Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(uogyte777 @ 2011 07 29, 12:26)
kadangi spintelej manu kruopos stovi ir abejojau ar jos bus kur panaudotos, tai susigundziau siuo receptu ir ismeginau. Nei skonis, nei vaizdas nieko gero  schmoll.gif Skonis - paprasta manu kose, tik kad dar pakepta  doh.gif Ir viena stikline vandens tikrai reikia maziau det, nes iskepus gaunasi kose. Ir butinai isemus is orkaites reikia palikt kepimo inde ta apkepa/kose, kol visiskai atves, nes tik tada apstingsta. Bet ir tai vandens viena stikline riekia maziau, nes nors ir atsales, savo forma laike sunkiai. O siaip valgyt tikrai imanoma, vis idomesnis manu koses pateikimas, o manu megjams tai jis tikrai labai patiks.

Drysiu papriestarauti, kadangi ne viena karta jau kepiau. Viskas laikosi, jokia kose nesigauna. Tik isemus is orkaites galima valgyti ir formos neprarands. As tik cukraus dedu pora saukstu, nes man lb saldu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(@giedrute@ @ 2011 07 20, 09:10)
Karamelinis tinginys



Lb paprasta, bet lb skanu. aciu uz recepta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 29, 17:26)
Drysiu papriestarauti, kadangi ne viena karta jau kepiau. Viskas laikosi, jokia kose nesigauna. Tik isemus is orkaites galima valgyti ir formos neprarands. As tik cukraus dedu pora saukstu, nes man lb saldu 4u.gif
Papildyta:
Lb paprasta, bet lb skanu. aciu uz recepta 4u.gif

manus ir vandeni su ta pacia stikline matavau g.gif cukraus as dejau per pus maziau, o daugiau viskas pagal recepta. Negi nuo manu kruopu priklauso g.gif viriaus jas irgi ilgokai, sutirstejo normaliai. Kepiau lygiai 60 min. Nu nezinau, bet gavos kose, kuri visiskai atvesusi apstingo, bet nebuvo tokia standi.
tinginys bigsmile.gif essen.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 29 liepos 2011 - 19:40
QUOTE(uogyte777 @ 2011 07 29, 20:38)
manus ir vandeni su ta pacia stikline matavau  g.gif cukraus as dejau per pus maziau, o daugiau viskas pagal recepta. Negi nuo manu kruopu priklauso  g.gif viriaus jas irgi ilgokai, sutirstejo normaliai. Kepiau lygiai 60 min. Nu nezinau, bet gavos kose, kuri visiskai atvesusi apstingo, bet nebuvo tokia standi.
tinginys  bigsmile.gif essen.gif:


as piena pyliau, recepte parasyta 4u.gif ir viriau lb trumpai, nes is karto tirsteti pradejo. Kepiau 200 laipsniu 50 min.
Uz tingini 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pakepiau zebrinių keksiukų smile.gif

1 st.cukraus
2 st. miltų
2 a.š. kepimo miltelių
3 kiaušiniai
1 st. aliejaus
1 st. sulčių [pvz.apelsinų]
1 v.š. kakavos

sausus produktus maišom su sausais, šlapius su šlapiais. Po to viską kartu.
Galiausiai skiriam tešlą per pusę ir į vieną dalį dedam kakavą, į kitą šaukštą miltų.
Ir pilstom. 1 šaukštas baltos tešlos, į jos vidurį šaukštas tamsios, ir taip kol bus 3/4 formos.

Ant viršaus padėliojau meduje apkeptų migdolų.

Kepti 180 laipsnių apie 25 min.
Skanaus
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2011 07 31, 20:49)
Šiandien pakepiau zebrinių keksiukų smile.gif

...

Atrodo tai labai skaniai ir graziai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 01 rugpjūčio 2011 - 06:11
QUOTE(Elena @ 2011 07 25, 14:24)
Pyragas su aguonomis,persikais  ir saulėgrąžomis

Ačiū už receptą, pyragas patiko, tik sekantį kartą mažinčiau tešloje cukraus kiekį per pusę, man užtektų saldumo nuo karamelizuotų saulėgrąžų. Nesu mėgėja labai saldžių kepinių
Atsakyti
O aš dar pabandžiau ir be aguonų, kadangi buvau pabaigusi, be jų taip pat labai skanus, tačiau galbūt su aguonomis skanesnis, na turbūt skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 08 01, 12:39)
Ačiū už receptą, pyragas patiko, tik  sekantį kartą mažinčiau tešloje cukraus kiekį per pusę, man užtektų  saldumo nuo karamelizuotų saulėgrąžų. Nesu mėgėja labai saldžių kepinių


QUOTE(<...Neringa...> @ 2011 08 01, 14:09)
O aš dar pabandžiau ir be aguonų, kadangi buvau pabaigusi, be jų taip pat labai skanus, tačiau galbūt su aguonomis skanesnis, na turbūt skonio reikalas smile.gif

Tikrai laaabai skanus pyragas thumbup.gif siandien ji isbandziaum ir neiskentus pjoviau dar silta, bet jis fantastiskas thumbup.gif
Aciu Elenai uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2011 07 31, 20:49)
Šiandien pakepiau zebrinių keksiukų smile.gif

1 st.cukraus
2 st. miltų
2 a.š. kepimo miltelių
3 kiaušiniai
1 st. aliejaus
1 st. sulčių [pvz.apelsinų]
1 v.š. kakavos

sausus produktus maišom su sausais, šlapius su šlapiais. Po to viską kartu.
Galiausiai skiriam tešlą per pusę ir į vieną dalį dedam kakavą, į kitą šaukštą miltų.
Ir pilstom. 1 šaukštas baltos tešlos, į jos vidurį šaukštas tamsios, ir taip kol bus 3/4 formos.

Ant viršaus padėliojau meduje apkeptų migdolų.

Kepti 180 laipsnių apie 25 min.
Skanaus


grazu wub.gif kur perkate silikonines formas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 01 rugpjūčio 2011 - 16:04
QUOTE(MEET @ 2011 08 01, 17:03)
grazu wub.gif kur perkate silikonines formas?


tokių kažkada buvo maximose mirksiukas.gif (pati 2 po 6vnt. įsigijau thumbup.gif )
Atsakyti
Dregnas marmurinis keksas

200 gr. minkšto sviesto
190 gr. miltų
1 a.š. kepimo miltelių
50 gr. cukraus
1/2 a.š. druskos
2-3 v.š. kakavos
2/3 indelio saldinto kondensuoto pieno
3 kiaušiniai


Cukrų, druską ir minkštą sviestą išplakti mikseriu iki purumo (2-3 min.). Įmaišyti po vieną kiaušinius; supilti kondensuotą pieną ir išmaišyti iki vientisos masės. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir įmaišyti į tešlą. Padalinti tešlą perpus ir į vieną pusę įmaišyti kakavą. Supilti baltą ir kakavinę tešlas kaip kam atrodo gražiau ir kepti iki 180 C ikaitintoje orkaitėje.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 08 01, 00:35)
Atrodo tai labai skaniai ir graziai 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti