Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Sveikos 4u.gif

Vis tik, kiekvienas pagal save sprendžia.
Dabar man jau aiškiau iš kur tos baimės. Milaa, jau dabar supratau, kodėl taip susirūpinot. Jei Jūsų loveliuose nėra skylių, taigi jie lietui lyjant prisipildo iki kraštų vandens, jei aišku jų nenukabinat unsure.gif Tikiu, kad jokie laikikliai, net ir patys stipriausi vargu ar ilgai atlaikytų tokį svorį, nes vanduo ohoho kiek sveria doh.gif
Pasidalinsiu savo patirtim, kurią sukaupiau pati per pastaruosius metus. Nesakau, kad čia tobulas variantas, bet tikrai ne prastas. Man gera dalintis ir gera daryt kažkam gerą wub.gif Gal ir dar kam nors bus naudinga 4u.gif O jei gyvensim gražiau, tai tuo pačiu ir linksmiau bei geriau wub.gif
Mano loveliuose apačioje yra 4 cm drenažo (jis labai lengvas), tame pačiame lygyje yra skylės, kurios neleidžia prisipildyti loveliuose vandens, nes jis išbėga tiesiog (pirmiausia į padėkliuką, o tada laukan).
Ant to drenažo ir auga pasodintos gėlės, bet ir tos pačios žemės nėra daug, nes ir vėlgi, tam kad laistant gėles neužpylinėčiau kaimynų balkonų, beveik 2 cm iki krašto yra palikta. Dar. Pagalvojau jei ne po du tai tikrai dar po vieną laikyklį per vidurį įkišių, tam, kad jau tikrai tikrai ramiai ramiai galėčiau miegot ir Jūs tikiuosi nuraminčiau galūtinai 4u.gif .
Darykita savo loveliuose skyles, jei jų ten nėra. Nes pvz Curver loveliuose patiems reikia jas padaryt, o Elho jau iš karto buvo. Tik ne pačiame dugne, o tose vietose kur kaip vulkanas kišo į viršų ir nevarkite su tais nukėlinėjimais 4u.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 01, 11:48)
Dar noriu parodyt, kaip 60cm ilgio loveliui patys gamintojai įtaisė papildomą sutvirtinimą, kad neišsivėptų viršus:
user posted image

Geras dalykas thumbup.gif , aš gavau tokius kartu su loviais, bet neprireikė, nes patys laikykliai juos labai gerai suspaudžia.

QUOTE(eLaura @ 2012 06 01, 11:52)
Tie laikikliai tu graziu kompoziciju tikrai yra stiprus - pas mane jie tokie pat.

drinks_cheers.gif
Kažkas čia rodė aliumininius, tai tokie tikrai mano loveliams būtų per silpni, o gal ir geri, bent aš tikrai bijočiau su tokiais tvirtint.

QUOTE(*Indra* @ 2012 06 01, 13:01)
Mes taip šiemet "puošėm" balkoną  biggrin.gif  Pirmi metai, tai nieko gero nepavyko, bet mums miela visai  4u.gif

O man labai labai wub.gif

Gražaus vakaro ir gero savaitgalio visiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 01 birželio 2012 - 18:16
QUOTE(eLaura @ 2012 06 01, 14:06)
Indra - labai pavyko 4u.gif  wub.gif



QUOTE(Aneri @ 2012 06 01, 18:47)

O man labai labai wub.gif

Gražaus vakaro ir gero savaitgalio visiems 4u.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Lorijura unreal balkonas! wub.gif
Indra thumbup.gif

Pas mane mazajame balkone bus kaip visada 2x80 loveliai. Siemet sodinau pelargonijos su slamuciais.
Didziajame petuniju 4 loveliai.
Maza iskarpa pries pakabinant pelargonijas smile.gif:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 01 birželio 2012 - 19:12
Gaudvile 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Šį savaitgalį dar labiau pritvirtinau savo lovelius. Pridėjau dar po 2 laikiklius. Vyras jau dabar juokauja, kad greičiau mūsų balkonas/balkono turėklas neatlaikys, negu tie loveliai nukris. Bet toliau juokaudamas pasakė ir dar štai ką, kad yra tikimybė, jog vaikai sudaužys pačio balkono stiklą (jis tikrai dūžta, nes pirmame aukšte pjaunant žolė vienoje terasoje jis buvo sudaužytas), kuris irgi tada skriestų žemyn. Todėl jei jau norim bijoti, tai bijokim ir gąsdinkim taip, kad visiems būtų baisu.
Dar nuvažiuosiu į Scheteling pažiūrėti ar labai mano laikikliai skiriasi nuo specialiai mano loveliams pritaikytų. Bent jau kataloge, jie ne taip rimtai atrodo kaip mano. Noriu, kad niekas niekur nenukristų ir todėl noriu 101 proc. įsitikinti, kad viską padariau tinkamai. Nors gyvenime jau taip yra, kad 100 proc. niekas niekada nieko negarantuoja smile.gif
Miela kaimynė, Jūsų dėka kaip matote, aš labai rimtai susirūpinau.

