Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Oziaragis smile.gif
Atsakyti
as auksine zuvele wub.gif
Atsakyti
Žiūriu skorpionai silpnai reiškiasi sad.gif Aš pati skorpionė ir labiau mėgstu paskaitinėti ką kiti parašė, nei rašyti. Jei visi Skorpionai tokie, tai viskas aišku, kodėl čia jų taip mažai...
Atsakyti
Na be galo dėkui Ewitai,Noa,Almai nepatyngėjus ir parašius savo nuomonę,AČIŪ biggrin.gif Nuraminsiu draugę ir atkalbėjusiu nuo įsivėlimo į nesąmones ax.gif
Atsakyti
Pipliuk, kaip galima tikėti tokiais dalykais? doh.gif Paprotink draugę, ir aplinkinius, ir neleiskite pinigų vėjais. Nueikite ir už juos nupirkite ką nors savo vaikučiams. Arba sau. 4u.gif
Labai panašu buvo vaikystėje su laiškais, kad turi siųsti 10 laiškų, o jei neišsiųsi, tai tau atsitiks KAŽKAS. beee.gif
Atsakyti
Dieve, dieve, vis stebiuosi, kad būna gi naivių žmonių blink.gif . Ir būtinai liepk savo draugei, kad nusiūstų Noa minėtą laišką. Nes dar po mėnesio gaus pranešimą, kad jei nesumokės 200Lt, pati ESMERALDA jai ims žvaigždes maišyti biggrin.gif O tada turbūt teks pereiti į trijų nulių zoną.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 01 24, 22:54)

Arba parasyciau : "Iskilmingai pasizadu nuraut tau, sena tarka, ausis, jei dar man cia rasinesi... Ir tatai bus didingas tavo gyvenimo ivykis. Ausis nurausiu uz dyka, be jokiu pasizadejimu, taigi laikyk, kad sutaupei... " biggrin.gif


Na, tu saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat nemanau, kad zodiako zenklas apsprendzia zmogaus savybes, charakteri. Taciau kartais buna, kad pati perskaitau horoskopa dienai wink.gif
taciau kaip bebutu keista netikiu jais, ir nemanau, kad savybes, kurias pabrezia butent liuto zenklo horoskopas atitinka mane. juk tuomet visi liutai butu vienodi..
Atsakyti
Žuvytė smile.gif Labiausiai mėgstu grožėtis gamta, kaip ir pridera šiam horoskopo ženklui.
Atsakyti
Keistai atrodo tie žmonės, kurie tiki horoskopais laikraščiuose ir žurnaluose. Juk ne kartą tie patys horoskopų sudarinėtojai yra pareiškę, kad tai yra tik pramoga, kad žmonėm būtų įdomiau. Kažką reiškia tik asmeninis tau sudarytasis. Turiu draugę, kuri šiek tiek pabendravus su žmogum beveik visuomet nuspėja žmogaus horoskopą netgi iki tokių smulkmenų, kaip perėjimas iš vieno zodiako į kitą. Man ji kartą taip ir rėžė-"esi bjaurus liūtas ir dar ant smaigalio". Įdomiausia, kad pati ji irgi liūtas, labai bjauraus charakterio. Dar vieną draugę liūtą turiu, tai irgi negaliu su ja bendraut. Visuomet net savotiškai didžiavausi, man patiko šis horoskopo ženklas, kol viena astrologė-būrėja pasakė-nėra ko čia džiaugtis, tai nėra geras ženklas. Tai va.
Atsakyti
Mano pazistama nusiunte jai 3 vokus su pasto zenklai ir atsiunte jai aprasyma : primokek 100Lt gausi savo sekmingas dienas ir pridejo ,,amuleta" nuo blogu akiu smile.gif Ant popieriuko kazkoks zenklas, as tokiu su kompu debesis pridaryt galiu biggrin.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Oziaragis yess.gif
Atsakyti