Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Man patiko- apie salnas:
http://www.lzuu.lt/n...kologija/22.htm

4u.gif

Atsakyti
Sveikos,
šioje temoje esu naujokė. Ir šiaip esu žalia balkoninių gėlių auginime. Bet su kiekvienais metais tobulėju, tai tikiuosi kada nors pati save galėsiu girti kaip tobulai auginu gėlytes ir kaip gražiai puošiu balkoną. O dabar.... perskaičius Dryžuotos postą supratau, kad jį parašiau AŠ biggrin.gif
QUOTE(Dryžuota @ 2012 04 30, 10:34)
Siemet nusprendziau eksperimentuot ir prisodinau... koses smile.gif palergoniju, verbenu, sprigiu i tarpus ziliu, bakopu (dar kazkoki tistanti zalia lapuka, pavadinimo nepamenu). man grazu kai visko daug, smagu kai viskas spalvota ir verciasi is vazonu. taciau siemet pirkau dvipusius balkoninius lovelius. Jie gerokai gilesni nei paprasti loveliai, tad kazkaip nebemoku pamatuot kas kiek cm sodint augaliukus. svarstau ar nebusiu prisodinusi per daug.  nes kol kas augaliukai mazyciai, o tie puodai milziniski.

Nes aš lygiai taip pat nusprendžiau šiais metais paeksperimentuoti toje balkono pusėje, kur lietui lyjant vanduo bėga tiesiai į lovelius. Prisodinau viiiisokiausių gėlių: pelargonijų stačių bei svyrančių, verbenų, svyrančių bei ne našlaičių, katilėlių, gvazdikėlių, petunijų biggrin.gif ir žiūrėsim kokios iš jų gražiausiai ir ilgiausiai išgyvens.
Savo prancūzišką balkoną papuošiau taip:
user posted image
Irgi eksperimentas, bet gražus.
O tą kitą eksperimentą jei norėsite parodysiu vėliau, dabar šiek tiek paauginsiu biggrin.gif

Mačiau apie lovelius kalbėjot. Šiais metais padariau nemažą investiciją ir prisipirkau va tokių Elho: user posted image Orchidėjiniai šitos firmos plastmasiniai vazonai nepasiteisino man, žiūrėsim kaip bus su šitais. O dvipusių atsisakiau, nes nepatinka man, kad jie ir į balkono pusę veržiasi, o ten man reikia kuo daugiau erdvės.

Tai tiek pirmam kartui. Iki 4u.gif
Atsakyti
Aneri nerealus tavo eksperimentas wub.gif
Atsakyti
man ir labai grazu tokios kompozicijos thumbup.gif bet mano balkonai pietiniai, niekas nenori augt, tik pelargonijos, verbenai ir nepatiko, bandziau tarp pelargoniju bakopu pasodint, tai dziuvo, rudavo verysad.gif pernai zemciugais uzsejau, bet irgi neturejau norimo grozio verysad.gif taigi dabar vel pelargonijos karaliauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 05 08, 07:28)
Aneri nerealus tavo eksperimentas  wub.gif


tikrai bigsmile.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Turiu jums klausima apie Diascijas ax.gif Ziurejau, lyg tikrai nera joms sukurtos atskiros temos. Sudygo mano gelytes, tik dabar klausimas butu ar ju nereikia skabyti? Kas kiek cm jas sodinti jau pastoviam vazone? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
AČIŪ iinguttei, VAMI ir Margaretai 4u.gif Be galo malonu yra sulaukti pagyrimų ypač tada, kai jų nesitiki. Dėkui dėkui :daugai:

Šiandien išėjus į kiemą apžiūrėjau kaip mano mixas iš lauko pusės atrodo. Nėr taip baisiai kaip maniau, bet mixas lotuliukas.gif


Atsakyti
Mielosios ar esate auginusios kininius gvazdikus vazoneliuose? Kazkaip apleidau šiemet savo vazonus, tai galvoju gal jų nusipirkti. Kaži ar patiktų jiems pietinėje pusėje augti?
Atsakyti
Kū kū,

šiandien visą dieną gazanijos žiedai išsiskleidę tai atėjau parodyti dar vieną kompoziciją biggrin.gif Katilėlis vis dar be žiedų, nes pirkau nupigintą, bet jau tuoj tuoj pražys wub.gif
user posted image

Gėlė lietaus nepranašauja, žiūrėsim ar tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 11 gegužės 2012 - 14:31
fainos gazanijos 4u.gif 4u.gif mano dar mazytes, toli iki zydejimo biggrin.gif pati sejot ar cia dekoratyvesne veisle nei standzioji ir svytincioji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuole @ 2012 05 04, 13:14)
Sveikos balkonininkės!
prasidėjus sezonui vėl lankausi pas jus. pernai vasara buvo pirmoji po balkono istiklinimo, tad dar tik mokausi elgtis su augalėliais naujomis sąlygomis. pernai balkone gyveno gėlės, daržovės ir prieskoniai. šiemet pomidorų teko atsisakyti, nes per karšta. dažnai temperatūra būdavo virš 30.
norėjau pasiteirauti, gal kas istiklintuose balkonuose augina kokius nors vijoklius? labai vilioja pabandyti bugenvilijas g.gif  ką apskritai auginat istiklintuose balkonuose? kas nebijo karščio?

Mano balkonas stiklintas, ir dabar nuolat atstumti langai ir tai saulė prikaitina porai valandų iki +36C, o jei langų neatstumčiau būtų ir +56C... o augint šiltam balkone daug ką galima.. čia buvę mano balkono augalai.. http://public.fotki....-ALDA/balkonas/ kompozicijų nedariau, bet bandžiau įvairius augaliukus.
Man labai patinka vijokliai, tai dažniausiai augindavau tunbergijų užuolaidą, neblogai augo ir azarinos, bet jei balkone daug saulės- nudegdavo lapukai..
O ir visos kambarinės balkone vasarodavo, pradedant kinrožėm ir visokiom kitokiom..
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 11, 15:44)
fainos gazanijos 4u.gif  4u.gif  mano dar mazytes, toli iki zydejimo biggrin.gif  pati sejot ar cia dekoratyvesne veisle nei standzioji ir svytincioji? 4u.gif

Ačiū 4u.gif Pirkau, pavadinime buvo parašyta tik Gazanija. Net nežinojau, kad jų dar visokių yra smile.gif

QUOTE(Krialda @ 2012 05 11, 16:25)
Mano balkonas stiklintas

Oho, kiek daug visko thumbup.gif
Atsakyti