Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(maza:) @ 2005 02 09, 15:09)
Ir maždaug linkime sekmes ir be gimimo laiko...


aciu nors uz tai, kad sekmes palinkejo.

kuria tiksliai diena gimimusi, zinai? t.y. ar tavo pase tikra gimimo diena irasyta? gal dar zinai apytikri laika, pvz. ryte, vakare, apie pusiaudieni, ar pan.

profesionalus astrologas pakoreguotu tavo gimimo laika. rektifikacija vadinasi. Libra jau rase cia anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 09, 13:00)
1 skaicius - 4 - tam tikri sunkumai, daznai tenka "tarnauti" kitiems
2 skaicius - 2 - mokejimas kurti santykius
3 skaicius - 5 - tau duota daug galimybiu, reikia kazka pasirinkti, nes kitaip nesigaus save realizuoti
bendras skaicius 11 - turi gera intuicija
Cia trumpai  smile.gif
bandau sudet 1985 02 04. man tas pirmas skaicius gaunasi 5

stai taip: 1+9+8+5 = 23
2+3 = 5
ar as ka neteisingai darau? Libra, ka? g.gif

o ka reikstu skaiciai 8, 6, 9 ir bendras 5?
jei galetum, ir man, please 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 02 08, 15:05)
Labai domina rusu autoriaus Aleksandrovo knygos, bet pas mus ju, turbut, neimanoma rasti.

nebandei rusu saituose ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 02 09, 16:55)
Aš irgi čia gimiau... smile.gif  Tai sakai į II ligoninę kreiptis reikia? O kur ten tiksliau reiktų eiti? Matai, man dar 2 meteliai iki 25.  ax.gif


Aš 2 ligoninės direktoriui siunčiau prašymą registruotu laišku. Ir maždaug po 2 savaičių gavau atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(lyros_alfa @ 2005 02 10, 00:05)
aciu nors uz tai, kad sekmes palinkejo.

kuria tiksliai diena gimimusi, zinai? t.y. ar tavo pase tikra gimimo diena irasyta? gal dar zinai apytikri laika, pvz. ryte, vakare, apie pusiaudieni, ar pan.

profesionalus astrologas pakoreguotu tavo gimimo laika. rektifikacija vadinasi. Libra jau rase cia anksciau.


Žinau tikslią dieną ir apytislę valandą. Apie rektifikaciją irgi žinau, tik deja ją astrologas už ačiū nedaro... tai kainuoja papildomus pinigėlius. O kadangi asmeninis horoskopas irgi nemažai kainuoja, tai čia buvo tik noras, kad pigiau viskas gautusi...
Atsakyti
QUOTE(Redytė @ 2005 02 09, 15:53)
Na Neryte  čia ne nužiūrėjimas o "nusidyvijimas"(nusistebėjimas). Šitų dalykų nemaišyk. Tuom ir aš tikiu.  Nužiūrėjimu gali pakenkti kitam o ne sau...


Tavo tiesa, nežinau kaip aš čia taip parašiau.
Ačiū už korekciją
Atsakyti
QUOTE(lyros_alfa @ 2005 02 10, 00:27)
nebandei rusu saituose ieskoti?


Tik knyga galima uzsisakyti, o nemokamai tokiu dalyku nebuna cry.gif
Atsakyti
Aš - Svarstyklės smile.gif
Atsakyti
Itkai
1 skaicius - 3 - megsti pasireiksti. Ar turi talenta rasyti?
2 skaicius - 7 - megsti analizuoti, megsti vienatve
3 skaicius - 3
gyvenimo kelio skaicius - 4
Na galiu pasakyti kad tu labai megsti pasireksti, bet kai kada yra tam tikri apribojimai ar sunkumai . Reikia susikoncentruoti ir ismokti gyventi o ne kovoti su apribojimais.
Cia tik pora zodziu.
Pas mane visos traktuotes rusu kalba, tingiu daug versti.
Atsakyti
Libra,

O jei taip apie mane keletą žodelių? ax.gif 1982 05 21 4u.gif
Atsakyti
Aš - tauras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 02 10, 07:33)
Žinau tikslią dieną ir apytislę valandą. Apie rektifikaciją irgi žinau, tik deja ją astrologas už ačiū nedaro... tai kainuoja papildomus pinigėlius.

man padare uz tuos pacius pinigelius. kai kurie astrologai is viso nepradeda dirbti nerektifikave ir papildomai uz tai neima.
visus duomenis turi - nebeda. anksciau ar veliau pasidarysi victory.gif
Atsakyti