Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Sveikutės,
šiandien lietui lyjant paėmiau fotoaparatą į rankas. Parodysiu savo mixą biggrin.gif
user posted imageuser posted image

user posted image
Jurginukai, labai jie man gražūs wub.gif

user posted imageuser posted image
Verbenos wub.gif Raudonoji kvepia labai skaniai wub.gif

O čia karališkoji begonija (nupirkta už 0,99Lt) biggrin.gif :
user posted image
Pasakykite ar ji gumbinė? Ją galima būtų išsaugoti iki kitų metų? g.gif

Šiam kartui gana, nes neleidžia daug nuotraukų čia įkelti smile.gif
Atsakyti
<!--QuoteBegin-Aneri+2012 05 27, 20

O čia karališkoji begonija [color=gray--><div class='quotetop'>QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 20

O čia karališkoji begonija [color=gray)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->(nupirkta už 0,99Lt)[/color] biggrin.gif :
user posted image
Pasakykite ar ji gumbinė? Ją galima būtų išsaugoti iki kitų metų? g.gif

Šiam kartui gana, nes neleidžia daug nuotraukų čia įkelti  smile.gif
[/quote]
Net ir gumbine gali buti nespejus gumbo suformuoti,jis fotmuojasi rudeniop,kai žiedų mažiau.Tad lieka tik įnešti vidun rudenį ir vesiai laikyti kuo ilgiau,o tada ieškoti,ką rasit,kai lapija nunyks...Tokia mano pasvarstymai...
O iš kur vardą žinot? Ar ne tokią pat Maksimoj už tris litus pirkau,bet įpakavimo netyrinejau,kad vardą rasti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 27 gegužės 2012 - 20:48
QUOTE(amarrile @ 2012 05 27, 20:44)
Net ir gumbine gali buti nespejus gumbo suformuoti,jis fotmuojasi rudeniop,kai žiedų mažiau.Tad lieka tik įnešti vidun rudenį ir vesiai laikyti kuo ilgiau,o tada ieškoti,ką rasit,kai lapija nunyks...Tokia mano pasvarstymai...
O iš kur vardą žinot? Ar ne tokią pat Maksimoj už tris litus pirkau,bet įpakavimo netyrinejau,kad vardą rasti  blink.gif

Dėkoju už pasvarstymus 4u.gif
Pavadinimas buvo ant vazono. Aš Ermitaže pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 22:05)
Dėkoju už pasvarstymus 4u.gif
Pavadinimas buvo ant vazono. Aš Ermitaže pirkau.

labai graži mišrainė pas jus smile.gif
tik štai lovelius reiktų į vidinę pusę sukabint. dėl saugumo. jur ir vaikų aikštelė apačioje, kiek matau...
vien čia temoje buvo nemažai parašymų, kaip netikėtai ir nelauktai krito loveliai apačion. kas nuosavam name gyvena, tai dar nieko tokio žinoma...
yra ir šalių, kur draudžiama lovelius į išorę kabint 4u.gif

(mano kaimynei irgi krito, laimei, tada niekas negyveno, dabar visas namas į vidinę pusę susikabinęs)
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 21:11)

Va, tortas už triūsą. birthday.gif

Labai gražu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 27, 21:08)
labai graži mišrainė pas jus smile.gif
tik štai lovelius reiktų į vidinę pusę sukabint. dėl saugumo. jur ir vaikų aikštelė apačioje, kiek matau...
vien čia temoje buvo nemažai parašymų, kaip netikėtai ir nelauktai krito loveliai apačion. kas nuosavam name gyvena, tai dar nieko tokio žinoma...
yra ir šalių, kur draudžiama lovelius į išorę kabint  4u.gif

(mano kaimynei irgi krito, laimei, tada niekas negyveno, dabar visas namas į vidinę pusę susikabinęs)

