Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Man taip buvo nutikę kai buvau pirmą kartą nėščia. Tuomet gyveno mūsų laiptinei tokia moteriškė, labai stora ir liguistai pavydi. Ji vis kalbėjo: "kokia tu sveika, gerai miegi, nieko neskauda". Po pusvalandžio man įsiskaudėdavo galvą, kartais negalėjau užmigti iki pat ryto. Tekdavo ryti citramoną. Kartą paklausiau gydytojos, kokie vaistai mažiausiai pekenks vaisiui, papasakojau apie tą bobą. Daktarė davė man vieno žmogaus telefoną, pasakė kad jis gali nuo nužiūrėjimo padėti. Jis atėjo, paėmė druskos, pribėrė prie tos moters slenksčio, sukalbėjo kažkokią maldą. Nuo tos dienos piktos kaimynės žodžiai man daugiau nekenkė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2005 02 09, 11:41)
www.softex.meganet.lt

rasit astrologine programa, ja naudojasi visi astrologai:)
beje, tik viskas anglu kalba. bet manau vertimas kainuos pigiau nei apsilankymas pas astrologa. tad bukime pacios sau astrologes. vakar bandziau, tiesiog nuostabu:)



Neradau tos programos kazkaip... gal galetum konkrečiau nurodyti.... 4u.gif
Atsakyti
Vadinasi druska iš tiesų gerai veikia thumbup.gif
Tik žinau kad reikia prie savo slenksčio barstyti o ne prie kaimynų.
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 02 09, 14:34)
Man taip buvo nutikę kai buvau pirmą kartą nėščia. Tuomet gyveno mūsų laiptinei tokia moteriškė, labai stora ir liguistai pavydi. Ji vis kalbėjo: "kokia tu sveika, gerai miegi, nieko neskauda". Po pusvalandžio man įsiskaudėdavo galvą, kartais negalėjau užmigti iki pat ryto. Tekdavo ryti citramoną. Kartą paklausiau gydytojos, kokie vaistai mažiausiai pekenks vaisiui, papasakojau apie tą bobą. Daktarė davė man vieno žmogaus telefoną, pasakė kad jis gali nuo nužiūrėjimo padėti. Jis atėjo, paėmė druskos, pribėrė prie tos moters slenksčio, sukalbėjo kažkokią maldą. Nuo tos dienos piktos kaimynės žodžiai man daugiau nekenkė. thumbup.gif


Čia man nori nenori prisiminė kažkokio kunigo interviu per radiją, kuris kartu mėgėjiškai užsiiminėjo ir medicina. Tai va tokį įvykį jis pasakojo: atvaro bobutė ir skundžiasi - vajė vajė, skauda ten ir ten, čia bus dėl to, kad apie kažkokį ten medį ne pro tą pusę praėjau. Niu kunigėlis jai davė vaistukų, susakė kaip gerti ir primygtinai liepė grįžtant namo būtinai apeiti tą medį iš kitos pusės. Ir sako, babulkai padėjo thumbup.gif Ne pavydūs žvilgsniai mus veikia, ir ne amuletai ar veidrodėliai juos atbaido, o mūsų tikėjimas. Ne paslaptis, kad psichologinis nusiteikimas - labai svarbus veiksnys tiek sveikimo, tiek ligos procese. Jeigu kitaip negalit, tegul jums padeda druska, amuletas ar kokia nors apeiga, kad tik patikėtumėt, jog viskas gerai, ir lauktumėt pozityvių, o ne negatyvių permainų mirksiukas.gif
Atsakyti
Netikiu aš nužiūrėjimais, aš nepastebėjau bent.

O mano sesuo tai tiki, sako, vat nužiūrėjau tave, kaip tu rašai nėšči būdama, kaip aš stumdau ,o ne traukiu rašydama biggrin.gif , o dabar jos dukrytė kairiarankė biggrin.gif
nežinau ar tikėti tuo g.gif
Atsakyti
Na Neryte čia ne nužiūrėjimas o "nusidyvijimas"(nusistebėjimas). Šitų dalykų nemaišyk. Tuom ir aš tikiu. Nužiūrėjimu gali pakenkti kitam o ne sau...
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 21, 21:58)
pažiūrėsim kiek forume avinų,aš pirma  biggrin.gif



As irgi avinas drinks_cheers.gif Pats geriausias ir taikiausias zenklas 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi neradau... sad.gif
Atsakyti
Ožiaragiai - vienykimės drinks_cheers.gif Tada mūsų ir daug ir su ragais, ot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2005 02 09, 10:41)
www.softex.meganet.lt



Daile, sitas linkas neveikia smile.gif
bandziau ir *.lt, ir *.com (nes sakai, kad anglu k.)

gal galetum patikslinti?
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 02 07, 13:48)
Manp zenklas dvyniai. Labai geras zenklas. Ir zmoguciai tokie geri. Na, gerai, gerai, baigiu girtis...  blush2.gif



As irgi Dvynys. Nenoriu girtis, hm hm, bet su daugeliu sueit i kontakta galiu ir esu gera doh.gif
Atsakyti
Libra ir man paskaiciuok ....1974 07 21 ax.gif 4u.gif
Atsakyti