Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

labai labai ačiū mergaitėms, patarusioms kaip kovoti su musytėmis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 26 balandžio 2012 - 16:08
Sveikos,

Kiek čia grožybių wub.gif
Gal galėtumėte patarti, iš ko susikurti mažytę žemaūgę kompoziciją?
Norėtųsi smulkių žiedelių ir žalumos. Aukštis iki 15 cm, galėtų truputį svirti į apačią. Norėčiau tokią kompoziciją panaudoti stalo papuošimui, tad ieškau mažos ryškios kelių augaliukų kompozicijos. Labai norėjau portulaką pasisodinti, bet kad pas mane saulė tik ryte... verysad.gif

Beje, jei jau nieko iš gėlyčių nepavyks pritaikyti, gal galite patarti, kokie neaukšti prieskoniniai augalai augtų tokioje, retai saule lepinančioje, vietoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 29 balandžio 2012 - 11:23
sveikos, po tokio silto savaitgalio jungiuosi ir as prie balkoninonkiu. turiu nemaza terasa, beda, kad vakarineje puseje (senamiestis, tad saulute vos nuo 4 iki max 6). Praejusiais metais puikiai vesejo bakopos su palergonijomis. Siemet nusprendziau eksperimentuot ir prisodinau... koses smile.gif palergoniju, verbenu, sprigiu i tarpus ziliu, bakopu (dar kazkoki tistanti zalia lapuka, pavadinimo nepamenu). man grazu kai visko daug, smagu kai viskas spalvota ir verciasi is vazonu. taciau siemet pirkau dvipusius balkoninius lovelius. Jie gerokai gilesni nei paprasti loveliai, tad kazkaip nebemoku pamatuot kas kiek cm sodint augaliukus. svarstau ar nebusiu prisodinusi per daug. nes kol kas augaliukai mazyciai, o tie puodai milziniski.

tiesa, savaitgali salnas pranasauja. teks tist viska i namus arba dengti kazkaip. kiek zinau spriges ir begonijos labai jautrios salnoms..
gal kas auginat irgi dvipusiuose vazonuose? kaip su dregme? man rodos, kadangi jie gilus, viskas ne taip isdziuva?

augaliukams gal nelabai gerai, kad jie mazi, o loviai didziuliai?
Atsakyti
niekas neaugina gėlių balkonuose?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2012 05 03, 15:51)
niekas neaugina gėlių balkonuose??  biggrin.gif


manau, kad gal greičiau nelabai kas augina dvipusiuose? biggrin.gif
Esu mačius kažkokius dvipusius, bet man jie pasirodė labai siauri, ta prasme, kad labai mažai vietos/pločio gėlei augti. Nesusigundžiau. Bet gal pas jus kitokie...
Atsakyti
aš šiemet nusipirkau dvipusius. bėda ta, kad neužsimauna iki galo man ant turėklo. kažkaip va puikiai žinojau, kad ten iki 6 cm, o savo turėklo nepamatavau, nes nemaniau, kad toks platus. o pasirodo platus ir dar kaip.
taigi neužsimauna iki galo, kas nelabai gražu. na bet žiūrėsiu, jau kaip nors. pamausiu iki pusės, o ką daryt biggrin.gif

sodinsiu į juos turbūt di didesnes svyrančias ir į vidurį šlamutį.
arba kompaktines, tik nežinau dar kiek g.gif
Atsakyti
augina augina ax.gif

http://a5.sphotos.ak...359101863_n.jpg

cia spalva pradingsta..... verysad.gif
http://a4.sphotos.ak...137281566_n.jpg
Atsakyti
sVEIKOS, puoseivos biggrin.gif sakykit, ka megsta naujosios gvinejos spriges? g.gif pirmi metai sandura su jomis man, tai bandineju, o info kazkaip nerandu per daugiausia apie jas. isbandziau kad siltnamyje nelabai patenkintos jos, isnesiau ant rytines palanges g.gif ziuresiu kaip daabr ka sakys jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 05 03, 22:14)
sVEIKOS, puoseivos  biggrin.gif  sakykit, ka megsta naujosios gvinejos spriges?  g.gif  pirmi metai sandura su jomis man, tai bandineju, o info kazkaip nerandu per daugiausia apie jas. isbandziau kad siltnamyje nelabai patenkintos jos, isnesiau ant rytines palanges g.gif  ziuresiu kaip daabr ka sakys jos  biggrin.gif

Siltnamyje diena joms karsta, siaip as kai auginu, tai labai ant saules nekepinu, sodinu rytuose dazniausiai, laistau, tresiu, ir senus ziedelius bei negrazius lapus isskinu, siemet neturiu....O siaip tai jos grazios geles, lapai idomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 03, 20:55)
aš šiemet nusipirkau dvipusius. bėda ta, kad neužsimauna iki galo man ant turėklo. kažkaip va puikiai žinojau, kad ten iki 6 cm, o savo turėklo nepamatavau, nes nemaniau, kad toks platus. o pasirodo platus ir dar kaip.
taigi neužsimauna iki galo, kas nelabai gražu. na bet žiūrėsiu, jau kaip nors. pamausiu iki pusės, o ką daryt biggrin.gif

sodinsiu į juos turbūt di didesnes svyrančias ir į vidurį šlamutį.
arba kompaktines, tik nežinau dar kiek  g.gif


man užsimauna iki pat galo. bet gremėzdiški tie vazonai, lyginant su augaliukais. Galvoju papildomai skylių apačioj prigrežiot. Šiaip tai išties, siauri jie, kaip čia kažkuri mamytė sakė.. Žiūrėsim kaip čia augs. Prigijo tai tikrai. palergonijos ir verbenos žiedelius sukrovė.. O toliau - laukiu.. Mišrainė kai užsimaišys biggrin.gif
Atsakyti
Spriges bijo karscio, tiesioginiu saules spinduliu ir vejo wink.gif
Atsakyti
Sveikos balkonininkės!
prasidėjus sezonui vėl lankausi pas jus. pernai vasara buvo pirmoji po balkono istiklinimo, tad dar tik mokausi elgtis su augalėliais naujomis sąlygomis. pernai balkone gyveno gėlės, daržovės ir prieskoniai. šiemet pomidorų teko atsisakyti, nes per karšta. dažnai temperatūra būdavo virš 30.
norėjau pasiteirauti, gal kas istiklintuose balkonuose augina kokius nors vijoklius? labai vilioja pabandyti bugenvilijas g.gif ką apskritai auginat istiklintuose balkonuose? kas nebijo karščio?
Atsakyti