Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

kaip pavydu, pas visas jau zydi daug.. blush2.gif pas mane tik po kelis ziedus isleido ir viskas ax.gif ir tresiu atrodo.. na bet pajuris, mazai saules, matyt dar teks palaukti smile.gif kai bus daugiau ziedu ir as pasirodysiu savo miksus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingushka @ 2012 06 05, 14:49)
gal kas turit parduoti tunbergijos auginuku-arba nuo savo turimo augaliuko atlauztumet padauginimui. Nupirkciau. ax.gif

prieš kažkiek laiko mačiau pardavinėjant Schetellige Vilniuj.



aš kasmet nespjaunu į našlaites. ir anksti pasipuošt jomis gali, kol gamta dar neprasprogusi, jau žiedai iš toli šviečia jų, o vėliau - jos bujoja ir vaizdą užpildo, kol pelargonijos dar tik savo pumpurus brandina - čia kaip kad dabar

aš manau lovelių stabilumas priklauso nuo laikiklių tvirtumo ir papildomo sutvirtinimo. jei žmonės į tai pažvelgia atsakingai - valio, viskas puiku.
tačiau jei pasikabina išorėj ant silpnų papigiaiskų laikiklių, alia tokių:
user posted image
šie tikrai per silpni ir krenta žemyn.
taigi vien dangum likimu karma viešpačiu ar alachu teisintis yra negarbinga.


prisiminiau biggrin.gif kartą krito draugės mamos vazonai žemyn. nukalė katę vieną. karma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 07 birželio 2012 - 20:48
QUOTE(drieze @ 2012 06 07, 20:59)
kaip pavydu, pas visas jau zydi daug.. blush2.gif  pas mane tik po kelis ziedus isleido ir viskas ax.gif  ir tresiu atrodo.. na bet pajuris, mazai saules, matyt dar teks palaukti smile.gif  kai bus daugiau ziedu ir as pasirodysiu savo miksus  blush2.gif

as jau antra partija saknydijuosi, pakeitimui, nes zydi gana senokai jau kai kurie vazonai. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ingushka @ 2012 06 05, 14:49)
Sveikos,

gal kas turit parduoti tunbergijos auginuku-arba nuo savo turimo augaliuko atlauztumet padauginimui. Nupirkciau. ax.gif


mano jos prastai auga, skurdukes 4u.gif o taip tikejausi gerio, nu gal dar sulauksiu kada 4u.gif
user posted image
mano skurdaites blush2.gif blush2.gif kaip pas kitas auga, kas auginate?
pasipasakokite 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 07 birželio 2012 - 21:25
Labas vakaras,
kokių gražių pelargonijų Ermitaže šiandien mačiau wub.gif
Nerealiai gražių, todėl neatsispyriau ir dvi prigriebiau. Iškrapsčiau iš savo lovelių surfinijas (kurios atseit mėgsta vandenį ir todėl nelabai joms ten būtų gera tarp kitų gėlių) ir pasodinau didžiules gražias svyrančias pelargonijas biggrin.gif

QUOTE(Margareta @ 2012 06 05, 19:10)
o kokie tie jusu laikikliai?  ax.gif

Mano metaliniai, lietuviški, surenkami. Va tokie (tik tokią mažytę nuotrauką radau, bet kas juos turi tas supras, apie ką kalbu):
user posted image

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 06 07, 09:06)
user posted image

musu balkonelis  4u.gif

Gražuuuu wub.gif

QUOTE(kaktuselis @ 2012 06 07, 14:49)
va šituos pirkau, kaip supratau jie balkonui tinka.....

