Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

man levanda moliniame vazoniuke iššalė. bet buvau pasisėjusi kažkokią užsienietišką. ir teisybės dėlei, nedengiau. šiaip iki pat pavasario ji aišku buvo gyva ir sveika, bet kai pavasarį pas mus prasidėjo žiema, minus 20 ir pan, va tada ji ir paismyriojo.

prisižiūrėjau Turkijoj tokių gražių portulakų, kad ojojoj.
maniau pas mus tokių nebūna, bet pasirodo radau internete, kad būna

va tokios, stambiažiedės, tik jų lapeliai tokie spyglio formos

atrodė taip:
user posted image


o kaip vadinasi tokios?
user posted image

tokių irgi priižiūrėjau gražuolių, tik niekaip nežinau kaip vadinasi tokie varpeliukai irisiukai skambaliukai biesuliukai
Atsakyti
zioveinis smile.gif
Atsakyti
ačiū!
Atsakyti
Kazkas jas vadino Calibrachoa, tai man tas pavadinimas kazkaip ir buvo uzkrites 4u.gif O jos ugliukais kaip surfinijos dauginamos?Gal brandina seklas?Ar cia hibridai ir nieko gero nebus... g.gif
Atsakyti
na as kai auginau, tai vasaros pabaigoje buvau ju seklyciu prisirinkusi:)
jos visa vasara zydi, galibuti aukstauges arba zemauges, prikklauso nuo rusies.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane perliuke: 18 gegužės 2012 - 23:09
QUOTE(kuzdaite @ 2012 05 19, 00:01)
Kazkas jas vadino Calibrachoa, tai man tas pavadinimas kazkaip ir buvo uzkrites 4u.gif O jos ugliukais kaip surfinijos dauginamos?Gal brandina seklas?Ar cia hibridai ir nieko gero nebus... g.gif


Hibridas ir sėklomis nedauginamas.
Jokio skirtumo,vgaliu ir petunija parašyt, vistiek tai hibridas. Calibrachojos vardu nenorėjau gąsdint.
Atsakyti
Mergaites reikia patarimo, pirma karta susiduriau su gele dichondra, nusipirkau ir pastebejau, kad po lapuku yra kaip ir saknele, sakykite jei as paskabyciau tokiu lapuku ir pasodinciau, tai gal man sekmingai augtu (jauciu kvailai skamba) nesinori bereikalo zaloti augalo, jei paskui is to naudos nebus smile.gif
aciu uz atsakyka
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 05 19, 11:11)
Mergaites reikia patarimo, pirma karta susiduriau su gele dichondra, nusipirkau ir pastebejau, kad po lapuku yra kaip ir saknele, sakykite jei as paskabyciau tokiu lapuku ir pasodinciau, tai gal man sekmingai augtu (jauciu kvailai skamba) nesinori bereikalo zaloti augalo, jei paskui is to naudos nebus smile.gif
aciu uz atsakyka

Nieko cia kvailo, naudos bus, nes dichondras labai lengva ugliukais dauginti, sekmes 4u.gif
Atsakyti
sVEIKOS. Nu nesuprantu kas darosi su mano naujosios gvinejos sprigemis, turbut jau geras menuo kai jas pirkau ir persodinau i bokalus 0.5 ir 0.3 turio, bet vakar netycia viena isroviau ir ziuriu kad ten tas saknu gumulelis ne keik neissipletes i nauja zeme, tiesiog stovi kaip stovejes kai pirkau, hmmm ryt nufotkysiu ir idesiu cia, buvo siltnamyje truputi, gal perkaito ten g.gif nes lapai kai kurie tokie sausi-traskus, hmmm neturiu visiskai praktikos su jais, bandau igyti, bet nesekmingai. ryt vaizda imesiu, liudna vaizdeli sad.gif labanakt, flora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 20, 22:50)
sVEIKOS. Nu nesuprantu kas darosi su mano naujosios gvinejos sprigemis, turbut jau geras menuo kai jas pirkau ir persodinau i bokalus 0.5 ir 0.3 turio, bet vakar netycia viena isroviau ir ziuriu kad ten tas saknu gumulelis ne keik neissipletes i nauja zeme, tiesiog stovi kaip stovejes kai pirkau, hmmm  ryt nufotkysiu ir idesiu cia, buvo siltnamyje truputi, gal perkaito ten g.gif  nes lapai kai kurie tokie sausi-traskus, hmmm neturiu visiskai praktikos su jais, bandau igyti, bet nesekmingai. ryt vaizda imesiu, liudna vaizdeli sad.gif labanakt, flora smile.gif

Gal nuo saknu tos pleves nenuemete, kurioje mazi daigeliai auga, as kartais, kai nenudraskau to audinio, tai man irgi saknys nesivysto, be to as sprigiu (ypac N. Gvinejos) siltnamyje nelaikyciau, karsta joms... 4u.gif
Atsakyti
jo sprigės vasarą atsigauna jei būna lietingos apniukusios dienos.
Atsakyti
nera pleveliu ten, pirkau plastikiniuose mazose indeliuose. siltnamyje laikiau dar pradzioje, reabilitacijai inesiau vidun jau senokai, puse is ju jau ziuriu saknydijasi, o kita puse snd atsidurs darzelyje, bus kaip bus-mirs indelyje ar gelyne lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti