Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Sveikos,

štai pirmieji žiedai balkone. Nebesulaukus, kol šalčiai pasitrauks, taip užsimaniau žiedų, kad prisodinau balkone žydrių. Jos puikiai ten jaučiasi. Todėl kitais metais jau prisodinsiu ir kitų ankstyvų gelių smile.gif

user posted image
user posted image

Daugiau nuotraukų - http://www_birutevai...sibirine-scyle/
Atsakyti
jėtau jėtau kaip nuostabiai gražu wub.gif

bet ką paskui darote su tuo kupsteliu? laikote vazoniuke kažkur užkištą iki kitų metų? ar išsodinat, paskui vėl pasodinat?


aš balkoną pasipuošiau našlaitem jau wub.gif gal pafotkinsiu vėliau, kai kiek atsigaus nuo apglamžymo persodinant.
Atsakyti
Praeitą savaitę taip pat susisodinau našlaites, gyvastis atsirado bigsmile.gif

Idėja terasoms:
user posted image

Atsakyti
aha, visiška nereali gyvastis. kadangi lietus ėmė pilti, tai laukan fotkint nėjau, taigi vaizdas iš namų

user posted image


o pinavijos bliūduose irgi žiauriai gražu. bet paskui, kai nužydi, irgi nėra kur tų bliūdų dėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 16 balandžio 2012 - 18:38
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 16, 18:37)
aha, visiška nereali gyvastis. kadangi lietus ėmė pilti, tai laukan fotkint nėjau, taigi vaizdas iš namų

o pinavijos bliūduose irgi žiauriai gražu. bet paskui, kai nužydi, irgi nėra kur tų bliūdų dėt biggrin.gif

Griūk negyvas swoon.gif Gražu tiek šiapus, tiek anapus lango wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 16, 20:05)
Griūk negyvas swoon.gif Gražu tiek šiapus, tiek anapus lango  wub.gif

ačiū ačiū. nu tas anapus deja ne mano daiginimo. nesuspėjau tavų sėt ir augint, teko pirkt. kitąmet tai jau iš anksto susiruošiu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 16, 19:13)
ačiū ačiū. nu tas anapus deja ne mano daiginimo. nesuspėjau tavų sėt ir augint, teko pirkt. kitąmet tai jau iš anksto susiruošiu pioneer.gif

na, ir gerai, kad nesuspėjai. Saviškes žymiai anksčiau pasėjau, dabar laikau šiltnamy, krūmeliai gražūs, bet taip ir nepradėjo žydėt. Vėliau girtis teks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 16, 19:36)
jėtau jėtau kaip nuostabiai gražu  wub.gif

bet ką paskui darote su tuo kupsteliu? laikote vazoniuke kažkur užkištą iki kitų metų? ar išsodinat, paskui vėl pasodinat?
aš balkoną pasipuošiau našlaitem jau  wub.gif  gal pafotkinsiu vėliau, kai kiek atsigaus nuo apglamžymo persodinant.



Kai jau nužydi išsodinu į žemę. Į vazoną perkeliu tik kitą pavasarį, kai jau pasirodo pirmi žiedai.
Jos nėra baukščios persodinimui. O kad išsodinant žemės nenubirėtu, kartais ir vazoną paaukoju - tiesiog perkerpu su žirklėmis (tik prieš tai dar gerai palaistau).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 16, 19:34)
Praeitą savaitę taip pat susisodinau našlaites, gyvastis atsirado  bigsmile.gif

Idėja terasoms:
user posted image

Kai pamaciau sia foto, labai nudziugau, nes siandien kaip tik i vazonus po kelias rozes pasodinau blush2.gif
Atsakyti
O aš tik dabar per kitą kompą pamačiau, kad čia rožės, o ne pinavijos. Kaip pinavijos lietuviškai? Bijūnai turbūt.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 16, 23:20)
O aš tik dabar per kitą kompą pamačiau, kad čia rožės, o ne pinavijos. Kaip pinavijos lietuviškai? Bijūnai turbūt.

Bijunai, bijunai 4u.gif Dar neteko matyti, kad bijunai vazone augtu, gal ir nieko mintis, bet augalui, itariu, nieko gero...
Atsakyti
Ten rožės iš senovinių grupės, žiedai tikrai primena bijūnus.
Nors ir trumpalaikis grožis, tačiau galima pasipuošti ir lelijomis vazonuose:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti