Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

Siemet pirma karta pasejau dichondru, tai islindo blush2.gif o ka toliau daryti, kai paaugs, znaibyti ar ne ? 4u.gif Man tokios grazios ju "kasos" wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 12, 17:04)
Siemet pirma karta pasejau dichondru, tai islindo blush2.gif o ka toliau daryti, kai paaugs, znaibyti ar ne ? 4u.gif Man tokios grazios ju "kasos" wub.gif  wub.gif

džiaukis kad išlindo biggrin.gif tik klausimas kaip toliau tau jos augs biggrin.gif nes aš kartą sėjau, nors ir sudygo, aišku ne visos, bet neužaugo kažkodėl didelės ir neturėjo tokių kasų kaip jau paaugintos pirktinės.
Nors gal pas jus augs kaip ant mielių 4u.gif
Atsakyti
Viliuosi, kad augs blush2.gif Nemazai as uz tas seklas suplojau doh.gif ir jei nieko...... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Parodysiu vasara, kas gavosi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jau matet pirkti naslaiciu? Jau turbut galima jas sodinti. g.gif Pasiilgau spalvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 12, 16:10)
džiaukis kad išlindo biggrin.gif tik klausimas kaip toliau tau jos augs biggrin.gif  nes aš kartą sėjau, nors ir sudygo, aišku ne visos, bet neužaugo kažkodėl didelės ir neturėjo tokių kasų kaip jau paaugintos pirktinės.
Nors gal pas jus augs kaip ant mielių 4u.gif

mano taip pat. išdygo visos, bet augo lėtai. o štai Neili pamenu labai gražias išsiaugino. bet ji pas mus auksarankė, jos augalai kaip ant mielių auga biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta, sako labas rytas jums mano dichondra biggrin.gif
user posted image

sudygo gan gerai, is 10 apie 8 ar 9 nebezinau, tai man yra gerai smile.gif auga letai, bet laiko yra biggrin.gif kartu su visomis jau gavo po gurksni stimuliatoriaus, gaus ir po antra lotuliukas.gif

o cia velesnes sejos biggrin.gif

user posted image

hmm kelaiu maza foot, o imete didele, manau susitvarkys per laika 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 10, 16:34)
taigi as nuskubejau ju gelbeti, o jos man virsunes bekeliancios is Nojaus seklu ir saukia, kad apsiieis ir be mano pagalbos  biggrin.gif  biggrin.gif  tai siam rytui jau buvo 3 iskisusios snapelius smile.gif o is seklos.lt nedygo jos, o vat Nojukaus jau rodo gyvybes zenklelius  biggrin.gif
Papildyta:
Tegu dovanoja man ta, kurios gelytes cionais wub.gif

apacioj ta geltona pagal mane Gazanija wub.gif  siemet ir as ju pasejau ir siandien jau ispikkiavau, tikiuosi panasaus vazidelio  4u.gif



dingo foto kazkur sios zinutes, kartoju
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 14 kovo 2012 - 10:05
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 14, 10:56)
mano taip pat. išdygo visos, bet augo lėtai. o štai Neili pamenu labai gražias išsiaugino. bet ji pas mus auksarankė, jos augalai kaip ant mielių auga biggrin.gif

ačiū blush2.gif ne viskas ir man pavyksta, pernykštes dichondros pas mane gerai labai augo žemėje, vazonuose ir neblogos buvo o žemėje iš vis thumbup.gif , atsinešiau šiemet pelargoniją peržiemojusią ir šalia buvo dichondra pasodinta, buvau aš ją išrovus, bet matyt šaknų liko, tai pradėjo leisti ataugėles,pasirodo galima išlaikyti ir ją per žiemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 14, 11:13)
ačiū blush2.gif ne viskas ir man pavyksta, pernykštes dichondros pas mane gerai labai augo žemėje, vazonuose ir neblogos buvo o žemėje iš vis  thumbup.gif , atsinešiau šiemet pelargoniją peržiemojusią ir šalia buvo dichondra pasodinta, buvau aš ją išrovus, bet matyt šaknų liko, tai pradėjo leisti ataugėles,pasirodo galima išlaikyti ir ją per žiemą  smile.gif

Ant pokelio buvo parasyta, kad jos daugiametes, bet nepamaniau, kad gali rusy ziemoti bigsmile.gif bigsmile.gif Jei is savu siulu sulauksiu derliaus, tai irgi i rusi pasidesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 14, 11:07)

o kokia čia kairėj pusėj ta balta nusvirus gėlytė? labai daug žiedelių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 14, 18:40)
o kokia čia kairėj pusėj ta balta nusvirus gėlytė? labai daug žiedelių wub.gif


nezinau, cia foto is senesniu temu, todel panaudojau iliustracijai smile.gif
Atsakyti
Ar kas esate auginę raganę vazone balkone ar terasoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 14, 20:40)
o kokia čia kairėj pusėj ta balta nusvirus gėlytė? labai daug žiedelių wub.gif


bakopa
Atsakyti