Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Partizane, labai grazu wub.gif
As naslaites taip pat pasodinau pries velykas thumbup.gif ..bet maniskes taip graziai neatrodo. Pirktiniu ziedeliai nuvyto, bet tikiu kad atsigaus 4u.gif Imesiu fotkes veliau 4u.gif
Atsakyti
Mano naslaites:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Neperskaičiau visos temos, bet gal kas pasakys, kur galima nusipirkti lovelių gėlėms sodinti, bet ne plastikinių.
Atsakyti
mergaites,ar kuri sejot ir pacios auginot gvazdikus? jei taip kokiam jie dabar stovyje? kaip manot kada jau juos laukan galima bus nesti? maniskiai tai jau su nemazais pumpurais...galeciau jau persodint i pastove vieta...bet dar bijau,kad nesusaltu....
Atsakyti
QUOTE(gustema @ 2012 04 19, 19:54)
Laba diena,
Neperskaičiau visos temos, bet gal kas pasakys, kur galima nusipirkti lovelių gėlėms sodinti, bet ne plastikinių.

Moliniu loveliu maciau Seniuose :4u:Geleziniu (bet truputi brokuotu) Kaune Vikinge, o mediniu, tai nezinau, darykite uzsakyma pas mano broli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 04 17, 12:09)
Mano naslaites:


Kas tos ružavos gėlytės? ax.gif
Atsakyti
Elaura, taviskes tiesiog mazesnes, bet greit suveses. Tik manrods veisle tavo kiek kita, netos didziaveides, betgi vistiek grietai bus grazios
Atsakyti
Sos, merginos, kuri sejote dichondras?As pasejau vasari, bet jos visai neauga, as nei kiek neperdedu, tupi vietoje ir viskas, galvojau, turesiu grazias "kasas", bet jau tokia nesamone gaunasi.....Ka daryti ? verysad.gif
Atsakyti
Kazkaip idomu pasidare, kaip veikia ta agroplevele? Planuoju jau geguzes menesi persodint geles i lovelius. Namie laikyt tuos lovius neturiu galimybes, lieka tik neistiklinti balkonai cool.gif Bet lauke bent jau naktimis bus saltoka. Idomu, ar agroplevele apsaugotu nuo salnu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 19, 20:59)
Moliniu loveliu maciau Seniuose :4u:Geleziniu (bet truputi brokuotu) Kaune Vikinge, o mediniu, tai nezinau, darykite uzsakyma pas mano broli blush2.gif

[QUOTE]
Ačiū už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 04 20, 11:38)
Kazkaip idomu pasidare, kaip veikia ta agroplevele? Planuoju jau geguzes menesi persodint geles i lovelius. Namie laikyt tuos lovius neturiu galimybes, lieka tik neistiklinti balkonai cool.gif Bet lauke bent jau naktimis bus saltoka. Idomu, ar agroplevele apsaugotu nuo salnu g.gif

aš gegužę ir išnešu. na, per žadamas šalnas reiktų ją užmesti ant vazonų, kad nenušaldytų.
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 04 20, 11:38)
Kazkaip idomu pasidare, kaip veikia ta agroplevele? Planuoju jau geguzes menesi persodint geles i lovelius. Namie laikyt tuos lovius neturiu galimybes, lieka tik neistiklinti balkonai cool.gif Bet lauke bent jau naktimis bus saltoka. Idomu, ar agroplevele apsaugotu nuo salnu g.gif

Kiekvienais metai gegužės mėn iki 10 d. išnešu visas gėles į lauką, ir puikiai jos ten nakvoja tik parsinešu jei minusą žadą, o tai būna gegužės pabaigoje dažniausiai. gegužę puikiai lauke nakvoja jau tongue.gif
Atsakyti