O čia šeštadienį važiuojant iš miesto su fotiku pamačiau štai ką (nes tai dabar man tapo labai aktualu):
user posted image

Elar, labai gražios Jūsų kompozicjos wub.gif wub.gif wub.gif
Labai gražios pelargonijos ir ta rožinė spalva labai labai wub.gif Ir pelargonijų derinys su šlamučiu - nerealus wub.gif
Atsakyti
man taip pat loveliu tvirtinimas aktualu..vienais metais jie buvo isoreje, bet po to sioje temoje prisiskaiciusi nuogastavimu jau antri metai juos dedu i vidu..nu bet tikrai mano laikikliai nera tvirti, ir rasti tvirtus sunku, nebet prigrezti prie pacio balkono, bet kaip ta prigrezima padaryti 8 aukste tai nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 06 04, 12:29)
Sveikos 4u.gif

Šį savaitgalį dar labiau pritvirtinau savo lovelius. Pridėjau dar po 2 laikiklius. Vyras jau dabar juokauja, kad greičiau mūsų balkonas/balkono turėklas neatlaikys, negu tie loveliai nukris. Bet toliau juokaudamas pasakė ir dar štai ką, kad yra tikimybė, jog vaikai sudaužys pačio balkono stiklą (jis tikrai dūžta, nes pirmame aukšte pjaunant žolė vienoje terasoje jis buvo sudaužytas), kuris irgi tada skriestų žemyn. Todėl jei jau norim bijoti, tai bijokim ir gąsdinkim taip, kad visiems būtų baisu.


nepatikesit, bet mazdaug pries tris savaites, treciame aukste balkono sieninis stiklas subyrejo i smulkiausius stikliukus be jokios pasalines pagalbos blink.gif gerai, kad tai ivyko paryciui, tai tik ryte radau savo pilna balkona sukiu ir kaimyne renkancia tas sukes salia is zoles. blink.gif viena laime, kad buvo 5-6 val ryto, nes duzo ir krito ten, kur mb ruko cool.gif kas galejo buti, jei butu dienos metas, bijau net pagalvoti, taip, kad joks cia negasdinimas 4u.gif patikekit, issigandau, netgi labai... 4u.gif
Atsakyti
palaukit palaukit, juk deda tripleksinius kaip auto, kurie į smulkius gabalėlius suskyla ir jokios grėsmės nekelia. Nebent baimės gali įvaryt, bet traumuoti žmogaus negalėtų niekaip g.gif

Beje, ir interjere naudoja stiklinėms pertvaroms tripleksą, nugi nėr anas toks baisus.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 04, 13:38)
palaukit palaukit, juk deda tripleksinius kaip auto, kurie į smulkius gabalėlius suskyla ir jokios grėsmės nekelia. Nebent baimės gali įvaryt, bet traumuoti žmogaus negalėtų niekaip  g.gif

Beje, ir interjere naudoja stiklinėms pertvaroms tripleksą, nugi nėr anas toks baisus.


galbut, bet tuomet buvo baisu. jis toks nemazas gal 1*1,5m, o ir sveria gi kazkiek, tai tu stiklu nemazai buvo, o viskas greiciausiai galvai tektu(nes stovi kiek pasilenkes), tai ko gero siuti butu teke. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 06 04, 12:22)
man taip pat loveliu tvirtinimas aktualu..vienais metais jie buvo isoreje, bet po to sioje temoje prisiskaiciusi nuogastavimu jau antri metai juos dedu i vidu..nu bet tikrai mano laikikliai nera tvirti, ir rasti tvirtus sunku, nebet prigrezti prie pacio balkono, bet kaip ta prigrezima padaryti 8 aukste tai nezinau  doh.gif


g.gif pas mus 5 aukste MB prigrezes tuos laikiklius vazonams blokinio namo balkono isoreje. Turbut nera labai sudetinga vyrui, kuris moka laikyti grazta rankose. Tik garselis buna tai ojojoj, visas kvartalas girdi biggrin.gif

Pasiguosiu - mano mini surfinija oziuojasi doh.gif jau rodziau, ji tokia spalvota, trys "daigai" vienam vazone, ir geltonasis daigas vysta unsure.gif nezinau, ka bedaryt, nes prilieta sociai ir su trasom, kitos dvi spalvos normaliai auga. Mano mama sako, kad gal todel, kad gelyte gyvena istiklinto balkono viduje, nu bet balkone langai pastoviai atidaryti, o siom dienom toli grazu ne per karsta jai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas turit parduoti tunbergijos auginuku-arba nuo savo turimo augaliuko atlauztumet padauginimui. Nupirkciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 05 23, 13:30)
Aš verbenas derinau su sanvitalijom. Tiesa, verbenos ne raudonos, ciklamenines labiau  smile.gif
user posted image


Labai grazu wub.gif As tokia pacia kompozicija siemet pasidariau tik su raudonom verbenom smile.gif

http://public.fotki....trauka0266.html
Atsakyti