Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Mano tokios,kaip pirmosios blush2.gif
Atsakyti
dar labai priklauso į kur tie augaliukai atsukti. mano vienas lovys to paties pirkimo stovi tamsesnėje šiaurinėje laiptinėje, ten auga labai letai. kiti keli augaliukai auga vakarinėj pusėj, kur jau nuo popiet saulė užšviečia, jie dvigubai sparčiau užaugę, susikrūmyję.
Atsakyti
O man bakopos zydejo zydejo (daigeliai) ir nebeliko nei vieno ziedelio, lapeliai lyg ir nenuvyte. Kazi tai nieko bloga nereiskia? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Elar @ 2012 04 13, 18:16)
Tik nusipirkus pora kart palaisciau augimo stimuliatorium, ir daugiau kolkas niekuo.


As irgi kelis kart stimuliatorium laisciau. Dabar paauge,bet ne taip greit, o saules tikrai netruksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zvejodukra @ 2012 04 14, 19:41)
O man bakopos zydejo zydejo (daigeliai) ir nebeliko nei vieno ziedelio, lapeliai lyg ir nenuvyte. Kazi tai nieko bloga nereiskia? Kaip manot?

Tikrai nieko tokio manyciau (nors jau minejau, kad pirmi metai su jom draugauju)- pas mane irgi taip elgiasi kai kurie daigeliai kartais, ypac po to kai apskabau virsuneles wink.gif Bet veliau zydi.

QUOTE(deluxe @ 2012 04 14, 23:18)
As irgi kelis kart stimuliatorium laisciau. Dabar paauge,bet ne taip greit, o saules tikrai netruksta  rolleyes.gif

Tai pasirodo tikrai visai neblogai auga pas mane jos bigsmile.gif .
Pasivys gal tuoj ir jusiskes, kai jau sviesiau ir silciau.

As dar nuskabau nuzydejusius ziedukus (kol nedaug ju), bet kazin ar cia padeda kazka. Stovi ant pietines palanges. O daugiau tai tik tiek, kad be gailescio skabau virsuneles kol maziukas daigas, neleidau stypti i virsu (ir dauginu virsuneles rolleyes.gif- 4 naujus daigelius jau turiu prigijusius is situ, dar kruva maziukiu siltnamiuke saknijasi).

Siandien dar palaisciau Magnio sulfatu visas geles. Kambarines zaliosios visos atsigave, riebiai suzaliave po ziemos kai palaisciau juo. Petuniju lapu spalva man nelabai patinka paskutiniu metu-lapai gelsteleje, gyslos isryskeje (is pernai pomidoru auginimo tai lyg ir magnio trukumas butu). Ziuresiu kas bus, neturetu buti blogiau gal rolleyes.gif

Buvau dar siandien Megoj, tai nusipirkau Cimbzieda, Slamucio pora lyg stambesniais lapukais (nes kuri turiu- smulkus labai) ir Silinges pora. Papildziau ir taip nukrautas palanges lotuliukas.gif Dar ir braskiu daigu, bet cia jau ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 14 balandžio 2012 - 23:09
QUOTE(Elar @ 2012 04 14, 23:58)
Siandien dar palaisciau Magnio sulfatu visas geles. Kambarines zaliosios visos atsigave, riebiai suzaliave po ziemos kai palaisciau juo. Petuniju lapu spalva man nelabai patinka paskutiniu metu-lapai gelsteleje, gyslos isryskeje (is pernai pomidoru auginimo tai lyg ir magnio trukumas butu). Ziuresiu kas bus, neturetu buti blogiau gal  rolleyes.gif


O kaip tuo magnio sulfatu laistot,ta prasme koki tirpala gaminat,kokiu santykiu? Gal ir man palaistyti savo gelytes ax.gif
Mano petuniju kai kuriu lapai irgi pradejo gelst ir gyslos isryskejo,bet as pagalvojau,kad gal trasu padauginau,tai nebetresiu kol kas. O gal cia kitame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 04 15, 11:56)
O kaip  tuo magnio sulfatu laistot,ta prasme koki tirpala gaminat,kokiu santykiu? Gal ir man palaistyti savo gelytes ax.gif 
Mano petuniju kai kuriu lapai irgi pradejo gelst ir gyslos isryskejo,bet as pagalvojau,kad gal trasu padauginau,tai nebetresiu kol kas. O gal cia kitame reikalas  g.gif

As tai netresiau ju kolkas jokiom kompleksinem trasom (tik stimuliatorium pora kart laisciau). Tai jei daznai buvo trestos jusu, kazin ar gali buti trukumas Magnio g.gif . Nors gal nuo trasu pirklauso. Zodziu, nezinau unsure.gif -as pabandziau rolleyes.gif, bet rekomenduoti negaliu, nes dar nezinau kaip butent sitoms gelems suveiks.
Magnio sulfato trasu buvau nusipirkus pernai pomidorams- milteliais. Palaisciau tirpalu santykiu 2g Mg:1l vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 15 balandžio 2012 - 11:29
O tos cimziedos labai lepios? As prie 2 sav. mugeje pirkau 3 daigelius, tai 2 jau nusibaige, nezinau nuo ko, nesaldziau , ant palanges laikiau arba toliau nuo jos, bijau kad ir paskutinis nenusibaigtu, gal dregmes padauginau, ar jos nemegsta vandenuko?
Atsakyti
Aš cimžieda iš šakučiu pasidauginau. bet los ne margalapes,o su violetiniu atspalviu.Nelabai mielos jos miksams man .Nušaldžiau blush2.gif Šlamutis gražiau..
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 04 15, 14:11)
O tos cimziedos labai lepios? As prie 2 sav. mugeje pirkau 3 daigelius, tai 2 jau nusibaige, nezinau nuo ko, nesaldziau , ant palanges laikiau arba toliau nuo jos, bijau kad ir paskutinis nenusibaigtu, gal dregmes padauginau, ar jos nemegsta vandenuko?

As ir su sitom pirmi metai- be patirties praktiskai ax.gif .
Ta su violetiniu, tai nusivogiau 3 sakeles-visos isleido saknis, prigijo ir jau pradeda augti (nuskyniau dviem virsunes, kad sakotusi rolleyes.gif ). Negailiu joms vandens.
O sidabrine tik vakar pirkta-nezinau kas jai patiks, kas ne...
user posted image

Ir dar prie to pacio siandien pagaliau pamaciau bakopu visu 4 rusiu ziedelius vienu metu zydincius thumbup.gif .
Pasirodom rolleyes.gif :
user posted image
Atsakyti
Nusipirkau keletą daigelių šilingės. Ar galima ją auginti saulėtoje vietoje, ar labiau pavėsį mėgsta? Ir dar noriu pasiteirauti ar reikia jai kiek paaugus nuskabyti viršūnėlę? Su kokiom gėlytėm šilingę labiau derintumėte vienoj kompozicjoj? Štai kiek klausimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 04 15, 18:12)
Nusipirkau keletą daigelių šilingės. 
Ir dar noriu pasiteirauti ar reikia jai kiek paaugus nuskabyti viršūnėlę?

Manau gnybti, nes as nusipirkau jau nugnaibytas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 16 balandžio 2012 - 15:26