Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Sveikos ,merginos ,as visai zalia sodinime ,o gavom buta su didele terasa ,noriu krentanciu geliu ,tai yra vazonuose ,ar kaip ten vadinas krepseliuose aukstai kabint ir kad kristu ,o nezinau nei vieno pavadinimo blush2.gif vot sitoi temoi pirmoi nuotraukoi labai grazios ,gal kas zinot pavadinima blush2.gif
Atsakyti
Oi terasoje galima daug ko prikabinti - petuniju, surfiniju, bakopu, svyranciu pelargoniju, dichondru, slamuciu ir pan. Pirmoje nuotraukoje tai tos zydincios yra surfinijos (petunijos), o kitu, tai nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 11, 17:56)
SUMOKEJAU VIRS 6 LT UZ BAKOPAS, IR NEI VIENA NEISDYGO schmoll.gif, BUVO TIK 6 SEKLYTES, KAIP JAS AUGINTI TAI NEZINAU, GALI BUTI, KAD REIKIA PAZNAIBYTI, KAD GRAZUS KRUMAS BUTU blush2.gif MACIAU BAUHOF IRGI TOKIOS I VIRSU PATYSUSIOS.....

O man kaip tik labai greitai sudygo bakopos taškuotės visos šešios. Bijau sumeluoti, bet savaitės bėgyje ir visos vieną dieną sukilo. Agrofirmos sėklos. Tiesa, neseniai vieną sudžiovinau (nedalaisčiau), puoliau staigiai purkšti, tai išleido vieną siūlą vėl...
Užtat lakišius geltonas nedygsta pas mane. Pirmi metai draugauju su gėlėm tik. Skaičiau, kad jis ilgai nedygsta, ale beveik mėnuo jau praėjo...
Atsakyti
Kazkada sejau lakisiu tai nei vienas neislindo..... schmoll.gif schmoll.gif Nesiseka man kazkaip.......
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 03 15, 19:55)
Sveikos ,merginos ,as visai zalia sodinime ,o gavom buta su didele terasa ,noriu krentanciu geliu ,tai yra vazonuose ,ar kaip ten vadinas krepseliuose aukstai kabint ir kad kristu ,o nezinau nei vieno pavadinimo  blush2.gif  vot sitoi temoi pirmoi nuotraukoi labai grazios ,gal kas zinot pavadinima  blush2.gif

Toje nuotraukoje yra bakopa, surfinija, lobelija, sanvitaliją įžiūriu... Tačiau reikia žinot ne tik pavadinimus, bet ir auginimo ypatumus: ar saulėtą vietą mėgsta, ar pavėsingesnę, kaip derinti jas tarpusavyje, jei daromos kompozicijos atsižvelgti į skirtingą laistymo poreikį ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kuri turit kokia nuotraukele kaip atrodo kartu pasodintos ziles ir petunijos raudonos?Ir vienu ir kitu turiu prisisejus, bet kai jau atejo laikas persodint kazko sunerimau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 03 16, 08:20)
Sveikutes. Gal kuri turit kokia nuotraukele kaip atrodo kartu pasodintos ziles ir petunijos raudonos?Ir vienu ir kitu turiu prisisejus, bet kai jau atejo laikas persodint kazko sunerimau...  g.gif

http://www.google.lt...1t:429,r:13,s:0
http://www.google.lt...u...tx=89&ty=78
http://www.google.lt...1t:429,r:7,s:81

nlb vyke pavyzdziai tik, siaip man asmeniskai nlb su zilem toks variantas, bet ci atik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 15, 21:40)
Oi terasoje galima daug ko prikabinti - petuniju, surfiniju, bakopu, svyranciu pelargoniju, dichondru, slamuciu ir pan. Pirmoje nuotraukoje tai tos zydincios yra surfinijos (petunijos), o kitu, tai nezinau 4u.gif

4u.gif aciu

QUOTE(Linetax @ 2012 03 15, 22:26)
Toje nuotraukoje yra bakopa, surfinija, lobelija, sanvitaliją įžiūriu... Tačiau reikia žinot ne tik pavadinimus, bet ir auginimo ypatumus: ar saulėtą vietą mėgsta, ar pavėsingesnę, kaip derinti jas tarpusavyje, jei daromos kompozicijos atsižvelgti į skirtingą  laistymo poreikį ir t.t. 4u.gif

