Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Aš šaulys
Atsakyti
Na va norinčių daug, o informacijos... sad.gif Aš irgi noriu apie Kauno astrologes sužinoti. Šiaip Kaune gyvenu vienas iš Azanovų, bet nežinau jo koordinačių ir nežinau, ar jis daro horoskopus sad.gif
Atsakyti
aš vėžys rolleyes.gif
Atsakyti
na tiesa pasakius ir ash susidomejau ta numerologija. nors tiesa pasakius tik pasizhiurejus "nuo iki" laida prisiminiau savo prieshgimdyvini hobi(, astrologija, numerologija ir visa kt). turiu pilna visokiausiu nesamoniu savo kompe, bet deja niekaip nesudelioju visko i savo vietas...sad.gif kitaip tariant kolas ish to jokios naudos..smile.gif))
Atsakyti
O as liutuke ax.gif
Atsakyti
A6 jungiuosi prie negausaus, na netgi labai negausaus mergelių būrio 4u.gif
Atsakyti
Na o as Dvyniai mirksiukas.gif
Atsakyti
As liute smile.gif Horoskopais siaip netikiu, kai raso, kaip seksis ta ar kita diena, nes niekada neatitinka tongue.gif Bet va, liuto apibudinima atitinku idealiai, ir ne tik geriausias, bet ir blogiausias jo savybes biggrin.gif
Atsakyti
Aš - Ožiaragis! Taip sakant, atitinku beveik visada - einu visur stačiai ragais į sieną! frusty.gif
Atsakyti
Ziūriu svarstykliu kol kas mažuma ax.gif Tai prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o aš Skorpionas smile.gif
paprasai pasakiusi savo zodiako ženklą susilaukiu kokių nors garsu, kaip oooo, nu, nu ir pan., nuspebimų, išpūstų akių, baimės ir t.t.
kažkodėl dauguma žmonių bijo skorpionų
Atsakyti
QUOTE(Christa @ 2005 01 26, 18:29)
thumbup.gif  skorpas as thumbup.gif  wub.gif oj man patinka TOKIA buti!!!



Aš irgi skorpionė, ir man patinka tokiai būti, bet kartais sulaukiu iš pažįstamų (iš draugų nea) replikų apie skorpionišką būdą biggrin.gif
Atsakyti