Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Jungiuosi prie Sauliu thumbup.gif
Atsakyti
Aš vėžys, tipiškas, mėgstu viską daryti atbulai.
Su skorpijonu kažkada artimai teko bendrauti, tai aplamai toks mielas švelnus padarėlis buvo, na, bet kai įkąsdavo (netyčia), tai ilgai žado negalėdavau atgauti.
Atsakyti
Kaip smagu - VANDENIAI laimi apklausa smile.gif

As vandenis wink.gif
Atsakyti
su Saule viskas tvarkoj. ji atsakingai dirba. o kad pavede, maza kas galejo atsitikti, juk irgi zmogus, ne robotas smile.gif ir astrologai serga, ir ju vaikai serga, ir blogus pazymius is m-klos parnesa, ir kitu problemu buna. svarbu, kad pinigelius grazino. del patikimo/nepatikimo susitikimo metu. cia jau prasideda asmenines simpatijos/antipatijos. gali nepatikti zmogaus israiska, bendravimo budas. normalu. tada reikia pasirinkti kita astrologa. bet patarciau 'istraukti' is to, su kuriuo jau susitikot/planuojat susitikti, kiek imanoma daugiau. bukit aktyvus susitikimo metu. ir astrologui bus paprasciau, ir jus islosit.

jei norit pas astrologa, svarbu tiksliai formuluoti klausimus, pries susitariant del vizito. asmeninis horoskopas - labai plati savoka. zmones eina ir patys nelabai zino, ka nori suzinoti. per valanda laiko neimanoma atsakyti i visus klausimus. astrologui irgi nelengva dirbti. pries ateinant klientui kartais tenka ir kelias valandas ruostis, ypac jei horoskopas sudetingesnis.

jei klientas nepasako, ko nori, astrologas dazniausiai nupiesia jo psichologini portreta ir bendro pobudzio prognoze kokiems 5 metams i prieki.

joks profesionalus astrologas neatims is jusu vilties, negasdins, nepaliks jusu be kelrodes zvaigzdes 4u.gif
Atsakyti
Oziaragiuke lithuania.gif smile.gif biggrin.gif (tipine) biggrin.gif
Atsakyti
Racionaliųjų mergelių mažuma. Matyt mes tokios realistės, kad virtualiomis negalime būti.
Atsakyti
QUOTE(lyros_alfa @ 2005 02 05, 02:07)
su Saule viskas tvarkoj. ji atsakingai dirba. o kad pavede, maza kas galejo atsitikti, juk irgi zmogus, ne robotas smile.gif  ir astrologai serga, ir ju vaikai serga, ir blogus pazymius is m-klos parnesa, ir kitu problemu buna. svarbu, kad pinigelius grazino. del patikimo/nepatikimo susitikimo metu. cia jau prasideda asmenines simpatijos/antipatijos. gali nepatikti zmogaus israiska, bendravimo budas. ..........
joks profesionalus astrologas neatims is jusu vilties, negasdins, nepaliks jusu be kelrodes zvaigzdes  4u.gif


gal tu astrologe?

mane l. domina astrologine programa. kaip galima ja gauti, kiek kainuoja ar sunku naudotis? gal kas zino?
po apsilankymo pas atrologe, pati labai susidomejau sia sritimi:)
Atsakyti
QUOTE(pjer @ 2005 02 05, 21:09)
gal tu astrologe?

mane l. domina astrologine programa. kaip galima ja gauti, kiek kainuoja ar sunku naudotis? gal kas zino?
po apsilankymo pas atrologe, pati labai susidomejau  sia sritimi:)

programu labai daug.
skaitai anglu k.?
pasearchink internete, kad ir 'astro software'.
ir rusiskuose saituos ju pilna. paprastesnes - nemokamos.
Atsakyti
Skorpione esu as biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
vandenis
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2004 06 29, 07:00)
Lengvute, Vaiva yra būrėja (buria iš kortų), o ne astrologė, bet aš labai norėčiau nueiti pas ją, gal gali sužinoti kaip su ja susisiekti ir kiek ji ima?

pries pora metu girdejau, kad ji jau nepriima klientu.
Atsakyti
QUOTE(lyros_alfa @ 2005 02 06, 19:35)
pries pora metu girdejau, kad ji jau nepriima klientu.


Priima smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sole: 06 vasario 2005 - 23:07