galimybiu visada turiu, tik kartais ryzto ar noro pritruksta sad.gif
bendras skaicius 11 - turi gera intuicija - intuicija retai mane nuvilia biggrin.gif kad tik neprisisnekeciau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Sever59 @ 2005 02 16, 16:26)
Я тоже Ыба biggrin.gif



рыба плавает по дну , хуй поймаеш хоть одну biggrin.gif

fuuu... vos parasiau rusiskai.Atsirasau uz zodelyti viena, bet zodziu is dainos neismesi tongue.gif .Cia mano vyras taip visada apie save sako tongue.gif Ir tikrai, nesugaudau as jo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alma @ 2005 02 11, 13:16)
blink.gif Avinas taikiausias?Nė vieno tokio taikaus nepažįstu,nuo jų tik bėgt biggrin.gif user posted image


jau as tai taikumo isikunijimas tongue.gif Rimts .Net vyras su tuo sutinka biggrin.gif Gal suns metai permusa? g.gif
Atsakyti
as liutas ir mano sesuo liutas, tai labai jau kovojom del valdzios, kai pas tevus gyvenom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o vyrelis mano skorpionas. kazkas pranasavo, kad nesugynamas derinys, bet pasirode, kad labai jau sugyvenamas laugh.gif
Atsakyti
As irgi tipiskas JAUTUKAS
Atsakyti
as auksine zuvyte smile.gif
Atsakyti
Aš jautis. Mūsų irgi nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Leida @ 2005 01 22, 00:28)
O aš-Šaulys ax.gif .

IR AS SAULYS thumbup.gif
Atsakyti
o as tai avinas ir kartais tai taip pasireiskia kad veliau pykstu ant saves del uzsispirimo 4u.gif
Atsakyti