Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Emila @ 2012 02 18, 23:10)
Gal kas žinote, ar prasidėjo prekyba gėlių daigais? Pvz., Banginio Senukuose Vilniuje, ar kur kitur?

Ermitaže Vilniuje mačiau jau , ir pasirinkimas yra.
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 08, 19:48)
nes as sakau kad kazkas su tais akmenukais ne taip smile.gif oki, ryt skubesiu jiems i pagalba su vandenuku smile.gif kiek laiko mazdaug mirkyti?  g.gif  g.gif

Aciu uz pagalba, ikelt man gal ir eitu, bet vis raso, kad foto dydis per didelis:)
Papildyta:
VIJOLETA 20 nueikite i www.surfinija.lt, ten tarp slamuciu ir bakopu yra tokia zalia cimbzieda, tai va tokiu turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 08, 19:50)
Aciu uz pagalba, ikelt man gal ir eitu, bet vis raso, kad foto dydis per didelis:)

Gal pavyks dar su viena primityvia pamoka smile.gif
Ieikite i "Paint" programa, ten itemkite nuotrauka kuria norite, ir tada darykite taip:
http://i814.photobuc...pavadinimo3.jpg

o paskui taip
http://i814.photobuc...epavadinimo.jpg
 i 
Prašome sumažinti foto dydį iki 640 pikselių.


kai sumazins nuotrauka tada pasirinkite Failas- Irasyti kaip 4u.gif
manau iseis viskas 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 10 kovo 2012 - 09:22
Kaip nuotraukas kelti geriausia tai pasiskaitykit čia: http://www.supermama...?...727491&st=0
visa tema tik apie tai, o čia kalbam apie gėles.

Nusipirkau ir aš spalvotų rutuliukų trąšų Maximoj.

Šiemet tradiciškai auginsiu pelargonijas, o ant lauko stalo stovinčiame apvaliame vazoniuke auginsiu portulakas, taip pat kaip ir pernai. Tik pernai jas dar su serenčiu pamaičiau, gal kokią dichondros uodegėlę kišau, o šiemet užleisiu tik portulakom. Dailutės jos tokios, slenka palei apačią, kaip tik tai, ko reikia.

Na ir našlaičių, ankstyvajam pasipuošimui būtinai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 09 kovo 2012 - 09:51
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 09, 09:50)
Kaip nuotraukas kelti geriausia tai pasiskaitykit čia: http://www.supermama...?...727491&st=0
visa tema tik apie tai, o čia kalbam apie gėles.

Nusipirkau ir aš spalvotų rutuliukų trąšų Maximoj.

Šiemet tradiciškai auginsiu pelargonijas, o ant lauko stalo stovinčiame apvaliame vazoniuke auginsiu portulakas, taip pat kaip ir pernai. Tik pernai jas dar su serenčiu pamaičiau, gal kokią dichondros uodegėlę kišau, o šiemet užleisiu tik portulakom. Dailutės jos tokios, slenka palei apačią, kaip tik tai, ko reikia.

Na ir našlaičių, ankstyvajam pasipuošimui būtinai smile.gif

drinks_cheers.gif
Auginau ir aš praeitą vasarą portulakas ir džiaugiausi jomis, tik kai saulės nėra, mažiau žiedų, o šiaip tai gera gėlytė ax.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje galima gauti labai labai svyranciu surfiniju pelargoniju kokybisku daigu. Mano augalams siemet nepasiseke. Tas sviesusis kambarys atiteko vaikams, o kitur joms per tamsu sia ziema buvo.
Gaudvile, berods turite patirties su lasine laistymo sistema? g.gif Visokius dregmes, kompiuteriuka automatizavimui naudojot?
Atsakyti
Sakykit o kokioj temperaturoj augancius sodinukus laikot? susidaiginus turiu pelargoniju, petuniju ir ant pakelio raso kad augint ~15laipsniu temp, gal reik daugiau silumos jom?
Atsakyti
pasirodyt atejom biggrin.gif Maniskiai seti sausio pabaigoj. Ant sildomu grindu auga prie pietinio lango
Papildyta:
ir siaip visas darzelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingutte: 09 kovo 2012 - 12:48
Oho kokie dickiai bigsmile.gif thumbup.gif

Gal reik ir man i siltesne vieta isnesti daigus? unsure.gif bet ar neprades stypti saules ir silumos daugiau gave unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 03 09, 12:13)
Gaudvile, berods turite patirties su lasine laistymo sistema? g.gif Visokius dregmes, kompiuteriuka automatizavimui naudojot?

vazonams kitokią sistemą naudoju, o lašinę tik šiltnamy, ir tik tuomet, kai išvažiuojam ilgesniam laikui.

Pernai, kai klausinėjai apie laistymo sistemas, buvau radus, kas pardavinėja su drėgmės davikliukais. Tačiau tų puslapių neišsisaugojau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(murmur @ 2012 03 09, 12:35)
Sakykit o kokioj temperaturoj augancius sodinukus laikot? susidaiginus turiu pelargoniju, petuniju ir ant pakelio raso kad augint ~15laipsniu temp, gal reik daugiau silumos jom?

kai taip saulė plieskia, tai jau jokio skirtumo, kokioj temperatūroj. Svarbu, kad šiltai ir tamsiai tuo pačiu netupėtų wink.gif
Atsakyti
iingutte, ogo aukstasis pilotazas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
VIJOLETA20Stai kokiu cimbziedu turiu, foto ne mano 4u.gif Tinka pamaisyti su kitom gelem, tik nemegsta saules schmoll.gif
Atsakyti