Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(pavilonyte @ 2012 01 17, 17:46)
Aš pernai vieną kompoziciją dariau-lovelyje iš kraštų augo nesvyrančios rausvos didžiažiedės pelargonijos, per vidurį surfinija- smulkiažiedė rausva su tamsesniu dryžiuku, žydėjo labai ilgai, pelargonijos žaliavo dar gruodžio pradžioj.


Cia jau aukstasis pilotazas thumbup.gif Man pelargonija ir surfinija auginti tame paciame lovyje - misija neimanoma schmoll.gif Truksta patirties. Petunijos agresyvios augimo prasme, uzgoztu pelargonijas. Na, nebent pelargonijas jau visiskai uzaugusias sodinti su mazais surfiniju daigais. Ir dregmes poreikiai labai skirtingi g.gif

Uzsipirkau siek tiek seklu. Pasodinau siandien: paprikas, vysninius pomidorus, slamucius, baltas bakopas, surfinijas(3 rusiu svyrancias po 1 metra ir daugiau) :user posted image
Tikiuosi, mano mazieji berniukai neisvartys doh.gif
Surfiniju spalvos..svelniai tariant nedera cool.gif Kas gali sugalvoti, kaip suderinti nederancias surfinijas? g.gif bigsmile.gif blush2.gif

Atsakyti
Aš irgi vakar jau pasėjau dichondras. Prisirinkau pernykščių sėklikių ir žiųrėsiu kas bus. smile.gif
Dar norėčiau patarimo: pernai dichondros kartu su pelargonijom augo, vazonai vėsiai laukia pavasario, o kartu ir dichondros dar gyvuoja. O jeigu aš jas irgi apskabyčiau ir į žemę? Matosi naujų ugliukų, nors ir labai patysusių... Nežinau ar bandyt pažaist ar tik bus darbas bereikalingas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 01 18, 08:42)
Nežinau ar bandyt pažaist ar tik bus darbas bereikalingas?  g.gif

na, jei jau sėklos pasėtos, tai jų gi nekrapštysim atgal, bet viršutiniais auginiais tai pasidauginčiau. Tik tą reiktų daryt mėnesio pabaigoj 4u.gif
Atsakyti
sakot jau sejat? man ir nagai niezti...bet ar uzteks sviesos daigams g.gif kazin ne per anksti pelargonijas seti? ar jus papildomai kokia lempa ijungiat?
Atsakyti
Pas mane šildomos grindys ir langai iki žemės... Langai į rytus, pietus ir vakarus. Visi langai viename kambaryje... Šviesos užtenka atrodo. Bet dar palauksiu pora savaitėlių jei taip profesionalės sako biggrin.gif
Atsakyti
[quote=eLaura,2012 01 18, 02:04]
Cia jau aukstasis pilotazas thumbup.gif Man pelargonija ir surfinija auginti tame paciame lovyje - misija neimanoma schmoll.gif Truksta patirties. Petunijos agresyvios augimo prasme, uzgoztu pelargonijas. Na, nebent pelargonijas jau visiskai uzaugusias sodinti su mazais surfiniju daigais. Ir dregmes poreikiai labai skirtingi g.gif
Mano bandymas bus kaip tik-senos pelargonijos ir jaunos petunijos. Bet aš labai pikta,kad Ž.S nera ne vienos svyrančios doh.gif Neįžiūriu paveiksliuke,bet jusu.atrodo,parsisiųstos ,vakar apžiurinejau ta puslapį...Dar begoniju mačiau svyrančiu oranžiniu iki metro...Suveluotas reikalas doh.gif
Su pelargoniju spalvom ir derinimu tikrai sunku verysad.gif dar,pažiūrejus į nuotraukas,kompozicijas,kai gali sukišti tris spalvas,kad ir serentį įkišti ,dar persidengia,nesipjauna taip. O į lovelį balkonui nepridarysi tu marmalynių doh.gif
Atsakyti
[quote=amarrile,2012 01 18, 13:43]
[quote=eLaura,2012 01 18, 02:04]
Cia jau aukstasis pilotazas thumbup.gif Man pelargonija ir surfinija auginti tame paciame lovyje - misija neimanoma schmoll.gif Truksta patirties. Petunijos agresyvios augimo prasme, uzgoztu pelargonijas. Na, nebent pelargonijas jau visiskai uzaugusias sodinti su mazais surfiniju daigais. Ir dregmes poreikiai labai skirtingi g.gif
Mano bandymas bus kaip tik-senos pelargonijos ir jaunos petunijos. Bet aš labai pikta,kad Ž.S nera ne vienos svyrančios doh.gif Neįžiūriu paveiksliuke,bet jusu.atrodo,parsisiųstos ,vakar apžiurinejau ta puslapį...Dar begoniju mačiau svyrančiu oranžiniu iki metro...Suveluotas reikalas doh.gif
Su pelargoniju spalvom ir derinimu tikrai sunku verysad.gif dar,pažiūrejus į nuotraukas,kompozicijas,kai gali sukišti tris spalvas,kad ir serentį įkišti ,dar persidengia,nesipjauna taip. O į lovelį balkonui nepridarysi tu marmalynių doh.gif
[/quote]

Yra pirkti ZS. www.seklos.lt
Petunijos, surfinijos rasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 17, 19:31)
man rodos nupus pelargonijos nuo vandens kiekio,kiek petunijoms reikia

Na man nenupuvo, gal tik taip pasisekė g.gif Čia jau vėlyvo rudens nuotrauka tai jau surfinija nebeišvaizdi, nes jautresnė šaltoms naktims user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 17, 22:41)
radau keletą variantų, tačiau ne 2 augalų deriniai:

Labai patiko pirma nuotrauka, net išsisaugojau. Jai teisingai atskiriu, tai matosi pelergonijos, petunijos (pirma karta matau tokias smulkiažiedes). O kokios dar ten gėlės pažymėtos raidėmis B, D, E, F?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 18 sausio 2012 - 16:36
QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 18, 16:32)
Labai patiko pirma nuotrauka, net išsisaugojau. Jai teisingai atskiriu, tai matosi pelergonijos, petunijos (pirma karta matau tokias smulkiažiedes). O kokios dar ten gėlės pažymėtos raidėmis B, D, E, F?


user posted image

A. Petunia 'Surfinia Patio Hot Pink' -- 1
B. Salvia 'Victoria Blue' -- 1
C. Geranium (Pelargonium 'StarStruck Lavender Pink') -- 1
D. Mum (Chrysanthemum 'Brunswick') -- 2
E. Dracaena marginata -- 1
F. Vinca major 'Variegata' -- 1 ( galima pakeist kitu foniniu augalu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 sausio 2012 - 16:51
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 18, 18:47)
A. Petunia 'Surfinia Patio Hot Pink' -- 1
B. Salvia 'Victoria Blue' -- 1
C. Geranium (Pelargonium 'StarStruck Lavender Pink') -- 1
D. Mum (Chrysanthemum 'Brunswick') -- 2
E. Dracaena marginata -- 1
F. Vinca major 'Variegata' -- 1 ( galima pakeist kitu foniniu augalu)

Ačiū išsisaugojau. O šitas derinys tinkamas pietinėj pusėj?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 18, 16:58)
Ačiū išsisaugojau. O šitas derinys tinkamas pietinėj pusėj?

tinka 4u.gif Tik chrizantemos žydėt pradės vasaros pabaigoj, o šiam pavyzdy jos gana didelius spalvinius plėmus sudaro. Galima būtų kažkuo kitu pakeist.
Atsakyti