Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Perfect @ 2012 05 24, 07:43)
O kaip jums šitokia kompozicija?
user posted image

Čia yra įsodinta raudona nemezija, balta verbena ir mėlyna lobelija.
Viena mama suabejojo, kad čia gali būti vienkartinė kompozicija, neva tikrovėj nelabai tą padarysi. Ką manot?  g.gif

na, pasakysiu kaip pas mane geles auga smile.gif as tariausi su gelininku, nes pas amne vejuota labai vieta, plius palaistyti galeciau nebent tik nuo pietu, ryte niekaip. tai rinkomes is atspariu vejui ir maziau lepiu geliu smile.gif ir kadangi mano vazonai ne per didziausi, tai leido komponuoti tik po dvi geles. Tai rezultatas toks:
verbenos+sanvitalijos, verbenos+lobelijos, verbenos+slamuciai, celiozijos+slamuciai. Kadangi dar ne viskas suzydeje, tai negaliu cia parodyti realiai, vaizdo dar nera. Del priežiūros, tai sakė daugiausia jos bus prie slamučių biggrin.gif Reiks stebeti, kad neužgožtų gėliu, pakarpyti vis juos.
Atsakyti
o lobelijos skabomos ar ne? g.gif
Atsakyti
o vat šiuo klausimu nepasidomėjau g.gif Jaučiu eigoje matysiu, kaip su tais žiedukais bus..

Vat pernai auginau bakopas - labai gražiai man jos atrodė, baltais žiedukasi gausiai ir ilgai žydėjo smile.gif (violetinės ne tokios gražios buvo schmoll.gif ), nieko neskabiau, nerinkau. Tik minusas jų buvo, kodėl jų šiemet ir atsisakiau - labai jau mėgo laistymą; jei ryte nepalieju - saulutė greit jas sudžiovina. Paliejus vėl atsigauna greitai, bet priežiūros šiuo klausimu reikalavo jos..
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 24, 12:25)
o lobelijos skabomos ar ne?  g.gif

Kai negrazus ju galai pasidaro, as apskabau, tada nauji zelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elar @ 2012 05 24, 11:48)
drinks_cheers.gif Bet smagus tas darbas kai matosi rezultatai wub.gif

Labai smagus. Pritariu.

Būdavo, kai dar Vilniuj gyvenom, daugiaaukšty, vaikai ar iš darželio grįždami, ar iš aikštelės eidami visada sakydavo - ,,Mūsų tas balkonas, kur daug gėlių". Ir taip man širdį tada paglostydavo tie žodžiai, kad žinotumėt wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Tiesa, merginos, patarkit. Turiu levandą. Planuojam kuriam laikui išvažiuot - ar man ją lauke palikt, ar įnešt į kambarį? Tiesiog, galvoju, kad lauke tai vis dar lietutis palaistys, o kambary gi nudžiūt gali. Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 24, 12:25)
o lobelijos skabomos ar ne?  g.gif

siaip man atrodo nebutina ju skabyti, bet turbut galima.
As pasisejus turiu loveli vien lobeliju 3 eilem. Jau pradeda zydeti. Soninese eilese melynos laiptuotpsios (kai kurios su baltu viduriuku, kitos grynai melynos), vidurineje baltos paprastos. Ziuresiu kaip atrodys kai pilnai suzydes, kolkas tai zoliu miskelis ir keli ziedukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 24 gegužės 2012 - 12:09
QUOTE(Margareta @ 2012 05 24, 12:25)
o lobelijos skabomos ar ne?  g.gif

nea, tačiau jos geriausiai atrodo pavėsyje augdamos ir paveiksliuke buvo krūminė, o ne kaskadinė forma. Apdega, paruduoja ant saulės pabuvusios ir pajutusios drėgmės trūkumą.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 05 24, 13:12)
Apdega, paruduoja ant saulės pabuvusios ir pajutusios drėgmės trūkumą.

Tikra tiesa. Pas mamą, visą laiką būdamos saulės atokaitoj, pražuvo nelaimėlės...O ir liejo, ir tręšė.

Tai, sakot, geriau jas slėpt nuo saulės? g.gif
Atsakyti
Tai gerai, kad pas mane saule tik puse dienos sviecia blink.gif cia del lobelijų... Gal visai patiks joms ten. Aš taip tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 05 24, 13:24)
Tikra tiesa. Pas mamą, visą laiką būdamos saulės atokaitoj, pražuvo nelaimėlės...O ir liejo, ir tręšė.

Tai, sakot, geriau jas slėpt nuo saulės? g.gif

šviesos turi gauti, tačiau idealiausia būtų, jei ji būtų ne tiesioginė - mestų kas nors šešėlį wink.gif
Atsakyti
As lobelijas vakarinej pusej bandau siemet auginti drinks_cheers.gif
Pernai irgi iskepe pietinej pusej.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 05 24, 09:57)
.... kai pro langą pažvelgi ir matai žiedus, žiedus, žiedus - atperka viską - ir darbą, ir įdėtą triūsą, ir sugaištą laiką.  4u.gif

drinks_cheers.gif
Galėčiau žiūrėt žiūrėt ir žiūrėt wub.gif

QUOTE(Braita @ 2012 05 24, 11:07)
Tai rezultatas toks:
verbenos+sanvitalijos, verbenos+lobelijos, verbenos+slamuciai, celiozijos+slamuciai. Kadangi dar ne viskas suzydeje, tai negaliu cia parodyti realiai, vaizdo dar nera. Del priežiūros, tai sakė daugiausia jos bus prie slamučių  biggrin.gif Reiks stebeti, kad neužgožtų gėliu, pakarpyti vis juos.

Labai lauksim nuotraukų, turėtų būti labai labai gražu wub.gif

QUOTE(Perfect @ 2012 05 24, 12:06)
Būdavo, kai dar Vilniuj gyvenom, daugiaaukšty, vaikai ar iš darželio grįždami, ar iš aikštelės eidami visada sakydavo - ,,Mūsų tas balkonas, kur daug gėlių". Ir taip man širdį tada paglostydavo tie žodžiai, kad žinotumėt wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
Tiesa, merginos, patarkit. Turiu levandą. Planuojam kuriam laikui išvažiuot - ar man ją lauke palikt, ar įnešt į kambarį? Tiesiog, galvoju, kad lauke tai vis dar lietutis palaistys, o kambary gi nudžiūt gali. Ką manot?

Įsivaizduojam wub.gif

Aš palikčiau lauke, jei ant saulutės nekeps, tai turėtų išgyventi iki Jūsų sugrįžimo ax.gif

QUOTE(Elar @ 2012 05 24, 12:28)
As lobelijas vakarinej pusej  bandau siemet auginti drinks_cheers.gif 
Pernai irgi iskepe pietinej pusej.

Vargšiukės verysad.gif
Atsakyti