Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(diva3 @ 2012 06 05, 15:08)
Labai grazu wub.gif  As tokia pacia kompozicija siemet pasidariau tik su raudonom verbenom  smile.gif

http://public.fotki....trauka0266.html


Nerealu wub.gif Tos geltonos sanvitalijos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(milaaa @ 2012 06 04, 12:33)
nepatikesit, bet mazdaug pries tris savaites, treciame aukste balkono sieninis stiklas subyrejo i smulkiausius stikliukus be jokios pasalines pagalbos

Dažniausiai ko bijom, tas ir atsitinka unsure.gif . Todėl, kaip sakė Beata Nicholson Jūs bijote gyventi, o aš ne (kalba ėjo apie ekologišką maistą). Aš jai labai pritariu, turint omeny ekologišką maistą, lovelius ir ne tik.
Kalbėjau šiandien su konsultante iš Scheteling, net nuvežiau parodyti savo laikiklius. Labai maloni ir labai rimta moteriškė pasitaikė. Ji pati lovelius irgi kabina ir gėlytes augina. Papasakojau kaip pritvirtinau. Ir galutinis atsakymas buvo toks: labai geri laikikliai, mano šitie net geresni už specialiai Elho Corsica loveliams pagamintus.
Dar pridurė, kad kiekvienas gyvena savo gyvenimą... kiekvienas savo ir privalo gyventi 4u.gif.


diva3, labai labai wub.gif wub.gif wub.gif

eLaura, tos geltonos - sanvitalijos. Šiandien Schetelig parduotuvėje mačiau sėklas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2012 06 05, 15:08)
Labai grazu wub.gif  As tokia pacia kompozicija siemet pasidariau tik su raudonom verbenom  smile.gif

http://public.fotki....trauka0266.html



as dedikuoju pirmaja vieta jums , kol kas, pats graziausias derinys 4u.gif 4u.gif ar pati is seklyciu uzsiauginote? jei ir tai taip- tai be konkurencijos is mano puses pirma prizine vieta lotuliukas.gif lotuliukas.gif first.gif first.gif first.gif first.gif flirt.gif
Atsakyti
o as priimsiu laurus uz kvailiausia klausima lotuliukas.gif
bet kas turite sanvitalijos seklu, gal paziuresite ar yra tarp siu seklu sanvitalijos???? nu tos mano mazosios pagalbininkes doh.gif doh.gif doh.gif sumaise seklas biggrin.gif biggrin.gif
ir nepykit uz didele foto, kai sulauksiu atsakymo istrinsiu, o db kad geriau matytusi blush2.gif blush2.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 06 05, 16:46)
Sveikos 4u.gif
Dažniausiai ko bijom, tas ir atsitinka unsure.gif . Todėl, kaip sakė Beata Nicholson Jūs bijote gyventi, o aš ne (kalba ėjo apie ekologišką maistą). Aš  jai labai pritariu,  turint omeny ekologišką maistą, lovelius ir ne tik.
Kalbėjau šiandien su konsultante iš Scheteling, net nuvežiau parodyti savo laikiklius. Labai maloni ir labai rimta moteriškė pasitaikė.  Ji pati lovelius irgi kabina ir gėlytes augina. Papasakojau kaip pritvirtinau. Ir galutinis atsakymas buvo toks: labai geri laikikliai, mano šitie net geresni už specialiai Elho Corsica loveliams pagamintus.
Dar pridurė, kad kiekvienas gyvena savo gyvenimą... kiekvienas savo ir privalo gyventi 4u.gif


o kokie tie jusu laikikliai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 06 05, 17:47)
as dedikuoju pirmaja vieta jums , kol kas, pats graziausias derinys  4u.gif  4u.gif  ar pati is seklyciu uzsiauginote? jei ir tai taip- tai be konkurencijos is mano puses pirma prizine vieta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  first.gif  first.gif  first.gif  first.gif  flirt.gif



ACIU vijoleta20!
Dziaugiuosiu pirma karta bent trumpam gavus pirma vieta lotuliukas.gif

Augaliukus jau pirkau, na mazesnius, smarkiai jos issiaugo, neturiu as kantrybes is seklyciu augintis turbut blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia profų patarimo. ax.gif
Nusipirkau prieš 1 savaitę iš www daugiametes lt katilelių daigų. Norėjau papuošti balkona, bet gavau tokius mažyčius daigelius. Kažin ar realu tikėtis jog šiemet jos man žydės, ar jas geriau persodinti kitur ir į lovelius susodinti kitas jau žydinčias gėles? g.gif
Ir kokias tada geriausiai gėlės sodinti, nes balkonas pietų pusėj... ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 06 birželio 2012 - 12:58
user posted image

musu balkonelis 4u.gif
Atsakyti
Visas balkonas 4u.gif , bus thumbup.gif gražu kai pradės svirti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2012 06 06, 13:54)
Sveikos, reikia profų patarimo.  ax.gif
Nusipirkau prieš 1 savaitę  iš www daugiametes lt katilelių daigų. Norėjau papuošti balkona, bet gavau tokius mažyčius daigelius. Kažin ar realu tikėtis jog šiemet jos man žydės, ar jas geriau persodinti kitur ir į lovelius susodinti kitas jau žydinčias gėles?  g.gif
Ir kokias tada geriausiai gėlės sodinti, nes balkonas pietų pusėj... ačiū

Karpatiniai katilėliai? Na, jie paprastai lauke auginami ir žydi tik 3-4 savaites. Net ir padoraus dydžio kupsteliai nepuoš balkono visą sezoną. Šiuo metu tik jau žydžinčias reiktų pirkt ir vienmetes, jos bent jau bus dekoratyvios iki šalnų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 07, 13:58)
Karpatiniai katilėliai? Na, jie paprastai lauke auginami ir žydi tik 3-4 savaites. Net ir  padoraus dydžio kupsteliai nepuoš balkono visą sezoną. Šiuo metu tik jau žydžinčias reiktų pirkt ir vienmetes, jos bent jau bus dekoratyvios iki šalnų  4u.gif

va šituos pirkau, kaip supratau jie balkonui tinka.....

Katilėliai
Atsakyti
Pas mane taip pat puošniausiai našlaitės atrodo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti