Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 09, 14:13)
iingutte, ogo aukstasis pilotazas  thumbup.gif  thumbup.gif



na kazi kas sakyciau. Pirmi metai bandau pelargonijas ir petunijas is seklikiu augintis biggrin.gif Tik salygos geros augti augaliukams, tai sekasi del to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 03 09, 14:27)
na kazi kas sakyciau. Pirmi metai bandau pelargonijas ir petunijas is seklikiu augintis  biggrin.gif Tik salygos geros augti augaliukams, tai sekasi del to  smile.gif

Šaunuolė, labai gražūs sveiki augaliukai 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri mane pašviesit: kaip dauginamos chrizantemos? Pasimečiau, sėklų nerandu pirkti, ir tikrai abejoju kad jos svogūninės... O gal jos pardavinėjamos vėliau , nes ir žydi tik rudeniop g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 03 10, 16:21)
Gal kuri mane pašviesit: kaip dauginamos chrizantemos? Pasimečiau, sėklų nerandu pirkti, ir tikrai abejoju kad jos svogūninės... O gal jos pardavinėjamos vėliau , nes ir žydi tik rudeniop  g.gif

YRa chrizantemu temoje parasyta 4u.gif As tai parsinesiau is rusio, nuskabiau virsuneles, patepiau isisaknijimo hormonu ir i vazoneli su zemesis sukisau, uzdengiau maiseliu, viena partija nunyko, o kitos dvi lyg ir laikosi 4u.gif Jei Jusu chrizes ziemoja lauke, tai pavasari galima drasiai kero dalimis pasidauginti, as tai taip darau, kitokiu budu nezinau, manau, seklu nera pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 08, 18:48)
nes as sakau kad kazkas su tais akmenukais ne taip smile.gif oki, ryt skubesiu jiems i pagalba su vandenuku smile.gif kiek laiko mazdaug mirkyti?  g.gif  g.gif


taigi as nuskubejau ju gelbeti, o jos man virsunes bekeliancios is Nojaus seklu ir saukia, kad apsiieis ir be mano pagalbos biggrin.gif biggrin.gif tai siam rytui jau buvo 3 iskisusios snapelius smile.gif o is seklos.lt nedygo jos, o vat Nojukaus jau rodo gyvybes zenklelius biggrin.gif
Papildyta:
Tegu dovanoja man ta, kurios gelytes cionais wub.gif

apacioj ta geltona pagal mane Gazanija wub.gif siemet ir as ju pasejau ir siandien jau ispikkiavau, tikiuosi panasaus vazidelio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kas auginat bakopas - kaip su jomis elgtis: ar daigelių viršūnes skabyti, kaip petunijų, kad kerotųsi ar palikt savieigai g.gif Patarkit, prašau, pirmą kartą bandau augint iš daigų, kurių nusipirkau ermitaže, tai jos man jau gerokai patįso i aukštį blush2.gif
Atsakyti
SUMOKEJAU VIRS 6 LT UZ BAKOPAS, IR NEI VIENA NEISDYGO schmoll.gif, BUVO TIK 6 SEKLYTES, KAIP JAS AUGINTI TAI NEZINAU, GALI BUTI, KAD REIKIA PAZNAIBYTI, KAD GRAZUS KRUMAS BUTU blush2.gif MACIAU BAUHOF IRGI TOKIOS I VIRSU PATYSUSIOS.....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 11, 17:56)
SUMOKEJAU VIRS 6 LT UZ BAKOPAS, IR NEI VIENA NEISDYGO schmoll.gif, BUVO TIK 6 SEKLYTES, KAIP JAS AUGINTI TAI NEZINAU, GALI BUTI, KAD REIKIA PAZNAIBYTI, KAD GRAZUS KRUMAS BUTU blush2.gif MACIAU BAUHOF IRGI TOKIOS I VIRSU PATYSUSIOS.....

Kai pirkau,ragino pasidauginti jų iš viršūnėlių,o ne daug pirkti....Taigi,darom išvadas,kad.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvejodukra @ 2012 03 11, 18:21)
Sveikutes,
Kas auginat bakopas - kaip su jomis elgtis: ar daigelių viršūnes skabyti, kaip petunijų, kad kerotųsi ar palikt savieigai  g.gif  Patarkit, prašau, pirmą kartą bandau augint iš daigų, kurių nusipirkau ermitaže, tai jos man jau gerokai patįso i aukštį  blush2.gif


Aš nugnybdavau karts nuo karto viršūnes (ir kišau į žemes pasidauginimui), dariau tai iki pat sodinant į lauką, o tada jau palikau savieigai. Taip namuose auginant susiformavo tokie kuplūs krūmeliai su daug šakelių, o išsodinus lauke jau leidau svirti. Neblogi kilimukai gavosi, sakyčiau.
Papildyta:
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 11, 18:56)
SUMOKEJAU VIRS 6 LT UZ BAKOPAS, IR NEI VIENA NEISDYGO schmoll.gif, BUVO TIK 6 SEKLYTES, KAIP JAS AUGINTI TAI NEZINAU, GALI BUTI, KAD REIKIA PAZNAIBYTI, KAD GRAZUS KRUMAS BUTU blush2.gif MACIAU BAUHOF IRGI TOKIOS I VIRSU PATYSUSIOS.....


Vienais metais ir aš bandžiau iš sėklų augintis. Nekas gavosi - blogai dygo, o daigeliai nė iš tolo nepriminė pirktinių - nespėjo tvirti užaugti man. Nuo to laiko nebežaidžiu. Tuo labiau, kad anksčiau perkant bakopų daigelius, iki vasaros galima spėti prisidaugint nuo viršūnų nežinia kiek...
Atsakyti
Viskas, varysiu i parduotuve bakopu daigu biggrin.gif ir daugiau jokiu zaidimu su seklomis schmoll.gif
Atsakyti
kaip tik užsukau paklausti ką daryti su bakopomis, nes irgi turiu kelis daigelius, vienas labai tįsta į ūgį biggrin.gif o įkištas į žemę tas nugnybtas viršūnėles uždengti reikia ar ne iki kol šaknis išleis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 12, 12:03)
kaip tik užsukau paklausti ką daryti su bakopomis, nes irgi turiu kelis daigelius, vienas labai tįsta į ūgį biggrin.gif o įkištas į žemę tas nugnybtas viršūnėles uždengti reikia ar ne iki kol šaknis išleis? g.gif

manau kad reikia,aš petunijas uždengiu smile.gif
Atsakyti