Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 14, 23:10)
Gal kuri turite išsisaugojusi sėjos pagal mėnulį kalendorių?

O dėl gėlių esu pasimetus, faktas lobelijos bus (balkono viduje kaip visada). Bet kurias pasisodinti balkono išorėje? (balkonas pietinėje pusėje) g.gif

Sėjos kalendorių šiemet pirkau, kad visada turėčiau po ranka mirksiukas.gif Nežinau kaip pasielgsiu, tačiau šiemet svarstau apie petunijas g.gif Keletą metų neauginau vien dėl priežiūros: reikia nuskabyti peržydėjusius žiedelius, saugoti nuo lietaus, drėgmės kad nepritrūktų... Na bet gražios gėlės, gal ir vėl susigundysiu, juo labiau, kad yra tokių gerų vazonėlių su vandens rezervuarais pirkt, dar ir hidrogelio.
Atsakyti
nu jei pietinėje pusėje, tai pelargonijas.
raudonos prie mėlynų gerai kontrastuos.
Atsakyti
Prašau patarimo ax.gif . Mano loveliai kabės visą dieną saulės šildomoje vietoje. Norėčiau į juos sodinti petunijas. Kokias dar gėlės patartumėte auginti kompozicijose su petunijomis, nes žiedų norėčiau turėti iki sezono pabaigos g.gif
Atsakyti
jei vazoneliai bus sauleje ir ten augs petunijos galiu ne patarti o uzjausti ir jus ir petunijas,as jau sita isbandziau.na bet verta pabandyti,gal pasiseks,man dziuvo nakciai statydavau i vandeni.prie petuniju man viename vazone graziai augo aukstaugis serentis ir viendienes ,jos ilgai nezydi bet lapai puosia.bet cia jau didesniame vazone ir ne taip dziuna.
Atsakyti
Net susijuokiau, turbūt mano pietinė saulė vėsesnė hihihi.gif

Žymiai karštesniame klimate petunijas loveliuose, pietinėj pusėj augina. Dar ir akmenų sienos gerokai pašildo.
Atsakyti
Nu kažkaip ir aš norėčiau manyti, kad petunijos saulę mylintys augalai 4u.gif Žinoma, jei perdžius substratas, tai jau nė vienai gėlei nėra gerai... Forume kažkur mačiau kompozicijas petunijų su bakopomis, bet ar bakopoms tinka saulėta vieta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 16, 21:29)
Nu kažkaip ir aš norėčiau manyti, kad petunijos saulę mylintys augalai  4u.gif Žinoma, jei perdžius substratas, tai jau nė vienai gėlei nėra gerai... Forume kažkur mačiau kompozicijas petunijų su bakopomis, bet ar bakopoms tinka saulėta vieta? g.gif


Man augo bakopos pietiniame balkone 4u.gif Kai joms per karsta - maziau zydi 4u.gif Saule geriau pernesa nei lobelijos. Ir be to, zaliuoja jos net labai velyva rudeni (aisku, jau be ziedu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 01 16, 23:15)
Man augo bakopos pietiniame balkone 4u.gif Kai joms per karsta - maziau zydi 4u.gif Saule geriau pernesa nei lobelijos. Ir be to, zaliuoja jos net labai velyva rudeni (aisku, jau be ziedu) 4u.gif

Ačiū 4u.gif Ko gero ir pasiliksiu prie petunijų su bakopomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 16, 20:10)


Žymiai karštesniame klimate petunijas loveliuose, pietinėj pusėj augina. Dar ir akmenų sienos gerokai pašildo.

Vat kazkaip uzkliuvo man, kad nei Ispanijoje, kur lankiausi, nei Turkijoje, nei Juodkalnijoje nepastebejau petuniju g.gif Gal kur ir augo, bet ne masiskai g.gif O pelargonijos, tai taip, tu tai maciau. Netvirtinu, kad taip nera, kaip jus sakote, tik sakau, ka maciusi pati. Tu pietiniu saliu gerokai daugiau, nei as paminejau, tai ko gero kitose kitaip mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 01 17, 10:32)
tai ko gero kitose kitaip  mirksiukas.gif  smile.gif

man pačiai sukėlė nuostabą, todėl kelias foto pasidariau ( sau, viešam rodymui kokybiškesnes foto būčiau padarius).

Pula (Istrijos pusiasalis, Kroatija), 2011.06.26 - centrinėje miesto dalyje štai taip buvo apipavidalinti šiukšlių konteineriai

user posted image

Čia specialiai ieškojau dar šešėlyje esančių vazonų, ten pat:

user posted image

nes saulėje nuotraukos buvo tokios ( kelionės metu sugedo fotoaparatas, greit pakeist nebuvo kuo, išmestas)

Tiesa, dar prisiminiau, prieš kelias vasaras pėsčiųjų tiltą į Kleboniškio mišką, netoli Megos. Turėklai apsodinti svyrančiomis petunijomis. Saulė, lietus, vėjas, nemenkas mašinų srautas, o per žiedų gausą net žalumos nesimatė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 17 sausio 2012 - 11:13
Kas turi salygas pora kartu laistyti per diena,nuskinti nužydejusius žiedus-valio,auginam,puoselejam petunijas..Arba pritaikom pažanga ir naudojam tas papildomas medžiagas,kaupiančias dregme.Pelargonijos leis palikti jas be priežiuros kelias dienas ar net savaites.Abejoju del bakopu derinimo su petunijom,nes pietu pusej bakopos skurs,ir nepapuos dekoratyviu petuniju.Geriau pažaisti spalva tu pačiu geliu...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 17, 13:10)
man pačiai sukėlė nuostabą, todėl kelias foto pasidariau ( sau, viešam rodymui kokybiškesnes foto būčiau padarius).

Pula (Istrijos pusiasalis, Kroatija), 2011.06.26 - centrinėje miesto dalyje štai taip buvo apipavidalinti šiukšlių konteineriai

user posted image

Čia specialiai ieškojau dar šešėlyje esančių vazonų, ten pat:

user posted image

nes saulėje nuotraukos buvo tokios ( kelionės metu sugedo fotoaparatas, greit pakeist nebuvo kuo, išmestas)

Tiesa, dar prisiminiau, prieš kelias vasaras pėsčiųjų tiltą į Kleboniškio mišką, netoli Megos. Turėklai apsodinti svyrančiomis petunijomis. Saulė, lietus, vėjas, nemenkas mašinų srautas, o per žiedų gausą net žalumos nesimatė.

taip ir pagalvojau, kad Kroatija ko gero turite omenyje smile.gif
Atsakyti