Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Na ir pridėjot čia grožių bigsmile.gif
Ateinu ir aš su savo poilsio kampeliu ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LORIJURA: 30 gegužės 2012 - 12:51
QUOTE(LORIJURA @ 2012 05 30, 13:23)
Ateinu ir aš su savo poilsio kampeliu  ax.gif

Kokios gražuolės wub.gif

Labai jaukus kampelis. Va, įrodymas, kad net ir mažoj erdvėj gėlėms vietos atsiranda 4u.gif

Lorijura, giriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks kampelis nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 05 30, 10:36)
Malonu žiūrėti smile.gif Prieš porą dienų '' susirūpinau'',kad  Gaudvilės vaizdelių nesimato blush2.gif Mat,kokius galingus impulsus siunčiu biggrin.gif

LORIJURA:Gražių emocijų gražiam kampelį.Tik tokia mintispamąstymui -ar nereiketų ir svelnesnes gelyčiu spalvos,lyg ir pavargti galima nuo raudonos,artimoje aplinkoje mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 30 gegužės 2012 - 17:11
QUOTE(LORIJURA @ 2012 05 30, 13:23)

Ateinu ir aš su savo poilsio kampeliu  ax.gif


Koks mielas kampelis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Superininis kampelis, net nepagalvočiau, kad toks jaukus balkonas gali būti. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės gėlių mylėtojos 4u.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 27, 22:19)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  grazios misraines, bet duokit lietaus ir mums bent lasa  . darzai praso jo.

Ačiū 4u.gif Tikiuosi lietaus jau gavot biggrin.gif

QUOTE(eLaura @ 2012 05 28, 10:24)
Pasaka ta misraine wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Elar @ 2012 05 28, 10:56)
Komplimentai misrainems  4u.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Amade @ 2012 05 28, 13:19)
kol kas isigijau viena mini surfinija

Labai simpatiškos man tos mažytės surfinijos wub.gif wub.gif wub.gif
Aš taip ir palikčiau, tik persodinčiau aišku rolleyes.gif O Jūs dar galvojat, ar jau kažką ir padarėt? smile.gif

Gaudvilė, labai gražios našlaitės wub.gif

LORIJURA, bravo Jūsų poilsio kampeliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 21:11)
Sveikutės,
šiandien lietui lyjant paėmiau fotoaparatą į rankas. Parodysiu savo mixą biggrin.gif
user posted imageuser posted image

user posted image
Jurginukai, labai jie man gražūs wub.gif

user posted imageuser posted image
Verbenos wub.gif Raudonoji kvepia labai skaniai wub.gif

O čia karališkoji begonija (nupirkta už 0,99Lt) biggrin.gif :
user posted image
Pasakykite ar ji gumbinė? Ją galima būtų išsaugoti iki kitų metų? g.gif

Šiam kartui gana, nes neleidžia daug nuotraukų čia įkelti  smile.gif


labai grazu, bet is lauko puses ziurint taip grazu nera kaip nuotraukose.4u.gif
ir beje, jus neteisi, po jusu balkonu vaiksto, ir neretai vaikai, taigi manau, kad krisdami is 3 auksto tie loviai galetu rimtai suzaloti. blink.gif
man graziausia a'la prancuzisko balkono kompozicija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 05 30, 22:20)
labai grazu, bet is lauko puses ziurint taip grazu nera kaip nuotraukose.4u.gif
ir beje, jus neteisi, po jusu balkonu vaiksto, ir neretai vaikai, taigi manau, kad krisdami is 3 auksto tie loviai galetu rimtai suzaloti. blink.gif
man graziausia a'la prancuzisko balkono kompozicija 4u.gif

Gražu ir iš lauko pusės tongue.gif Man dar net gražiau bet žiūrėt reikia ne iš po balkono.
Haaa, tai kaimynės esam bigsmile.gif Kuriame name gyvenat? Visai smagu būtų susipažint mirksiukas.gif Galėtumem gyvai apie tai padiskutuoti mirksiukas.gif
Loviai nekristų, ten kur vaikšto žmonės, patikrinau n kartų 4u.gif Saugumas man pirmoje vietoje ir tik tada grožis cool.gif Todėl nesuprantu iš kur tokie rimti įsitikinimai ir tokie baisūs gąsdinimai apie sužalojimus, nes gi pirmiausia ir mano pačios vaikai ten vaikšto.
Atsakyti
Ačiū ,merginos,už pagyrimus 4u.gif .Tikrai nėra namuose smagesnės vietos rytiniam kavos puodeliui išgerti,vakare knygą paskaityti.Gaila tik,kad labai maži tie mūsų balkonai.Ale telpa viskas kas reikalinga.
Dėl gėlių ryškumo,tai visai gali būti ir labiau pastelinės spalvos,na ,bet aš šiemet(?) taip užsinorėjau ryškiai raudonų gėlių...gal dėl to ,kad manuose vyrauja ramios,švelnios spalvos? Dabar vaikštau į balkoną pasistimuliuoti biggrin.gif (ir/ar pasimuliuoti lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(LORIJURA @ 2012 05 31, 10:04)
Dabar vaikštau į balkoną pasistimuliuoti  biggrin.gif (ir/ar  pasimuliuoti  lotuliukas.gif  )


Jaukus balkonas, ir spalvos gyvos, tikrai tinka pasimuliavimui 4u.gif Liuks pasakyta mirksiukas.gif Vyras mano vis sako, kad per 9 m kaip gyvenam bute, nebuvo kaip nė pasėdėti, nes vis mano kaktusai ir pelargonijos (ir pomidorai pavasarį...)
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 05 31, 09:42)
Gražu ir iš lauko pusės tongue.gif  Man dar net gražiau bet žiūrėt reikia ne iš po balkono.
Loviai nekristų,  ten kur vaikšto žmonės, patikrinau n kartų 4u.gif  Todėl nesuprantu iš kur tokie rimti įsitikinimai ir tokie baisūs gąsdinimai apie sužalojimus, nes gi pirmiausia ir mano pačios vaikai ten vaikšto.


o kas jums sake, kad ziurejau is po balkono g.gif
smalsu, kaip patikrinot? metet tuos lovius?
visai nebaisus gasdinimai, o elementari logika- jei is trecio auksto kristu sunkus lovys(zeme, daug geliu, o jei dar gerai palieta ar po lietaus) ir ant kazko pataikytu, suzalojimai neisvengiami. 4u.gif
Atsakyti