Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

ir pas mane visa vasara vazone graziausiai gyveno tik palergonija,petunijos nuo lietaus ziedai visiskai istizo.o palergonijos kad ir apmirko bet vistiek laikes neblogai.as dar i ta pati vazona buvau pasodinus irisu,ir sauluciu.nors jie ir nezydi ilgai,bet ju lapai sudaro grazia kompozicija.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 12 11, 12:47)
Nesijuokit tik, pelargonijas, petunijas ir lakišius jau pasisėjau  blush2.gif

Tiesa, dar šiais metais bandysiu augint trumpakuodes

user posted image

šios gražios wub.gif ar ne tokios kažkokios panašios "saulutės" pas žmones sodo pievelėje žydi?

pasisėjai? bet tu matyt su pašvietimu jas auginsi?

QUOTE(mumrikas @ 2011 12 11, 13:09)
Gal iš praktikos kuri galėtumėt patarti kokios daugiametės ar vienmetės gėlės būtų labai labai atsparios karščiui ir saulėkaitai.

pelargonijos ir tik jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 12 12, 11:10)
šios gražios  wub.gif  ar ne tokios kažkokios panašios "saulutės" pas žmones sodo pievelėje žydi?

pasisėjai? bet tu matyt su pašvietimu jas auginsi?

pievose žydi daugiametė saulutė 4u.gif
Tą rodytą trumpakuodę su timofile komponuosiu, žiūrėsim, kiek ten to grožio pasiseks išgaut biggrin.gif
Dėl pasišvietimo, žiūrėsiu ateity, kol kas užtenka, temperatūra holo balkono nišoj tokia ant ribos, netįsta daigai wink.gif

Antradienį pasėjau, 50proc jau sudygę. Šiemet žiemos nebus hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Darsė @ 2011 12 11, 20:29)
bet jau linksma tai tikrai bigsmile.gif

prisijunk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandieną susimąsčiau kokias gėles šią vasarą auginti balkone g.gif . Kažkaip du metus prašaunu. Užpernai vasara per karšta ir surfinijos neaugo, pernai per drėgna begonijoms. Tai esu pasimetus... Širdis linksta prie lobelijų.

Gal kuri girdėjot kokią šiemet vasarą pranašauja?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 10, 15:47)
Šiandieną susimąsčiau kokias gėles šią vasarą auginti balkone g.gif . Kažkaip du metus prašaunu. Užpernai vasara per karšta ir surfinijos neaugo, pernai per drėgna begonijoms. Tai esu pasimetus... Širdis linksta prie lobelijų.

Gal kuri girdėjot kokią šiemet vasarą pranašauja?

Sveikos mergaitės. Jei neprieštarausit ir aš noriu įsiterpti į Jūsų pašnekesius 4u.gif Apie vasaros ar žiemos prognozes sunku ką pasakyti, o juo labiau tikėti jomis, nes dažnai nepasitvirtina. Gal visai neblogai būtų auginti kompozicijas iš keleto gėlių? Žinoma, jei širdis linksta prie lobelijų, kodėl gi ne... Bet man tai su jom nesiseka. Pradžioje būna gražios, tačiau neilgai. Norėtųsi, kad žydėtų iki šalnų ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, su lobelijom atsargiai mergaitės, nes jei jos tik padzius tuoj nugeibs ir sunkiai jas beatauginsit, petunijas galima dar pagenet o su sitom jau sunkiai gausis, lobelijos mano nuomone labiau tinka kaip foninis augalas ir jei dar kitos gelytes sudaro pavesi joms, tai puikiai auga tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 10, 21:57)
Sveikutės, su lobelijom atsargiai mergaitės, nes jei jos tik padzius tuoj nugeibs ir sunkiai jas beatauginsit, petunijas galima dar pagenet o su sitom jau sunkiai gausis, lobelijos mano nuomone labiau tinka kaip foninis augalas ir jei dar kitos gelytes sudaro pavesi joms, tai puikiai auga tada  smile.gif

Ta patį pasakyčiau..Tik buvau suabejojus,gal tik pas mane jos neilgaamžės...
Atsakyti
Kadangi kalbat apiee lobelijas, patarkit , o kada jas reikia seti? Esu auginusi, bet nelabai man su jom sekasi ax.gif
Ir tuo paciu dar klausimelis, gal bakopoms jau laikas sejai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svieske: 10 sausio 2012 - 22:32
QUOTE(svieske @ 2012 01 10, 23:31)
Kadangi kalbat apiee lobelijas, patarkit , o kada jas reikia seti? Esu auginusi, bet nelabai man su jom sekasi ax.gif
Ir tuo paciu dar klausimelis, gal bakopoms jau laikas sejai?

Sveikutes,as irgi prisijungiu prie siu klausimu.Seklas jau turiu ax.gif
Atsakyti
kaip ir laikas būtų, bet pagal mėnulio fazę - nelabai ax.gif

Apie lobelijas
Čia pernykštė nuotrauka (06.10), daryta ką tik įsodinus į vazonus, todėl dar pilnai nebuvo uždengti
user posted image

Nusviro tiek, kiek reikia, žydėjo visą sezoną. Tačiau augo ne ant tiesioginės saulės. Atidžiau pažiūrėjus galima pamatyt petunijų lapelius.

Berods kitoje temoje rašiau, bet pasikartosiu - į substratą buvo įmaišyta Water gel, pridėta ilgai veikiančių trąšų pagal instrukciją ir vazonėliai su papildomu vandens rezervuaru. Augalai neperdžiuvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 sausio 2012 - 12:29
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 11, 12:12)
Berods kitoje temoje rašiau, bet pasikartosiu - į substratą buvo įmaišyta Water gel, pridėta ilgai veikiančių trąšų pagal instrukciją ir vazonėliai su papildomu vandens rezervuaru. Augalai neperdžiuvo  4u.gif

Čia spec. vazonėliai, yra tokių pirkt? Man, kaimui, tai naujiena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 11, 12:44)
Čia spec. vazonėliai, yra tokių pirkt? Man, kaimui, tai naujiena blush2.gif

aha, yra tokių senukuose, tik pavadinimo dabar po ranka neturiu. Vėliau parašysiu ar internetine nuotrauką surasiu wink.gif
Atsakyti