Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(liepsnele @ 2004 06 29, 14:59)
Buvau aš pas Vaivą, mano vestuvių datą gana tiksliai nusakė, o tuo metu kai ėjau, dar nė kalbų apie vestuves nebuvo  rolleyes.gif . Dar sakė ir kitų dalykų, bet pakolkas dar niekas neišsipildė, bet dar yra laiko  smile.gif .

Tai va, Vaiva turi saloną Vilniuje, Fabijoniškėse, L.Giros g. Tel. 248 09 10.

Ot reklamą jai darau  laugh.gif .

Dar tiesa, dėl kainos. Vienas seansas 50 Lt. Aš buvau taro kortomis burtis, bet tiek pat kainuoja ir auros nuotrauka, ir dar kažką daugiau ji daro, bet čia jau ji pati gali labiau papasakot  wink.gif .


Šią savaitę skambinau, seansas 65 lt.
Atsakyti
as i si skyreli pora postu buvau idejus.
ziuriu - nebera ju jau. kodel?
lyg ir nieko neizeidziau, ir nereklamavau. nieko neetisko neparasiau. tik su pjer bendravau. ir jos klausimu-atsakymu nebera. apie astrologines programas paskutinis buvo. pasakiau, kur ieskoti. ir nuobaudu jokiu is administratoriu, regis, negavau.
nieko nesuprantu.. verysad.gif
Atsakyti
Geras atsrologas gali padaryti rektifikacija - t.y. nustatyta gimimo laika pagal svarbiausias datas (vestuves, skyrybos, vaiku gimimas,traumos).
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2005 01 06, 00:16)
O gal kas nors pas palmira Kelertiene daretes? Idomu butu suzinot, kokia kaina, kokie ispudziai. Kai per telika kalba, ji man patinka biggrin.gif



Teko susidurti su Palmira. Bendradarbiavome. Ji lyg tapr kitko, apie mano vaika paziurejo. Jooo... Tai ka pasake, mane labai pribloske - kai ka, ko TIKRAI zinoti negalejo. Siaip, labai geru dalyku pasake 4u.gif
Atsakyti
Kaune zinau p. Zita, astrologe, daro asmeninius horoskopus, tik neaisku ar apsiimtu, bet galima tartis, tik zinau jos namu tel.720701
Atsakyti
Manp zenklas dvyniai. Labai geras zenklas. Ir zmoguciai tokie geri. Na, gerai, gerai, baigiu girtis... blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi Šauliukas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vandenis ax.gif
Atsakyti
Mergele tongue.gif
Atsakyti
o visai įdomu būtų.... g.gif
Atsakyti
VAKAR MANO MAMA GAVO KAŽKĄ PANAŠAUS.REIKS PERSPĖTI SAMO MAMĄ APIE TOKIĄ APGAULĘ doh.gif doh.gif .DĖKUI UŽ PERSPĖJIMUS.
Atsakyti
Tauras cool.gif
Atsakyti