Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Prisipažinsiu iš anksto,šiemet kvailiosiu ir darysiu visokias geliu mišraines blush2.gif ``Medžiagų``lyg ir turiu bigsmile.gif Estetika,saikas,geras skonis turės pasislinkti į šoną blink.gif Turiu omenį,kad aplinka bus perkrauta
Pirmą karta auginu lobelijas paprastas,tai toks pastypęs šiukšlynukas atrodo,stovet nenori,vartosi doh.gif Jau pikiuotos,senokai,bet kuokšteliais...Gal dar kartą pikiuoti ir po vieną,giliau sukišant?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 20 kovo 2012 - 18:53
Man gražu fuksijos, svyrančios karališkosios pelargonijos, įvairūs šlamučiai. 4u.gif
Atsakyti
pirmosios gražiai žiūrėsis smile.gif ir antrosos irgi neblogos.
tik man kažkaip dėl sezoniškumo. tiek jurginai tiek chrizantemos tokios labiau rudeninės... ar šiais laikais tai jau nebesvarbu?
Atsakyti
jurginų taip pat neįsivaizduoju bendrame lovely ir tik todėl, kad jų šaknims ( gumbams) užmirkimas nelabai į sveikatą.

Taip, chrizantemos daugiau rudeniui, bet vietoj dviejų chrizantemų, vieną galima būtų pakeist baltagalve Silver Princess
user posted image

Arba vasarai įsodinti dvi žemaūges baltagalves, o rudeniui pakeisti chrizantemomis.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 20, 18:52)
Pirmą karta auginu lobelijas paprastas,tai toks pastypęs šiukšlynukas atrodo,stovet nenori,vartosi doh.gif Jau pikiuotos,senokai,bet kuokšteliais...


pas mane tas pats su lobelijom doh.gif kai pikiavau tai kai kurios buvo per mazos dar - palikau tam vazone kur sudyge buvo. Dabar ziuriu apie saknis geltoni tokie nei voratinklis nei vabaliukai unsure.gif mesiu tuos likucius turbut lauk kol ant kitu geliu nepersinese unsure.gif

Gaudvile gal apie begonijas galetumet man zodi tarti. Lauke as pernai jas auginau pirkus jau zydincias. Pasilikau rusy ziemai sukisus 5vnt i nedideli vazona ir dabar jau jos man lapus isleide puikiai auga. Klausimas iskilo ar reik ju saknims daug vietos? gal persodint i didesni inda jas? nes dabar susispaude labai (nesitikejau tiesa sakant kad isdygs) g.gif
Atsakyti
Aha, reikia būtinai persodint į didesnius indus. Apie 30cm diametro vazonėlius ir substratą reiktų parinkt šiek tiek rūgštinį ( pH 5,0). Persodinimo tai jos nebijo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 21, 09:17)
Aha, reikia būtinai persodint į didesnius indus. Apie 30cm diametro vazonėlius ir substratą reiktų parinkt šiek tiek rūgštinį ( pH 5,0). Persodinimo tai jos nebijo  mirksiukas.gif


aciu, tuo siandien ir uzsiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas gėlių mylėtojos. GAUDVILE aš vėl dėl trąšų tavęs noriu paklausti. Persodinau pelergonijas su tavo rekomenduotomis trąšomis (žirniukais spalvotais, pavadinimo nepamenu). O papildomai tu dar tręši kokiomis nors trąšomis ir ar galima papildomai tręšti, nebus augaliukams perdaug?
Atsakyti
QUOTE(fazanas @ 2012 03 21, 13:08)
Labas gėlių mylėtojos. GAUDVILE aš vėl dėl trąšų tavęs noriu paklausti. Persodinau pelergonijas su tavo rekomenduotomis trąšomis (žirniukais spalvotais, pavadinimo nepamenu). O papildomai tu dar tręši kokiomis nors trąšomis ir ar galima papildomai tręšti, nebus augaliukams perdaug?

spalvoti žirniukai, iš Maximos? Tai jie veikia 180d. lėtai tirpsta ir daugiau niekuo tręšt ar skatint tikrai nereikia. Nebent substratas nepatikimas ( rūgštesnis) ir reiktų papildomai kalkių įterpt wink.gif
Ar kas nors su daigiukais negerai, kad minčių kyla papildomai maitint? A unsure.gif
Atsakyti
Man kilo noras palaistyt dabar, kol žirniukai nepradėjo tirpt g.gif

VAZONININKĖS, LĖKIT Į MAXIMĄ, VAZONAMS -40%. aš gėlėms nusipirkau Ello berods tokių gražių prabangių lovelių, apie katruos svajojau nuo užpernai. jais ir schetelige prekiauja, tik be nuolaidos žinoma. jie taip užsimauna ant turėklo.
Atsakyti
gal galetumete patarti ar buna kokiu augimo stimiatoriu daigams? labai jau letai tos lobelijos auga doh.gif va pelargonijas kai pasejau, tai sudygo taip gerai ir tokie grazus stiprus daigai bigsmile.gif
Atsakyti
Turėjau Humiverd tokį
user posted image

paliejau juo pelargonijas keletą kartų. akivaizdu, kad ūgtelėjo, bet ar jo dėka, nežinau.
Atsakyti