Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 15, 11:47)
oi, net nėra ką lyginti kaskart užmaišomų su ilgai veikiančiomis trąšomis. Persodinant į vazonus įmaišei į substratą ir pamiršti tręšimą, tolygiai visą sezoną maitina.

Be to, vėsiomis, apsiniaukusiomis dienomis lėčiau išgarinamas vanduo, kaip ir laikas būna tręšti, o laistyt nereikia. Anksčiau trąšų lazdeles į vazonus prikaišiodavau, bet paskutiniu metu nebetenkino anų kokybė.

Gaudvile, o kokios firmos ilgalaikes trąšas naudoji? Gal gali išduoti paslaptį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fazanas: 15 vasario 2012 - 10:38
QUOTE(fazanas @ 2012 02 15, 10:38)
Gaudvile, o kokios firmos ilgalaikes trąšas naudoji? Gal gali išduoti paslaptį

Maximoj yra pirkt tokie įvairių spalvų žirniukai,. Gal Flora Line, neturiu po ranka dabar. Tai reiktų ir ieškot tų žirniukų, orientacinė kaina ~11Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 15, 14:25)
Maximoj yra pirkt tokie įvairių spalvų žirniukai,. Gal Flora Line, neturiu po ranka dabar. Tai reiktų ir ieškot tų žirniukų, orientacinė kaina ~11Lt.  4u.gif

Dėkinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o sakykit ar yra seklu kur pirkti foniniu augalu, tokiu kaip; Tramazole, Silinge, Cimziede?? g.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, ar prasidėjo prekyba gėlių daigais? Pvz., Banginio Senukuose Vilniuje, ar kur kitur?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 18, 15:06)
sveikos, o sakykit ar yra seklu kur pirkti foniniu augalu, tokiu kaip; Tramazole, Silinge, Cimziede?? g.gif  g.gif

aš pernai cimbžiedos ieškojau, bet sėklų tai niekur neradau schmoll.gif gal jos tik ūgliukais dauginamos g.gif pirkau daigelius senukuose pernai. Šilingės daigelius irgi senukuose esu pirkus, dėl sėklų nežinau, nesu mačius, bet gerai ir neieškojau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 19 vasario 2012 - 09:54
QUOTE(Emila @ 2012 02 19, 01:10)
Gal kas žinote, ar prasidėjo prekyba gėlių daigais? Pvz., Banginio Senukuose Vilniuje, ar kur kitur?

Kauno Senukuose Draugystes g, jau prasidejo prekyba daigais.Vakar maciau ir palergoniju , ir surfiniju , sprigiu .
Atsakyti
Ar kas esat sodinusios laipiojančias azarinas?Nusipirkau sėklų,rašo,kad mėgsta saulę,pas mane pavėsis pusę dienos,kažin ar augs g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 10:51)
aš pernai cimbžiedos ieškojau, bet sėklų tai niekur neradau schmoll.gif gal jos tik ūgliukais dauginamos g.gif pirkau daigelius senukuose pernai. Šilingės daigelius irgi senukuose esu pirkus, dėl sėklų nežinau, nesu mačius, bet gerai ir neieškojau rolleyes.gif

O kaip ta cimbzieda atrodo, as, man regis turiu, galeciau viena duoti, nesiunciu 4u.gif Tolia tamsiai zaliais lapais, kur auga pavesy ir nezydi ?Gaila foto nemoku ideti......
Atsakyti
nuotraukos paprastai idedamos po zinutes laukelio kur raso"Prie šios žinutės galite prisegti failą."
Maksimalus failo dydis: 14.11k

manau suprasit, 1 spauskit kur apvedziau1 numeriuku, antra veiksma 2 numeriu, ir 3treciu smile.gif nu jau lb vaikiskai paaiskinau biggrin.gif
http://i814.photobuc...ukaikelti-1.jpg

 i 
Prašome sumažinti foto dydį iki 640 pikselių.


Papildyta:
Mielosios su KOVO 8!
Pasakykite ko nori tunbergijos??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsiprasant jau uzkniso mane smile.gif 2 kart persejau, nu nesikeperiuoja jos lauk ir gana? ne tai jos tokios inoringos ar koki velnia cia jos man krecia smile.gif 2 skirtingu firmu sejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 10 kovo 2012 - 09:21
todėl, kad jų sėklų luobelė labai kieta ir reikia pagelbėt. Lengvai patrint švitriniu popieriumi arba gerai išmirkyt gana karštame vandeny ( ne verdančiame).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 08, 15:42)
todėl, kad jų sėklų luobelė labai kieta ir reikia pagelbėt. Lengvai patrint švitriniu popieriumi arba gerai išmirkyt gana karštame vandeny ( ne verdančiame).


nes as sakau kad kazkas su tais akmenukais ne taip smile.gif oki, ryt skubesiu jiems i pagalba su vandenuku smile.gif kiek laiko mazdaug mirkyti? g.gif g.gif
Atsakyti