Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Aneri @ 2012 05 11, 15:31)
Kū kū,

šiandien visą dieną gazanijos žiedai išsiskleidę tai atėjau parodyti dar vieną kompoziciją  biggrin.gif Katilėlis vis dar be žiedų, nes pirkau nupigintą, bet jau tuoj tuoj pražys wub.gif
user posted image

Gėlė lietaus nepranašauja, žiūrėsim ar tikrai  biggrin.gif


Nuostabu wub.gif Iki kokio aukščio žiedai? Ieškau žemaūgių ryškiai žydinčių gėlių rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi mėgstu pasipuošti vazonais aplinką smile.gif
Pernai auginau bakopas, tai labai gražu buvo, bet laistyti tai jau reikėjo irgi vos ne po 2 kart į dieną doh.gif Šiemet jau prie jų negrįžau. Bet nuspirkau gėlyčiu, kaip sakė "gaidelis", bet tikrojo pavadinimo nežinau... gal padėsit? nes per google nieko nerandu. čia jos kartu su šlamučiais.
user posted image
user posted image

Beje, dėl paprastų plastikinių vazonų - aš juos paprasčiausiai nupurškiu, nes rudi man irgi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 05 13, 15:01)
Bet nuspirkau gėlyčiu, kaip sakė "gaidelis", bet tikrojo pavadinimo nežinau... gal padėsit? nes per google nieko nerandu. čia jos kartu su šlamučiais.

Plunksninė celiozija
Atsakyti
Didelis ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal žinot kaip vadinasi smulkios gėlytės dar vadinamos ,,alisiukais“? Guglas nežino biggrin.gif Norėčiau pasiskaityt apie jas.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 05 14, 13:50)
Sveikutės. Gal žinot kaip vadinasi smulkios gėlytės dar vadinamos ,,alisiukais“? Guglas nežino  biggrin.gif Norėčiau pasiskaityt apie jas.

Ar tik ne guboja? g.gif pernai pirkau porą vazonėlių, man atrodo pardavėja jas alisiukais ir pavadino g.gif jeigu toks kaip žolinis krūmelis su daug smulkių rausvų kvepiančių žiedelių, tai tas pats bus 4u.gif
va toks: guboja
Atsakyti
Gal kuri bande levandas vazone auginti? paziurejau, kad turiu keramikiniu vazonu atlikusiu nuo kambariniu geliu, mastau gal lauke pasisitatyti..tik kad toje vietoje vakarai, saule va tik nuo dabar pradeda sviesti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braita: 14 gegužės 2012 - 14:45
QUOTE(Dantiste @ 2012 05 14, 14:32)
Ar tik ne guboja? g.gif pernai pirkau porą vazonėlių, man atrodo pardavėja jas alisiukais ir pavadino g.gif jeigu toks kaip žolinis krūmelis su daug smulkių rausvų kvepiančių žiedelių, tai tas pats bus 4u.gif
va toks: guboja

Ačiū 4u.gif
Turguj tik maži kereliai dar, bet panašu.
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 05 14, 14:32)
Ar tik ne guboja? g.gif pernai pirkau porą vazonėlių, man atrodo pardavėja jas alisiukais ir pavadino g.gif jeigu toks kaip žolinis krūmelis su daug smulkių rausvų kvepiančių žiedelių, tai tas pats bus 4u.gif
va toks: guboja


jau koks grozis augalelio... wub.gif sakot dar ir kvepia?
Atsakyti
Guboja man tai smirda biggrin.gif Palangos kopos juk visos gubojom apauge, tik gal ten stambesne rusis ju.

Levandos man rodos antrais metais tik zydi g.gif nebent jau prazydintas pirkt. Bet siaip labai grazu ir jauku, as deciau toki vazoneli ant stalo terasoj wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 05 15, 12:27)
Levandos man rodos antrais metais tik zydi  g.gif  nebent jau prazydintas pirkt. Bet siaip labai grazu ir jauku, as deciau toki vazoneli ant stalo terasoj  wub.gif


bet lapukai tai čia ne levandos, tokia nuojauta, tarsi ten tik prismaigstyta levandų šakelių į pievinės miglės kupstelį biggrin.gif
Atsakyti
Tai faktas, kad ne levandu lotuliukas.gif Baisi apgavyste lotuliukas.gif
Atsakyti