Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Maksimoj begonijos po tris litus.Stipriai nukainuotos. Žiedeliai nubirę,bet tai nesvarbu.Mane sugundė ružava ,žiedeliai pilnaviduriai.Dar baltą prigriebiau...(lyg dar maža butų jų pas mane doh.gif )
Atsakyti
Sveikos,

Esu balkono geliu myletoja, tik pora metu neauginau nieko, nes atsikraustem i buta, kurio balkonas i pietus, tai pirmais metais visos geles nukepe (surfinijos), po to jau nebedrisau nieko sodint doh.gif
Simet vel noriu pasipuosti ir nezinau, kokios geles megsta tiesiogine saule...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 24, 18:23)
Sveikos,

Esu balkono geliu myletoja, tik pora metu neauginau nieko, nes atsikraustem i buta, kurio balkonas i pietus, tai pirmais metais visos geles nukepe (surfinijos), po to jau nebedrisau nieko sodint  doh.gif
Simet vel noriu pasipuosti ir nezinau, kokios geles megsta tiesiogine saule...


Pas mama pietinis balkonas, tai palergonijos labai graziai auga ir zydi, joms patinka saulute smile.gif
O surfinijos, petunijos jas tada reikia laistyti, laistyti ir laistyti.
Atsakyti
auginu petunijas-surfinijas pietinėje pusėje ir vienintelis vargas išskabyt peržydėjusius žiedus, kad neimtų brandint sėklų ir vizualiai vaizdas būtų gražesnis.

Jei vis tik yra baimė, tuomet gebenlapės ir juostuotos pelargonijas reiktų rinktis.

Jau kuris laikas toje pačioje pietinėje pusėje svyrančios našlaitės karaliauja. Kol kas idealiausios gėlės, kai buvo šalnų grėsmė ir saulei užkepinus. Ilgo veikimo trąšų įmaišymas ir dar šio bei to dabar leidžia džiaugtis akims vaizdu, per daug neatimdamos laiko priežiūrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 gegužės 2012 - 16:37
Bute su balkonu pietuose ir aš gyvenau. Pakabinamuose ant turėklo loveliuose man labiausiai pasiteisino pelargonijos. Yra jų visokių rūšių, yra iš ko rinktis, tikrai. Nepagailėkit trąšų, meilės, ir gėlės tikrai džiugins iki rudens.

Petunijos labai mėgo vandenį - žiū išvažiavai kur savaitgalį, jau žiūrėk ir nukabinusios galvas biggrin.gif
Atsakyti
Pelargonijos man irgi labai patinka. Ypac tos svyrancios, vienais metais auginau rytines puses balkone - buvo nuostabios. reik greiciau susirupint ir pasisodint. Tik gal dar ko imaisyt, kad tankiau ir margiau butu g.gif Lobelijos gal tiktu? ar siaip koks svyrantis zalumynas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 25, 10:45)
Pelargonijos man irgi labai patinka. Ypac tos svyrancios, vienais metais auginau rytines puses balkone - buvo nuostabios. reik greiciau susirupint ir pasisodint. Tik gal dar ko imaisyt, kad tankiau ir margiau butu  g.gif  Lobelijos gal tiktu? ar siaip koks svyrantis zalumynas?  g.gif


kad lobelijos nelabai, joms dregmes reikia o pelargonijos nemegsta kai per dregna g.gif

o klausykit, o svyrancias pelargonijas reikia skabyti na formuoti kazkaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 25, 10:45)
Pelargonijos man irgi labai patinka. Ypac tos svyrancios, vienais metais auginau rytines puses balkone - buvo nuostabios. reik greiciau susirupint ir pasisodint. Tik gal dar ko imaisyt, kad tankiau ir margiau butu  g.gif  Lobelijos gal tiktu? ar siaip koks svyrantis zalumynas?  g.gif

As svyrancias pelargonijas susodinau i lovelius su slamuciu stambesniais lapukais. Tik pelargonijas su vazoneliais pabandziau sodinti - sako joms labiau patinka suspaustos saknys, ir mano nedidele patirtis siumetine sako, kad slamuciui daugiau vandens reikia- zodziu taip bandau siemet. Kolkas dar nedideli visi daigeliai, tai nekabinau ant balkono (kuris valarineje puseje) - laikau ant zemes sustacuis kur saule visa diena sviecia rolleyes.gif

QUOTE(Margareta @ 2012 05 25, 10:59)
kad lobelijos nelabai, joms dregmes reikia o pelargonijos nemegsta kai per dregna  g.gif

o klausykit, o svyrancias pelargonijas reikia skabyti na formuoti kazkaip?  ax.gif

drinks_cheers.gif jo, lobelijos nelabai i komanija del laistymo.

Jei normaliai sakojasi tai nebutina skabyti, bet as kai kurioms nukirpau virsunes, kad labiau issisakotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 25, 10:59)
o klausykit, o svyrancias pelargonijas reikia skabyti na formuoti kazkaip?  ax.gif

Neskabiau. Bet augo labai gražiai. Tikra to žodžio prasme buvo svyrančios biggrin.gif
Tiesa, nužydėjusius žiedelius nuskindavau. Kad estetiškiau būtų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2012 05 25, 10:45)
Tik gal dar ko imaisyt, kad tankiau ir margiau butu  g.gif 

O žinot, kaip tik mano pažįstama gėlininkė man patarė sodint vienos spalvos pelargonijas. Kaip ji išsireiškė - taip jos atrodo įspūdingiausiai. Ir tikrai. Ypač iš tolo - toks vešlus žydintis gėlynas. Super atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2012 05 25, 10:45)
Pelargonijos man irgi labai patinka. Ypac tos svyrancios, vienais metais auginau rytines puses balkone - buvo nuostabios. reik greiciau susirupint ir pasisodint. Tik gal dar ko imaisyt, kad tankiau ir margiau butu  g.gif  Lobelijos gal tiktu? ar siaip koks svyrantis zalumynas?  g.gif


as maisau taskuote bakopa, slamuti, tramazole 4u.gif
Atsakyti
O su kuo maišot surfinijas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 05 25, 23:53)
O su kuo maišot surfinijas g.gif

As siemet maisiau su dichondromis ir lobelijomis 4u.gif
Atsakyti