Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 26, 17:54)
...na ir? smile.gif ar skanu?


Tikrai labai skanus, rekomenduoju visoms išsikepti wub.gif Saulėgrąžos labai gerą skonį duoda, visiems patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<...Neringa...> @ 2011 07 26, 20:03)
Tikrai labai skanus, rekomenduoju visoms išsikepti  wub.gif  Saulėgrąžos labai gerą skonį duoda, visiems patiko  4u.gif


Ech... suerzinot... dabar tik pagalvojau, kad cia reik svieziu persiku, ne konservuotu? Nu ryt tikrai kepsiu wub.gif jau siandien zadejau, bet tingejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 26, 19:28)
Ech... suerzinot... dabar tik pagalvojau, kad cia reik svieziu persiku, ne konservuotu? Nu ryt tikrai kepsiu  wub.gif jau siandien zadejau, bet tingejau  blush2.gif

Aš dėjau šviežius, bet manau tiktų ir konservuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<...Neringa...> @ 2011 07 26, 22:22)
Aš dėjau šviežius, bet manau tiktų ir konservuoti smile.gif



Aišku galima..galima improvizuoti laisvai...pvz su obuoliais pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linucia @ 2011 07 26, 10:39)
bigsmile.gif Gražuolis tavasis pyragas thumbup.gif Kiek gramų vyšnių dėjai?
Aš vakar vėl su raud. serbentais kepiau, turėjom svečių, tai buvo kas visai nemėgsta serbentų ir todėl pyragas nepatiko, o buvo, kas suvalgė net tris gabalėlius iš eilės, sako ta serbentų rūgštelė toks geras pyrago "cinkelis" smile.gif

drinks_cheers.gif mes tai valgem su plakta grietinele, skonis nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *caffe macchiato*: 27 liepos 2011 - 10:57
Pyragas su abrikosais
Lengvas,paprastas ir skanus

user posted image


150 gr. margarino
150 gr. grietinės
200 gr. cukraus
3 kiaušiniai
150 gr. miltų
pusė šaukštelio kepimo miltelių
vanilinio cukraus
1\3 šaukštelio sodos
abrikosų
abrikosų džemo (būtina)

Kiaušinius labai gerai išplakti kartu su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Sudėti minkštą sviestą, grietinę ( šaukštą grietinės atsidėti) persijotus miltus su kepimo milteliais. Sudėti sodą užgesintą šaukšte grietinės. Viską gerai išmaišyti dėti į skardą maždaug 22*14 cm. viršų gausiai apdėti pjaustytais abrikosais.
Kepti 200 C orkaitėje 30 min. Pagaliuku patikrinti ar iškepė. Karštą pyragą aptepti karštu abrikosu džemu. (abrikosų džemą pirkau maximoje mažose 50 ml. turbūt pakuotese apie 1 lt. kainuoja).
Atvėsinti, supjaustyti ir papuošti cukraus pudra.

user posted image
Atsakyti
Sveikutes,as pas jus su klausimu,bandziau eiskoti ,bet nerandu,kazkada kazkas kepe torta su barbe,jei butu galima man reiktu labai recepto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2011 07 27, 15:46)
Sveikutes,as pas jus su klausimu,bandziau eiskoti ,bet nerandu,kazkada kazkas kepe torta su barbe,jei butu galima man reiktu labai recepto  blush2.gif

Tortas su barbe yra formuojamas, viršutinėje papuošimų temoje yra parodyta kaip tai daroma.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 07 27, 16:05)
Tortas su barbe  yra formuojamas, viršutinėje papuošimų temoje yra parodyta kaip tai daroma.

va ten kaip tik ir nepaziurejau blush2.gif lekiu ziuret ir aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
[quote=mamytė23,2011 07 26, 13:38]
Mano "Kavos pyragas"
rinkausi iš daug pateiktų receptų,kol susilipinau,pagal savo skonį,gal ir jums patiks smile.gif

Ale tiramisu ,tik lietuviskai? smile.gif o nebuvo sausokas?
Atsakyti
[quote=Sabbatini,2011 07 28, 12:21]
[quote=mamytė23,2011 07 26, 13:38]
Mano "Kavos pyragas"
rinkausi iš daug pateiktų receptų,kol susilipinau,pagal savo skonį,gal ir jums patiks smile.gif

Ale tiramisu ,tik lietuviskai? smile.gif o nebuvo sausokas?
[/quote]

kažkas panašaus ax.gif ne nebuvo,nes laisčiau kavos užpilu,bet į vakarą dar skanesnis ir minštesnis buvo,negu iš pat ryto.
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2011 07 28, 13:35)
kažkas panašaus ax.gif ne nebuvo,nes laisčiau kavos užpilu,bet į vakarą dar skanesnis ir minštesnis buvo,negu iš pat ryto.

Nu kavos skonio kremas turetu but lb skanu mirksiukas.gif grietine ne tokia riebi kaip mascarpones suris ax.gif reiks isbandyt 4u.gif
Atsakyti