Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Aciu uz atsakymus. Ten nuoroda tik del vaizdelio idejau, bet lygtais tokie patys ir Maximoje yra. Tai jei dar su 40 proc. nuolaida,nebloga kaina gaunasi. Belieka nuvaziuot balkono turekla isimatuoti:)
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 23, 10:37)
va ir norėjau pasakyt, kad Maximoj mačiau visą kolekciją tų kokosinių. ir kabančių ir visokių. tik tiek, kad man kažkaip mano aplinkoje jie nelabai žiūrėtųsi.
nežinau, kaip būtent šitie, bet tie, kuriuos pirkau Maximoj, tinka jei turėklas iki 6 cm.

Aha, maciau ir pas mus, nusipirkau pora apvaliu pakabinamu, tik dar nezinau kur kabinsiu doh.gif lotuliukas.gif Bet sugalvosiu irnesakyk.gif Gal didziajame balkone.
Pas mus kalviu darbo ir balkonai, ir tvoros metaliniai segmentai (viskas tamsiai tamsiai ruda, kitos dvi tvoros sienos medines). Namas sokoladiniu plytu su sviesia struktura.
Zodziu, mano akim tinka, o kaip is tikruju yra - tai nezinau lotuliukas.gif

Ir dar nusiziurejau viena loveli Zalioj stotelej -metalini su kokosu pastatoma tik jau zemesni, to paties stiliaus. Dar luktelsiu gal ir ten kokia akcija iskris. Tada ji dar pasistatysiu zemiau ant laiptelio prie to pacio iejimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 23 kovo 2012 - 11:36
... gal kuri noretų įsigyti laikilių vazonams...

http://www.parduotuv...
Atsakyti
Sveikos, mergaites mirksiukas.gif

gal kuri patartumėt man kokioje temperatūroje ir kiek laiko reik kaitinti žemes orkaitėje???? Jose pernai buvo daug musyčių, šiemet nebenoriu cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2012 03 23, 14:59)
Sveikos, mergaites  mirksiukas.gif

gal kuri patartumėt man kokioje temperatūroje ir kiek laiko reik kaitinti žemes orkaitėje???? Jose pernai buvo daug musyčių, šiemet nebenoriu  cool.gif  doh.gif


Tik nesijuokit, as tai supyliau zemes i nenaudojama puoda, ipyliau vandens ir pakaitinau gerai ant virykles thumbup.gif Pernai tos muses man nemazai zalos padare doh.gif
Atsakyti
chmm, visai nieko idėja, o dengei dangčiu??? ar tiesiog reikia maišyt maišyt maišyt????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 23 kovo 2012 - 15:02
QUOTE(Ugniux @ 2012 03 23, 16:02)
chmm, visai nieko idėja, o dengei dangčiu??? ar tiesiog reikia maišyt maišyt maišyt????????

Is pradziu dengiau, o kai pradejo susti, tai tuomet jau maisiau, bet veiksmas vyko aliuminiame puode 4u.gif
Atsakyti
Kas gali atsakyti: ar naujosios gvinejos spriges brandina seklas? 4u.gif mastau siemet nusipirkti pora daigu, o kaip paskui ju pasidauginti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 25, 16:48)
Kas gali atsakyti: ar naujosios gvinejos spriges brandina seklas?  4u.gif  mastau siemet nusipirkti pora daigu, o kaip paskui ju pasidauginti? g.gif

Pernai kapineseapžiurinejau,kažkokį mikroskopinį darinį lyg ir radau,bet matomai,neįmanoma pasisėklauti...
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 25, 16:48)
Kas gali atsakyti: ar naujosios gvinejos spriges brandina seklas?  4u.gif  mastau siemet nusipirkti pora daigu, o kaip paskui ju pasidauginti? g.gif

manau kad auginiais ir laikyt per žiemą
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 25, 17:21)
Pernai kapineseapžiurinejau,kažkokį mikroskopinį darinį lyg ir radau,bet matomai,neįmanoma pasisėklauti...

JOS man irgi paliko ispudi kapuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 25, 18:49)
JOS man irgi paliko ispudi kapuose 4u.gif

Skaiciau, kad auginiais daugina, bet man niekada nepavyko.... schmoll.gif Alia meginkit, gal jums pasiseks 4u.gif
Atsakyti