Katilėliai

Aš ir preitais metais ir šiais juos turiu. Įdomu kokio didumo Jūsų katilėliai, nes man atrodo jie turėtų dar šiais metais žydėti ax.gif

QUOTE(Partizanė @ 2012 06 07, 19:31)
Pas mane taip pat puošniausiai našlaitės atrodo biggrin.gif
user posted image

Nuostabiai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Patinka ir man našlaitės, bet pačioms sėjant ilgai procesas užtrunka. O kai kartą nupirkau ir pasodinau, tai iš mažyčio krūmelio išaugo miškas, kurį lietus išguldė, niu ir vaizdas buvo labai liūdnas verysad.gif
Vėliau skaičiau, kad būna žemo ūgio, ale kaip tu perkant suprasi ką perki, kai tikslaus pavadinimo niekas nerašo verysad.gif Jūs sėjat pati?
O dėl tų plastmasinių laikiklių, tai galiu dar pridurti, kad jie nuo karščio deformuojasi, todėl tikrai nėra tvirti ir patikimi.
Gaila katės. Netikiu aš jokia karma, bet..... jei lemta kam bus nuo vazono mirti, tai ir prie kokio akropolio per vėtra gali per galvą su juo gauti.

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 06 07, 21:25)

Linkim, kad atsigautų, šalta buvo, gal dėl to sėdi ir bando peržiemot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 07 birželio 2012 - 22:54
QUOTE(Aneri @ 2012 06 07, 22:47)
Labas vakaras,
Aš ir preitais metais ir šiais juos turiu. Įdomu kokio didumo Jūsų katilėliai, nes man atrodo jie turėtų dar šiais metais žydėti ax.gif

mano katilėliai mano kumščio dydžio..... tokie kupsteliai
laikau dabar šiltnamyje pasodinusi į lovelius, bet įtariu reiks rauti lauk ir sodinti į lovelius kitas, jau žydinčias geles- pelargonijas arba verbenas. nes mano balkonas pietų pusėj....
Atsakyti
Temai baigiantis kad ir nelabai korektiskas vaizdelis blush2.gif Naujai temai pasikedensim plunksneles biggrin.gif
http://images18.fotk...lytes129-vi.jpg
http://images60.fotk...lytes130-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 08, 14:03)
Temai baigiantis kad ir nelabai korektiskas vaizdelis blush2.gif Naujai temai pasikedensim plunksneles biggrin.gif

user posted image

koks miškas pelargonijų thumbup.gif wub.gif o kur čia kas nekorektiška? labai gražu wub.gif
Atsakyti
sukursiu nauja temuke 4u.gif
Atsakyti
Neblogas butų vaizdelis pas mane,jei ne masinis nušalimas schmoll.gif Liko tik šitie du paprasčiausi loviai,kuriuos nelepinau,nenešiojau...Bergpalais' jau žydėjo velykom,rodėmės,o dabar tik pirmi žiedeliai blink.gif Bet jau super kompaktiškos,po genėjimo šalčiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 birželio 2012 - 20:16
QUOTE(Aneri @ 2012 06 07, 23:47)

Patinka ir man našlaitės, bet pačioms sėjant ilgai procesas užtrunka. O kai kartą nupirkau ir pasodinau, tai iš mažyčio krūmelio išaugo miškas, kurį lietus išguldė, niu ir vaizdas buvo labai liūdnas  verysad.gif
Vėliau skaičiau, kad būna žemo ūgio, ale kaip tu perkant suprasi ką perki, kai tikslaus pavadinimo niekas nerašo verysad.gif Jūs sėjat pati?

ne. nesėju. kai staigiai pavasariui atėjus užsimanau žiedų, tai nusiperku jau žydinčių našlaičių. o ir pigios jos - pradžioj perku tik kompaktines/žemaūges po 1,5 lito, jau būna su vienu - dviem žiedeliais.
o šiemt vėliau dar ir sodinukų mugėj pirkau dar ir svyrančių (nuotraukoj), tai jos brandesnės, bet ir jau cieli krūmynai būna.

šiaip patinka man jos dar ir dėl to, kad jos atsigauna, ir štai po lietaus, jei jas pradaužo, jos labai greit atsigauna vėl 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti