Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(jediara @ 2012 03 26, 11:35)
Turėtų prigyti, nes jos lengvai įsišaknyja mirksiukas.gif

Nusipirkau keliu spalvu bakopu po 1-2 daigelius, tai tikiuosi, kad pavyks dauginimas drinks_cheers.gif ir nereikes daugiau pirkti 4u.gif
Slamucio pora daigeliu nusipirkus irgi atgnybau ir i ta pati "siltnami" susmaigsciau.
Sedziu apsistacius daigeliais, tupineju aplink ir laukiu kaip mazas vaikas kol visos gelytes prigis/uzaugs ir bus galima puost aplinka wub.gif
Atsakyti
Padekit man ką nors gražaus suplanuoti, 4u.gif O tai galvą baigiu nusisukti blush2.gif Įdėsiu nuotrauką,kad geriau įsivaizduotumėt aplinką ir turimas gėytes.Faktas tas,kad gerai išsilaiko visada ir dabar yra du loveliai oranžiniu pelargoniju,bet jas kaip akcenta spalviškai labai sunku suderinti.Turėtų būti dvi grupes po tris lovelius vienoj linijoj.turiu šešias baltas svyrančias surfinijas ar petunijas,norėčiau įpinti jas į vaizdelį.Kitas varijantas raudonos pelargonijos,stiprus ir augus kerai,bet beda ta,kad jei noriu persodinet,tai tik dabar,pasidarius planelį.
user posted image
http://public.fotki....elynas-552.html
http://public.fotki....elynas-205.html
Nemažai turiu kompaktiniu ružavų,ateityje nepilnaviduriu ružavų svyrančių reiktų atsisakyt,nes jos žiemoja sunkokai schmoll.gif
http://public.fotki....elynas-212.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 26 kovo 2012 - 12:06
o kas cia per isisaknydinimo hormonas? as turiu is maximos augalu augimo ir vystymisi stimuliatoriu, cia ne tas pats?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 26, 11:42)
o tos baltos musytės tokios?

tada purškite žalio muilo ir čili pipirų maltų mišiniu. ir priklijuokite tokius geltonus lipdukus, panašius į musgaudžius, tik mažesnius, kad tie, kurie gyvi skraido, priliptų.

šiaip jais apkimba ir pelargonijos, ir daržovės kai kurios, taigi reiktų paskubėt.


Aha, tokios 4u.gif Kur ta zalia muila gauti?
Atsakyti
Ech, kokie plotai, kokie gėlynai...pavyyydu. 4u.gif mirksiukas.gif

nu nekiščiau pietinėj pusėn aš surfinijų ir tikrai nemiksuočiau su pelargonijom. Turi daug pelargonijų, skirtingų spalvų, miksuok jas dabar, juk nebūtina preciziškai suderint tonus, gali eklektiškai sudėliot, ryškius kontrastus nugesinant kokiu šlamučiu ar bakopom, nes kaip suprantu, noras yra užpildyt pliką terasą žaluma ir atsitvert gėlių pagalba nuo gatvės..surfinijas dėčiau pavėsingesnėse vietose, kad nevargt su laistymu...terasa nemaža, bet išteklių turi, svyrančios tavo jau ilgos, vešlios, tikrai įmanoma sukurt jaukią oazę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2012 03 26, 12:04)
o kas cia per isisaknydinimo hormonas? as turiu is maximos augalu augimo ir vystymisi stimuliatoriu, cia ne tas pats?

ne, ne tas pats. bet ir jis pagelbsti. amarrile, labai norėčiau padėti tau, bet iš manęs pačios tėra gera mišrainių dizainerė lotuliukas.gif

orandžinės man gražios wub.gif su balta bakopa žiūrėtųsi. gražiai atrodė su tom juodom (vyno spalvos).
Papildyta:
QUOTE(eLaura @ 2012 03 26, 12:35)
Aha, tokios 4u.gif Kur ta zalia muila gauti?

ermitaže senukuose ir tt ir pan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 26 kovo 2012 - 12:38
Sveikos,

pasakykit jūs man, ar bakopoms reikia žiedelius išskinti kol daigeliai maži? blush2.gif
Atsakyti
viena akim uzmaciau, kad petunijas irgi reikia skabyti kazkaip? ar cia kazka sumasiau? ax.gif gal galite kas nors apsviesti? nes man labai grazu, ziedai stambus, ivari spalvu gama, mielai pasipuosciau aplinka. aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost an angel @ 2012 03 26, 23:09)
viena akim uzmaciau, kad petunijas irgi reikia skabyti kazkaip? ar cia kazka sumasiau?  ax.gif gal galite kas nors apsviesti? nes man labai grazu, ziedai stambus, ivari spalvu gama, mielai pasipuosciau aplinka. aciu uz patarimus smile.gif

Petunijų temą paskaitykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 26, 21:17)
Sveikos,

pasakykit jūs man, ar bakopoms reikia žiedelius išskinti kol daigeliai maži? blush2.gif


Neskainiojau 4u.gif
Atsakyti
Svajonių sodai
Jei kuri nematėt šios laidos, pasakoja kaip sodini vienmetes gėles mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek anksčiau šioje temoje buvo kalbėta apie hidrogelį. Gal teko naudoti šias Juknevičiaus įmonės hidrogranules, gal pakomentuotumėt g.gif
user posted image
Atsakyti