Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 19, 23:28)
Sos, merginos, kuri sejote dichondras?As pasejau vasari, bet jos visai neauga, as nei kiek neperdedu, tupi vietoje ir viskas, galvojau, turesiu grazias "kasas", bet jau tokia nesamone gaunasi.....Ka daryti ? verysad.gif


Aš pasisėjau 2 pakelius sidabrinės dichondros "Silver falls" sėklų, gražiai sudygo (iš 12 sėklų tik 1 neišdygo), jau po 2 tikruosius lapelius išleido
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 19, 23:28)
Sos, merginos, kuri sejote dichondras?As pasejau vasari, bet jos visai neauga, as nei kiek neperdedu, tupi vietoje ir viskas, galvojau, turesiu grazias "kasas", bet jau tokia nesamone gaunasi.....Ka daryti ? verysad.gif


sveiki, as sejau. dygo gana gerai, pora nudaigojau per savo nevykeliskuma smile.gif bet is 10 9ar8 turiu tikrai. Pries savaite viena is ju atrode taip:
user posted image

o ka daryti nzn, laikiau kaip visas ant sviesios palanges 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 20 balandžio 2012 - 21:06
gražūs daigeliai wub.gif

o aš pernai pirkau vokiškas sėklas Kaune ir parvažiuoju - pakelyje tik 2 ir išdygo tik viena- mokėjau brangiai- tai taip supykau,- šiemet visai nepirkau jų ir nesėjau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 20, 22:04)
sveiki, as sejau. dygo gana gerai, pora nudaigojau per savo nevykeliskuma smile.gif bet is 10 9ar8 turiu tikrai. Pries savaite viena is ju atrode taip:

o ka daryti nzn, laikiau kaip visas ant sviesios palanges 4u.gif

Pas Jus grazi, jau kasos formuojasi, o pas mane du trys tikri lapeliai.......Sakau pasodinsiu i loveli su petunijom, nores augs, nores - ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Dichondros anksti pavasarį neradau pirkti, tai pirkau 10 vnt. smulkialapio šlamučio, o dabar jau turiu 30 vnt. thumbup.gif
Atsakyti
Štai tokį malonų siurprizą aptikau šįryt balkone
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Labai gražios jūsų gėlytės, įdėjos ir sodinukai 4u.gif

Aš pernai auginau surfinijas balkone, nuostabiai atrodė, bet po kurio laiko užpuolė tokie maži maži skraidantys balti vabaliukai, aplipo lapus, žiedus, per atdarus langus priskrido į kambarius, net kambarines gėles užpuolė blink.gif blink.gif Tai langus teko laikyti uždarytus, o gėles kuom tik nepurškiau, bet padėdavo tik tam kartui, poto vėl užpuldavo būriais, nemalonu net balkone būt būdavo...

Atrodo miesto centre gyvenu, o puola kaip skėriai visokie nematyti gyviai.. net svogūnų laiškus sugriaužė kažkada tokie maži rudi vabaliukai doh.gif doh.gif

Aš jau praradus viltį.. Nenoriu šiais metais vėl su vabalais vargti schmoll.gif Bet noriu vėl papuošti balkoną... Gal patartumėte, kokias gėlytes mažiausiai puola parazitai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2012 04 21, 23:59)
Štai tokį malonų siurprizą aptikau šįryt balkone


oho, tikrai gražu. kas čia? labai kaip braškės

mažiausiai puola pelargonijas turbūt. o ten jūsiškes užpuolė matyt baltasparniai? ar nėra vėjuota pas jus, kad jie taip prikibo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 22 balandžio 2012 - 17:06
Nelabai man pelargonijos patinka... verysad.gif Bet gal reiks pabandyti, jei nieko geriau nesugalvosiu.

Ten buvo ne baltasparniai. Jau spėjau pamiršti pavadinimą, tikrai labai ilgai ieškojau kol radau.. Jie tokie kaip balti pukuoti, kažkuo forma priminė miniatiurinius žiogelius. Bet jų forma buvo galima pamatyti tik per padidinimo stiklą, o šiaip atrodė tarsi smulkūs pelenai ant lapų, žiedų..

O balkonas tai atviras, tai natūraliai vėjuota...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 22, 17:05)
oho, tikrai gražu. kas čia? labai kaip braškės

Čia tikrai svyančios braškės. Man patinka pakabintos - žydi vos ne visą laiką ir vieną kitą uogą užmezga. Tik prieš tai buvusias praėjusią žiemą nušaldžiau. Tai rudenį kelias iš draugės parsivežiau, pasodinau ir pamiršau per žiemą. Prieš kelias dienas išsitraukiau apžiūrėti - o jos jau bežydinčios wub.gif
Atsakyti
Vakar buvau Senukuose Ermitaze ir neradau hidrogelio, hidrogranuliu, igerio - va sito daikto- kad butu be trasu. Jukneviciaus buvo, bet jos su trasomis. Kur ieskoti help.gif Manyciau, kadangi pas mane ziauri saule balkone, viska isdegina, man reiktu daugiau to igerio imaisyti, nei rekomenduojama g.gif Kas turit patirties?
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 04 21, 19:47)
Dichondros anksti pavasarį neradau pirkti, tai pirkau 10 vnt. smulkialapio šlamučio, o dabar jau turiu 30 vnt. thumbup.gif


o slamutis irgi sakelem dauginamas? kaip surfinija su petunija?
Atsakyti