Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 11, 13:12)

Apie lobelijas
Čia pernykštė nuotrauka (06.10), daryta ką tik įsodinus į vazonus, todėl dar pilnai nebuvo uždengti
user posted image

Nusviro tiek, kiek reikia, žydėjo visą sezoną. Tačiau augo ne ant tiesioginės saulės. Atidžiau pažiūrėjus galima pamatyt petunijų lapelius.




vau kokia foto, tokia gaivi , taip ir vilioja rankeles suleist i zemele bigsmile.gif , bakopas jau kaip ir laikas seti taip pat ir šlamučius, aisku jei sejat pagal kalendoriu, tai geriau sulaukt tinkamos dienos.
Atsakyti
Ar jau ką sėjot ar žada sėt artimiausiu laiku? smile.gif
Atsakyti
sudomino ir mane tie vazoneliai su papildomu vandens rezervuaru,turetu buti gerai,reiks pasidometi parduotuvese,tik kur tas rezervavimas vandens itaisytas turbut dugne,o nepuna saknys tada.
Atsakyti
Nu va, atsigauna floros temos biggrin.gif 4u.gif
Ryt vaziuoju seklu, hidrogelio uzsipirkinet. Reikia po truputi ruostis, kad neatsilieptu finansiskai.
Apie lobelijas: auga puikiai, jei gauna ir saules, ir pavesio. Nepakencia sausros, iskart siaudais nueina doh.gif Jei vien pietine puse - joms bus per karsta doh.gif Cia is savo patirties 4u.gif
Atsakyti
as jau uzsisakiau seklu..bandysiu seti palergonija g.gif

o su tais kristalais tai idomu..gal ir geras reikalas, bet pagalvojau..o jei vasara lietinga? doh.gif
Atsakyti
jei vasara lietinga, sako, kad nieko baisaus. aš pernai bėriau, viskas po atviru dangumi, nebuvo užmirkę, svarbu kad drenažas būtų, neužsistovėtų vanduo
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 01 13, 18:48)
as jau uzsisakiau seklu..bandysiu seti palergonija  g.gif

o su tais kristalais tai idomu..gal ir geras reikalas, bet pagalvojau..o jei vasara lietinga?  doh.gif

Kur perkate pelargonijų sėklas ?
Atsakyti
QUOTE(orcha @ 2012 01 13, 21:46)
Kur perkate pelargonijų sėklas ?


Seklas pirkau ax.gif e-seklos.lt
Atsakyti
Sveikos, uz lango pasnigo, visoms pavasaris atgijo biggrin.gif
mes siandien jau pasejom : petuniju pilnaviduriu 4 rusiu ivairiu, bakopas vienas, begonijas svyrancios, dichondra, keleta pomidoru smile.gif
gundausi svyranciomis braskemis, gal bandete kas?
http://www.e-seklos....tion_svyrancios

is kur pirkote slamuciu pilkuju seklu? g.gif
http://www.e-seklos....tis_silver_mist cia brangoka manyciau g.gif
Papildyta:
cia dar ivairiu seklyciu 4u.gif

http://www.sodininka...los.html#prekes
Atsakyti
Pernai buvau sėjusi auksaspalvį lakišių. Gražiai atrodė ant pakelio, norėjau sukomponuoti su lobelijomis, na bet nesisekė man su juo: išaugo į tokias negražias atsikišusias šakas, buvau ir nugenėjusi, bet atžėlė toks pat. Gal aš nemokėjau jo auginti, o gal tokia rūšis pasitaikė? g.gif
Atsakyti
user posted image user posted image

Veikimo principas:
user posted image user posted image


Na, ir visas gėris yra tame, kad nereikia pirštų kišti ir taip tikrinti ar užtenka drėgmės. Raudonas indikatorius parodo, kada vėl papildyti rezervuarą 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turite išsisaugojusi sėjos pagal mėnulį kalendorių?

O dėl gėlių esu pasimetus, faktas lobelijos bus (balkono viduje kaip visada). Bet kurias pasisodinti balkono išorėje? (balkonas pietinėje pusėje) g.gif
Atsakyti