Aciu ,noriu tik dvieju vazonu ,o gal 4 tiek kabyklu yra blush2.gif biggrin.gif einu ziuret i savo kalba isverst ir ieskot seklu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 03 16, 10:04)
4u.gif aciu
Aciu ,noriu tik dvieju vazonu ,o gal 4 tiek kabyklu yra  blush2.gif  biggrin.gif  einu ziuret i savo kalba isverst ir ieskot seklu  blush2.gif

kaip čia dabar mandagiai išsireiškus. jei esate tokioje žalioje stadijoje, kad gėlių pavadinimai dar klaidina, tai siūlau ne nuo sėklų pradėti, juoba, kad jau vėloka, ir išdaiginti, išauginti iki tokios stadijos gėlių kaip nuotraukose tikrai bus sudėtinga. tarkim aš tikrai negalėčiau, bet aš tai ne kokia sodininkė.
siūlau nusipirkti ermitaže senukuose ar žalioj stotelėj pačių daigelių. tik jūs pavadinimus panaršykit, kurios gėlės jums gražiausios. ir pasidomėkit laistymo ypatumais. ar norit kasdien, ar kartą per savaitę biggrin.gif ir dar ar saulėta, ar šiaurinė pusė pas jus...
galima pirkti mažučiukų daigelių dabar, arba pirkti vėliau, tarkim gegužę, jau gerokai išaugintų krūmelių ir juos tiesiai lauke į vazonus susisodinti.
taip brangiau, bet patikimiau.

aš darau dvigubai. šiek tiek mažiukų, nes anksti jau norisi, ir šiek tiek didelių, kad iškart būtų kas žygi ir akis džiugina.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 16, 11:18)
kaip čia dabar mandagiai išsireiškus. jei esate tokioje žalioje stadijoje, kad gėlių pavadinimai dar klaidina, tai siūlau ne nuo sėklų pradėti, juoba, kad jau vėloka, ir išdaiginti, išauginti iki tokios stadijos gėlių kaip nuotraukose tikrai bus sudėtinga. tarkim aš tikrai negalėčiau, bet aš tai ne kokia sodininkė.
siūlau nusipirkti ermitaže senukuose ar žalioj stotelėj pačių daigelių. tik jūs pavadinimus panaršykit, kurios gėlės jums gražiausios. ir pasidomėkit laistymo ypatumais. ar norit kasdien, ar kartą per savaitę biggrin.gif ir dar ar saulėta, ar šiaurinė pusė pas jus...
galima pirkti mažučiukų daigelių dabar, arba pirkti vėliau, tarkim gegužę, jau gerokai išaugintų krūmelių ir juos tiesiai lauke į vazonus susisodinti.
taip brangiau, bet patikimiau.

aš darau dvigubai. šiek tiek mažiukų, nes anksti jau norisi, ir šiek tiek didelių, kad iškart būtų kas žygi ir akis džiugina.

Nu as zalia tai is visu pusiu lotuliukas.gif nu tada pirksiu daigu ,noriu petuniju arba surfiniju blush2.gif bet ar vokietijoj ju rasiu ...
pas mane terasoi nuo pietu iki sutemu istisai saule ,laistyt problemu neturiu ...
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 03 16, 11:33)
Nu as zalia tai is visu pusiu  lotuliukas.gif nu tada pirksiu daigu ,noriu petuniju arba surfiniju  blush2.gif  bet ar vokietijoj ju rasiu ...
pas mane terasoi nuo pietu iki sutemu istisai saule ,laistyt problemu neturiu ...

Manau in Germany rasite dar grazesniu petuniju, surfiniju nei cia Lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Joms saule labai patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(iingutte @ 2012 03 16, 09:20)
Sveikutes. Gal kuri turit kokia nuotraukele kaip atrodo kartu pasodintos ziles ir petunijos raudonos?Ir vienu ir kitu turiu prisisejus, bet kai jau atejo laikas persodint kazko sunerimau...  g.gif

Man regis, butu grazu, tik itariu, jog petunijos nustelbs ziles, pernai maisiau spriges su zilemis, tai spriges absoliuciai jas uzgoze........
Atsakyti
Mielosios padėkit,
Kažkuri buvo įdėjusi šią vazono kompoziciją. Nuo to laiko negaliu jo pamiršti. Labai norisi šios kompozicijos savo balkone.
user posted image

Kuom pakeisti chrizantemas? Gal šiomis:
http://nojus.lt/inde...c...=71&lang=lt
http://nojus.lt/inde...c...=71&lang=lt
Atsakyti