Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

sveikutes,
gal kuri bandete balkone auginti PLUOSTAGELE? pasisejau,sudygo greit ir daug...nezinau po kiek ju pikuot i vazonelius...neturiu jokios informacijos apie ja,apart tos kuri yra ant pokelio...
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 25, 18:31)
Skaiciau, kad auginiais daugina, bet man niekada nepavyko.... schmoll.gif Alia meginkit, gal jums pasiseks 4u.gif

Bet vargu,ar jos nepakeičiamos,Gana įnoringos,atrodo,nors yra nuotraukų gražių namų aplinkoj darytų,bet ne marios.Su begonijom paprasčiau,o abi pavėsio puošmena
Sakykit,o kaip atrodo kompaktines pelargonijos balkonuose,žiurint prašaliečio,ne namiškio akimis g.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Ugniux @ 2012 03 23, 14:59)
Sveikos, mergaites  mirksiukas.gif

gal kuri patartumėt man kokioje temperatūroje ir kiek laiko reik kaitinti žemes orkaitėje???? Jose pernai buvo daug musyčių, šiemet nebenoriu  cool.gif  doh.gif


Kaitinau praeitais metais zemes. Orkaiteje 220 laipsniu pakaitindavau koki pusvalandi.
Atsakyti
Parsitempiau kelis bakopu daigus is turgaus ir po dvieju savaiciu pastebejau kazka panasaus i amarus ir musytes baltais sparnais. Salia surfiniju daigai ir pas juos jau pora musyciu nuskryde. Ka daryt? Mesti viska lauk ar dar galima gelbeti. Chemijos naudoti nelabai noriu - turiu mazu vaikuciu. Bandau su ukisko muilo tirpalu purksti. Ar pasiteisina tokios priemones? g.gif 4u.gif

P.S. Dabar atsiminiau, kodel vargau su tom seklom. Kai pats uzsiaugini nuo seklytes, sodini i iskaitintas zemes - jokiu problemu su parazitais nebuna. cool.gif

Atsakyti
Tai valgyt nereikes tu gelyciu, kodel bijot chemijos unsure.gif Trasos irgi chemija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 25, 21:29)
Sakykit,o kaip atrodo kompaktines pelargonijos balkonuose,žiurint prašaliečio,ne namiškio akimis g.gif

Gaila neturiu foto is sono, bet pernai buvau savo karaliskas kompaktines pasodinus su slamuciu balkone- graziai man atrode, gausiai zydejo smile.gif
Atsakyti
o tos baltos musytės tokios?

tada purškite žalio muilo ir čili pipirų maltų mišiniu. ir priklijuokite tokius geltonus lipdukus, panašius į musgaudžius, tik mažesnius, kad tie, kurie gyvi skraido, priliptų.

šiaip jais apkimba ir pelargonijos, ir daržovės kai kurios, taigi reiktų paskubėt.

Atsakyti
ar kam pavyksta dauginti bakopas nugnybtom virsunelem? tiesiog atgnybiat ir i zeme ar dar kokia proceduras atliekat, pvz. padziovinat? ar ant palanges statot? ar tinka palange kur visa diena saule spigina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo punta: 26 kovo 2012 - 11:22
QUOTE(punta @ 2012 03 26, 11:21)
ar kam pavyksta dauginti bakopas nugnybtom virsunelem? tiesiog atgnybiat ir i zeme ar dar kokia proceduras atliekat, pvz. padziovinat? ar ant palanges statot? ar tinka palange kur visa diena saule spigina?

As kaip tik sestadieni nugnaibiau virsuneles, susmaigsciau i dregna zeme, padariau siltnami (maistine plevele apdengiau) ir pastaciau ant palanges, kur tiesiogines saules nebuna, bet pakankamai sviesos. Pravedinu kasdien. Kolkas laikosi gerai smile.gif Pirma karta su bakopom uzsiimineju, tai ju dauginimo patirtis tik poros dienu biggrin.gif

Man atrodo jei ant saules stoves visa diena tai nieko neiseis, nuvys... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 26, 13:32)
As kaip tik sestadieni nugnaibiau virsuneles, susmaigsciau i dregna zeme, padariau siltnami (maistine plevele apdengiau) ir pastaciau ant palanges, kur tiesiogines saules nebuna, bet pakankamai sviesos. Pravedinu kasdien. Kolkas laikosi gerai  smile.gif Pirma karta su bakopom uzsiimineju, tai ju dauginimo patirtis tik poros dienu  biggrin.gif

Man atrodo jei ant saules stoves visa diena tai nieko neiseis, nuvys...  unsure.gif

Turėtų prigyti, nes jos lengvai įsišaknyja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2012 03 26, 12:21)
ar kam pavyksta dauginti bakopas nugnybtom virsunelem? tiesiog atgnybiat ir i zeme ar dar kokia proceduras atliekat, pvz. padziovinat? ar ant palanges statot? ar tinka palange kur visa diena saule spigina?

Turiu dvi nugnybtas virsuneles, i zeme ikistos penktadieni, tai dar neaisku, ar bus gyvos, bet nevysta, dar kotelius tepiau isaknyjimo hormonu, riekia apvozti stiklainiu ir ant siaurines palanges, kad saule nesviestu, kad karsta nebutu ir laukti saknyciu 4u.gif SEKMES 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 03 25, 22:29)
Bet vargu,ar jos nepakeičiamos,Gana įnoringos,atrodo,nors yra nuotraukų gražių namų aplinkoj  darytų,bet ne marios.Su begonijom paprasčiau,o abi pavėsio puošmena
Sakykit,o kaip atrodo kompaktines pelargonijos balkonuose,žiurint prašaliečio,ne namiškio akimis g.gif


Auginau N. Gvin spriges, pirkau baisias nuokainotas, bet labai sauniai atsigavo, zydejo visa vasara, pusiau sesely, daug vargo nebuvo-pasalinti ziedukus ir nelabai grazius lapelius 4u.gif Tiesa, auginiais padauginti nepavyko, nors as i zeme ju nesmeigiau, mirkiau vandeny, kol supuvo blush2.gif blush2.gif
Pelargonijos graziai atrodytu, bet nemeluosiu, man su surfinijom smagesnis vaizdas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 26, 13:39)

Pelargonijos graziai atrodytu, bet nemeluosiu, man su surfinijom smagesnis vaizdas 4u.gif  mirksiukas.gif

Tačiau pelargonijos daug mažiau reikalauja priežiūros ir laistymo, o atrodo tikrai gražiai rolleyes.gif
Atsakyti