Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

As dvynys smile.gif
Atsakyti
Na žinot merginos,kai paskaičiau jūsų parašymus doh.gif ,tai jau taip...tikra nesąmonė. schmoll.gif Na tykėjausi jūsų atsiliepimų,bet kad tokius atvejus išgirsiu blink.gif ,tai tikrai negalvojau......Ačiū jums už nepatyngėjimą parašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 01 23, 01:08)
Visiskai pritariu, kas skorpai faini thumbup.gif



QUOTE(Mamleta @ 2005 01 25, 10:52)
Žiūriu skorpionai silpnai reiškiasi sad.gif Aš pati skorpionė ir labiau mėgstu paskaitinėti ką kiti parašė, nei rašyti. Jei visi Skorpionai tokie, tai viskas aišku, kodėl čia jų taip mažai...



AS irgi jungiuosi i zaviuju ir geruju skorpioniu buri thumbup.gif brunette.gif angel.gif friends.gif
Atsakyti
thumbup.gif skorpas as thumbup.gif wub.gif oj man patinka TOKIA buti!!!
Atsakyti


Maciau irgi tuos ESMERALDOS straipsniu. Man pasirode labai jau neitikinamai.. Nesuprantu, kaip zmones ant tokiu nesamoniu uzsikabina..
Atsakyti
Vandenis
Atsakyti
QUOTE(raimondziukas @ 2005 01 22, 16:40)
svarstykles ax.gif



ir as svarstyklees biggrin.gif yess.gif
Atsakyti
As irgi Svarstyklės tongue.gif
Atsakyti
Liutas. wub.gif Daug kas sako, jog mano zodiaka isduoda mano isvaizda blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
oziaragis, tikiuos, kad niekas nesupyks, bet mes patys protingiausi vat bis.gif umn.gif
Atsakyti
Man drauge apie Esmeralda pasakojo visai priesingus dalykus, nei jus rasote. Gal pasitaiko ir isimciu rolleyes.gif
Tai va, mano drauges mama ne tik uzpilde Esmeraldai anketa, bet ir parase laiska (ji turi siokiu tokiu problemu su sveikata, kai gydytojai iesko, bet nesuranda tikros ligos). Esmeralda jai atrase, atsiunte Taro kortu isdestymo budus ir reiksmes, dar kazka ir parase, kad jei atsiustu kazkiek pinigu, kazka papasakotu kazka naujo ar pan. (neprisimenu, ka ten siule).
As irgi galvoju apie laisko parasyma, nes si savaitgali maciau kazkokiam laikrasty jos anketa, bet pinigu uz Esmeraldos paslaugas tikrai neketinu moket tongue.gif
Atsakyti
Mano mama su teta buvo "užkibę" ant kito kabliuko. Pagal skelbimą užsisakė liekninančių žolių. 100 litų rezultate - pora krepšelių keistoko kvapo prieskonių (?). Apie poveikį svoriui geriau net nekalbėti... doh.gif
Atsakyti