Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 28, 13:24)


g.gif kazka ne taip parasiau? net pagooglinau, kad tikrai yra svyranti begonija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 28, 15:11)
g.gif  kazka ne taip parasiau? net pagooglinau, kad tikrai yra svyranti begonija  ax.gif


gerai parasete, bet supratau kad abejojate ka nusipirkote, tai paryskinau kuri varianta matau nuotraukos kaireje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 28, 14:31)
gerai parasete, bet supratau kad abejojate ka nusipirkote, tai paryskinau kuri varianta matau nuotraukos kaireje  4u.gif


aa, aisku ax.gif man tie geliu pavadinimai tai tamsus miskas. blush2.gif doh.gif doh.gif begonija ir pelargonija tai man beveik tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 28, 14:32)
aa, aisku  ax.gif  man tie geliu pavadinimai tai tamsus miskas.  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  begonija ir pelargonija tai man beveik tas pats biggrin.gif

oj pasijuokiau skaniai- mat as tokia pati, neskiriu as tu geliu ir ju pavadinimai man nieko nesako..... doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 28 gegužės 2012 - 14:36
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 28, 14:36)
oj pasijuokiau skaniai- mat as tokia pati, neskiriu as tu geliu ir ju pavadinimai man nieko nesako..... doh.gif  thumbup.gif

Bet del saules sios gėles visiškos priešingybes ax.gif Begonija šiaurines puses,grubiai sakant,pelargonija pietinė panelė cool.gif Vietom sukeistos,jos labai supyktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 05 28, 14:45)
Bet del saules sios gėles visiškos priešingybes  ax.gif Begonija šiaurines puses,grubiai sakant,pelargonija pietinė panelė  cool.gif Vietom sukeistos,jos labai supyktų biggrin.gif


blink.gif doh.gif tai va, kas buna, kai neskiri pavadinimu doh.gif nuosirdziai isivaizdavau, kad begonijos yra tos megstancios saule doh.gif doh.gif teks laikyt ant palanges balkone, kur nedaug tiesiognes saules doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 05 28, 11:28)
Sąvaržos lietuviškai  4u.gif Tik jų būna ne vien baltų, bet ir tamsiai rudų wink.gif


Drauge minejo, kad juodos ar kitokios spalvos yra silpnesnes uz tas permatomas, be loviams suspausti uzteks, o papildomam tvirtinimui gal tos baltos geriau g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Svyranti turėtų būt, tai vis dar laukiau, kada gi uždengs vazonėlį ir bus kupstas smulkių našlaičių:
user posted image

Atsakyti
labai gražu! našlaitės man nuo vaikystės TOOOKIOS gražios gėlės. užtat kasmet neatsilaikau jų grožiui ir vis nusiperku smile.gif

o bet taigi ir nuotraukų meniškumas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 30 gegužės 2012 - 10:42
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 30, 11:41)
o bet taigi ir nuotraukų meniškumas!

baik čia tyčiotis biggrin.gif Niekaip rankos iki knygų neprieina ir laiko vis nėra pasimokint, pačiai gėda biggrin.gif
Atsakyti
Gaudvile, labai gražu. Gražios spalvos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 05 30, 11:49)
baik čia tyčiotis  biggrin.gif Niekaip rankos iki knygų neprieina ir laiko vis nėra pasimokint, pačiai gėda  biggrin.gif

netiesa, labai gražu smile.gif
Atsakyti