Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(amarrile @ 2012 01 17, 12:32)
Kas turi salygas pora kartu laistyti per diena,nuskinti nužydejusius žiedus-valio,auginam,puoselejam petunijas..Arba pritaikom pažanga ir naudojam tas papildomas medžiagas,kaupiančias dregme.Pelargonijos leis palikti jas be priežiuros kelias dienas ar net savaites.Abejoju del bakopu derinimo su petunijom,nes pietu pusej bakopos skurs,ir nepapuos dekoratyviu petuniju.Geriau pažaisti spalva tu pačiu geliu...

thumbup.gif
vienais metais prilaisciau , ir isvaziavome kelioms dienoms per atostogas....grizusi radau bemaz stagarelius doh.gif , siek tiek atsigavo, bet buvo jau ne kazin kas... o pelarganijos zydejo, kaip zydejusios...nuo to meto petuniju atsizadejau...dabar galiu isvaziuoti, kad ir visai savaitei per pacius karscius...
Atsakyti
QUOTE(liepužėlė @ 2012 01 17, 11:58)
thumbup.gif
vienais metais prilaisciau , ir isvaziavome kelioms dienoms per atostogas....grizusi radau bemaz stagarelius doh.gif , siek tiek atsigavo, bet buvo jau ne kazin kas... o pelarganijos zydejo, kaip zydejusios...nuo to meto petuniju atsizadejau...dabar galiu isvaziuoti, kad ir visai savaitei per pacius karscius...

Visai susimaišė galva lotuliukas.gif Iš visų parašytų minčių atsirinksiu geriausią variantą. Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 17, 13:16)
Visai susimaišė galva lotuliukas.gif Iš visų parašytų minčių  atsirinksiu geriausią variantą. Ačiū visoms 4u.gif

Atrodo,niekas nebandem petunijas komponuoti su pelargonijom mastau.gif o gal vertetu g.gif Pelargonijos velokai pradeda žydeti,gal pradžioj pasistumdytu jos,su svyrančiom petunijom,o paskui pastarasias galima butu išrauti iš tarpu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 17 sausio 2012 - 13:28
Aš pernai vieną kompoziciją dariau-lovelyje iš kraštų augo nesvyrančios rausvos didžiažiedės pelargonijos, per vidurį surfinija- smulkiažiedė rausva su tamsesniu dryžiuku, žydėjo labai ilgai, pelargonijos žaliavo dar gruodžio pradžioj.
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2012 01 17, 16:46)
Aš pernai vieną kompoziciją dariau-lovelyje iš kraštų augo nesvyrančios rausvos didžiažiedės pelargonijos, per vidurį surfinija- smulkiažiedė rausva su tamsesniu dryžiuku, žydėjo labai ilgai, pelargonijos žaliavo dar gruodžio pradžioj.

Geras variantas drinks_cheers.gif Tik be abejo reikia ir žiedų spalvas paderinti. Jūsiškės derėjo tarpusavyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 17, 13:26)
Atrodo,niekas nebandem petunijas komponuoti su pelargonijom mastau.gif o gal vertetu g.gif  Pelargonijos velokai  pradeda žydeti,gal pradžioj pasistumdytu jos,su svyrančiom petunijom,o paskui  pastarasias galima butu išrauti iš tarpu blink.gif

man rodos nupus pelargonijos nuo vandens kiekio,kiek petunijoms reikia
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 17, 19:31)
man rodos nupus pelargonijos nuo vandens kiekio,kiek petunijoms reikia

drinks_cheers.gif ir man toks derinys nekaip atrodo g.gif , nebent loveliuose istatyti mazus vazonelius su pelargijom o paciuose loveliuose sodint petunijas.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 17, 18:34)
drinks_cheers.gif ir man toks derinys nekaip atrodo  g.gif , nebent loveliuose istatyti mazus vazonelius su pelargijom o paciuose loveliuose sodint petunijas.

techniškai reiktų daryt atvirkščiai - petunijas sodint į didįjį vazoną, o pelargonijas į atskirus vazonėlius. Tačiau tokio derinio neįsivaizduoju, kad ir kokią lakią fantaziją beturėčiau biggrin.gif

Cobre, dar prisiminiau, kad prieš kelis metus toje pačioje Kroatijoje, bet dar piečiau, teko matyt visą namą nukarstytą petunijomis ( vaizdas nekoks, nes labai daug spalvų ir bet kaip primaišyta). O šalia to namo šiltnamis su parduoti paruoštais vazonais. Būtent ten pelargonijų ir nemačiau, išvien petunijos.

Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 17, 19:34)
drinks_cheers.gif ir man toks derinys nekaip atrodo  g.gif , nebent loveliuose istatyti mazus vazonelius su pelargijom o paciuose loveliuose sodint petunijas.

Budami tam pačiam inde,vistiek vienodai šlapi bus irnesakyk.gif Kai vietos daug,galima eksperimentuoti.Nusipirkau baltu petuniju ir pilnavidurių ružavu su baltais pakrašteliais.Kad nupūs,labai nebijau.Praeitais metais šaknys nesupuvo,tai su galingom petunijom turetu greitai pradžiuti ir balansa dregmes išlaikyti.....Tik petuniju noretusi svyrančiu....ar buna tokių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 17, 20:52)
Tačiau tokio derinio neįsivaizduoju, kad ir kokią lakią fantaziją beturėčiau  biggrin.gif


Ir mano fantazija užsiblokuoja kai pagalvoju apie tokį derinį g.gif , kaip smagu , kad ne aš viena tokia drinks_cheers.gif , nes jau buvau sunerimus g.gif ax.gif
Atsakyti
radau keletą variantų, tačiau ne 2 augalų deriniai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


o čia visiškai nesižiūri
user posted image

čia taip pat diskutuotinas klausimas
petunijos pakabinamuose vazonėliuose, pelargonijos - loveliuose:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 17, 21:52)

Cobre, dar prisiminiau, kad prieš kelis metus toje pačioje Kroatijoje, bet dar piečiau, teko matyt visą namą nukarstytą petunijomis ( vaizdas nekoks, nes labai daug spalvų ir bet kaip primaišyta). O šalia to namo šiltnamis su parduoti paruoštais vazonais. Būtent ten pelargonijų ir nemačiau, išvien petunijos.

Tikiu, tikiu mirksiukas.gif smile.gif Tik as sakau, ka as maciau, o tiksliau nemaciau mirksiukas.gif biggrin.gif Kaip kokia salis, matyt mirksiukas.gif
Atsakyti