Mišrainė tikrai, labai taikliai pavadinta biggrin.gif 4u.gif
Loveliai tikrai labai tvirtai laikosi, nes apart laikiklių dugnas stovi dar ant vieno turėklo. Tikriausiai pirmaisiais mano gėlininkavimo metais buvo nukritęs lovelis, tik ne toks, mažesnis ir laikikliai buvo ne tie. Ir ne šioje pusėje buvau pakabinus. Balkono apačioje niekas nevaikšto, dėl to galite būti rami. Aišku visko pasitaiko, bet kadangi per didžiausias audras nekrito, tai ir nekris, nes neturi tam priežasčių biggrin.gif . Labai nenoriu kabint jų į vidų, nes noriu daugiau erdvės pačiame balkone smile.gif
Dėkoju už patarimą 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Perfect @ 2012 05 27, 21:13)
QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 21:11)

Va, tortas už triūsą. birthday.gif

Labai gražu. wub.gif

Ačiū 4u.gif Oi, kaip ačiū už tortą, labai juos mėgstu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2012 05 27, 21:11)
Sveikutės,
šiandien lietui lyjant paėmiau fotoaparatą į rankas. Parodysiu savo mixą biggrin.gif


wub.gif wub.gif wub.gif grazios misraines, bet duokit lietaus ir mums bent lasa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif darzai praso jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 27, 22:08)
labai graži mišrainė pas jus smile.gif
tik štai lovelius reiktų į vidinę pusę sukabint. dėl saugumo. jur ir vaikų aikštelė apačioje, kiek matau...
vien čia temoje buvo nemažai parašymų, kaip netikėtai ir nelauktai krito loveliai apačion. kas nuosavam name gyvena, tai dar nieko tokio žinoma...
yra ir šalių, kur draudžiama lovelius į išorę kabint  4u.gif

(mano kaimynei irgi krito, laimei, tada niekas negyveno, dabar visas namas į vidinę pusę susikabinęs)


Pasaka ta misraine wub.gif
Pas mane taip pat isoreje, ant metaliniu laikikliu plius papildomai sutvirtinti tom plastikinem vytelem, kur elektros laidus sukabina arba kalpokus prie ratu tvirtina 4u.gif
Atsakyti
Sąvaržos lietuviškai 4u.gif Tik jų būna ne vien baltų, bet ir tamsiai rudų wink.gif
Atsakyti
Komplimentai misrainems 4u.gif
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 05 28, 11:28)
Sąvaržos lietuviškai  4u.gif Tik jų būna ne vien baltų, bet ir tamsiai rudų wink.gif

Ane? bigsmile.gif Geras thumbup.gif , reikes paieskot rudu prie progos, nes namie tik baltu maciau smile.gif O keli seni loviai labai jau issipute.
Atsakyti
Sveikos,

kol kas isigijau viena mini surfinija (nezinau, ar ji taip ir vadinasi) ir viena svyrancia begonija (ar pelargonija g.gif ). Dar nepersodintos, mastau, kaip cia man daryt g.gif ta surfinija reikia isskaidyt, nes ten berods 2 ar 3 is jos iseitu, tai jas gal atskiruose vazonuose balkono viduje mastau sukabint ant "gaisrines" kopeciu. O begonija net nezinau... arba reik dar pora nusipirkt, ir sodint i ilga vazona ir kabint is lauko, arba palikt taip ja viena ant palanges g.gif

Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 28, 14:19)
Sveikos,

kol kas isigijau viena mini surfinija (nezinau, ar ji taip ir vadinasi) ir viena svyrancia begonija (ar pelargonija  g.gif ). Dar nepersodintos, mastau, kaip cia man daryt  g.gif  ta surfinija reikia isskaidyt, nes ten berods 2 ar 3 is jos iseitu, tai jas gal atskiruose vazonuose balkono viduje mastau sukabint ant "gaisrines" kopeciu. O begonija net nezinau... arba reik dar pora nusipirkt, ir sodint i ilga vazona ir kabint is lauko, arba palikt taip ja viena ant palanges  g.gif

Atsakyti